Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Také nemám floreníček,je mi to líto,ale nic se nedá dělat,nejsou saze,všem gratuluji a zdravím.
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    berda jo?!?!?!?!?! No ty bláho!!!!!! Zmizela z očí, ale nezmizela z mysli. Vyřiď jí prosím tě velký pozdrav, a pusu. Potkala jsem se s ní, a jestli si pamatuješ, tak i s tebou kdysi na srazu, a je to úžasná holka. A ty úžasnej kluk:) Byl jsi tam tenkrát i s tátou, a bylo s váma moc a moc fajn :music::music:

    Omlouvám se za off topic, ale musela jsem, to mi musí modíci odpustit :)
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nejdřív jsem plnila pouze levou stranu, potom pravou, ale já Lakomá Barka bych nedala našetřené SH a vrtulky za vidinu 2 florenovníků, když už jeden mám. Ten, který získám z této akce mi určitě radost udělá - pomohl 1x bonus 100% do stodoly a 2x kolo štěstí - no když už to štěstí bylo, tak jsem musela máknout. O padátka se postaraly vyšlechtěné pomněnky. Tak ještě odehrát 10 miniher a bude dosažena meta 140. A tím to pro mě končí - jo super akce??? asi ano.
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Dokonáno jest - už jsou tam, můžeme si tykat 8)xD.
    [​IMG]
    Kdybych si od začátku trochu víc věřil, nemusel jsem takhle zbytečně přepěstovat. Investováno cca 8000 SH a 4000 ZSH, protože na začátku nepadaly bonusy a potřeboval jsem nahonit padátka. Nakonec jsem posledních 80 her jel téměř na plný počet bodů.

    Nemám kaštanřádek, nemám JC, nemám prémium, neinvestuju za reál. Všechno z nasyslených zásob v bednách nebo dekoracích. Děkuji hráčům na fóru za počáteční nakopnutí k hledání devadesátivteřinových předmětů a poskytnuté prázdné screeny ploch.

    Jdu si užívat na své latifundie těžce vydřené výhry :inlove:...
     
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    8) Tak už kapou,floreny. 8)

    [​IMG]
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak zrovna na tuhle akci jsem měla minimum času. První tři dny dvanáctky v práci a pak jsem si přivezla na hlídání tři malé synovce (4, 3, 3). Když bylo hezky, byli jsme celý den venku, večer uvařit, nakrmit a uspat, usínala jsem málem ve stoje.
    V podstatě jsem skoro celou akci sázela na mobilu, ale minihry čekaly, až bude chvíli klid a budu u PC.
    Naštěstí se mi hned první den podařilo vytočit 100% do stodoly, přidala jsem 200% do diamantu a 100% na akční do zlata, k tomu 2x Jack. Jela jsem na pidipolích se superhnojivem a vrtulkami, takže jsem zhruba 70% akční měla druhý den napěstovanou.
    Pak už normálně jen s MJS, hnojem a vodou. Na ostatních polích dlouhodobky na padátka, ta jsem pak ještě dohnala vytuněným šafránem na pohopolích s SH. První várku cca 70 her jsem jela předevčírem během popoledního spánku. Dalších 30 her večer, víc jsem nedala, zavíraly se mi oči. Včera bylo pěkně, tak jsem stihla jen 40 her večer. Chtěla jsem zbytek dorazit dnes po obědě, ale uspávání se protáhlo a nemile mě překvapila nová scéna, kterou jsem neměla naučenou. Tak jsem ji jako jedinou jela hledání 10ks s pomocí lup, ostatní všechny na 90s na 134-135 bodů. Musela jsem ještě přidělat nějaká padátka, protože průměr mi kvůli ní klesl na 129 bodů a nachystané hry nestačily. Teď večer tedy konečně dokončeno.
    Odehráno 213 hledání, vše jsem jela ze zásob, nic jsem nedokupovala. Kolo bylo velmi štědré na SH, takže stav klesl z cca 13 tisíc jen na 9.200 ks. Asi nejvíc klesl stav vrtulek - ze 12 tisíc na 6.400 ks. Mýtina je teď osazená samými obrstromy, aby se stavy zase trochu zvedly.
    Byla to bezvadná akce s výbornými odměnami, máknout za to stálo. Moc se mi osvědčilo, že si Jacky, SH, SK, vrtulky i ponožky šetřím a neplýtvám je zbytečně, a použiji je jen v případě, když hrozí, že akci nestihnu.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/20
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak já mám hotovo, i když bez florenových stromů. Mám hotovou levou stranu a to byl po vyhodnocení, že jsem trdlo a minihry mi zkrátka nejdou, můj cíl. Byť ke konci jsem se i zlepšovala. Třeba při nějaké další akci tohoto typu to bude lepší. Akci hodnotím velmi pozitivně. Odměny se mi líbí, ikdyž by se na té pravé straně našly takové, které by se mi líbily ještě více. Ale když nejde o život, nejde o nic. 8)
    Všem moc gratuluji ke získání tohoto kultovního stromku. Ať už využili nasyslených zásob nebo si vypomohli reál penězi, tak je to jedno. Co se týká nakupování, tak snad RT musí být z něčeho živ. Z dobrého pocitu a z lásky k bližnému tuto hru jistě neprovozuje.
    Osobně obdivuji hráče, kteří vždy hlásí brzy hotovo. Jsou to borci, kteří mají dokonale zmapovanou hru.
    Jen se optám stále tu zní "kaštanový řádek". Může mi prosím někdo sdělit bližší informace? Díky. Ve FAQ jsem jej pod tímto nenašla (respektive našla jen velký lov kaštanů a dle popisu to asi nebude on). Karafiáty mám zkrácené o 12 %. Z jedné plochy s pidi políčky jsem jich měla 90-99 kusů.
     
  8. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ciri, tak se tomu jen tak říká. Kdysi dávná akce akce, která dala řádek na superhnojivo 5% , ale pokud jsou ve sklenících kytky které vyšlechtíš na 25%, tak máš na pohopolích okamžitou sklizeň a tím i 100% padátek. Ten už nezískáš. Letos se v nabídce objevil placený narozeninový řádek. Ale hned tak se asi neobjeví. Taky nevím jaký si level, ale okamžitá sklizeň je asi jen u šafránu:)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Asi jsem po akci usnul. Dneska je Ježíšek :music:? Totok na mě vypadlo z beden s farmářskými zásobami IV. Já su tak šťastné :D:
    [​IMG]
     
  11. patina01

    patina01 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Také vkládat citaci popisu akce je zbytečné. Děkuji Skali
    ***
    Takže, abych shrnula tuto akci, jedu naplno od začátku, superhnojivo přes 3000 vyplácáno,bonusy na pole vyplácáno,koupen obrovský koš +x saze!!! Hledání mi nevadí, většinou 95... stejně ale nestihnu možná ani jeden strom!!Člověk to hraje pro zábavu a vloží do toho i dost svých peněz, ale odměny se stejně nedočká! :-( Je to nastvavený tak, jen aby lidi platili a zbytečně!Dlouho jsem nehrála akci, protožre to je děs a nuda a když o něco jde, udělají to tak těžký, jen aby rejžovali prachy a nic z toho. Takže s celou farmou končím, odmítám jim posílat vydělané peníze jen tak, tohle není hra...A to farmu hraju asi 8 let

    ***sloučeny příspěvky a odstraněná zbytečná citace části FAQ k akci
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/20
    Pelé100 a Bokonon tohle ocenili.
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    jééj, tu je radosť čítať, gratulujem všetkým a teším sa s Vami, úprimne srdečne pozdravujem do Hamburgu, a že sa nemusia báť, a že trošku prispejem vždy, aj z toho "mála", čo mám 8);)


    veď o tom sme už debatili, sedeli by sme aj 24 hodín, stačilo by pridať do remesiel mäsiarstvo U Krkovičky, pálenicu U Korheľa, Chocholuškovo wellness, neskôr môžno aj metabolickú jiskuxD, ak by niekto nepoznal mieru:music:;)

    sama seba som podcenila [​IMG], možno sa zajtra ešte pobavím, hlavne som pestovala pre každý prípad, keď už boli bonusy aktivované, mám len 3 internety, z toho 2 pomalé a iba jednu elektriku:oops::D;)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kdyby jenom procvičil, já svůj mozek zavařil i ruku si zmrzačil.
    xDxD
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už jen kousíček, chybí saze pochopitelně. Jestli mě něco nesežere, bude to ráno v kapse :D
    ještě kousek.png
     
  15. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Pravou stranu sice hotovou nemám,ale florenovník jo,jupííííxD
     
  16. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zemanko, zdravím a posílám velkej pozdrav a velkou pusu!! :inlove: Taky jsem na tebe nezapomněla, i když se tu neobjevuju tak často - farma žere moc času bohužel.:-( I když ti nemůžu zaručit, že ihned odpovím, (ale jakmile se tu ukážu, tak ano) tak si ráda vyměním holuba (říká se tomu tak furt?).
    Ale abych nebyla úplně off topic a nenaštvala moderátory - kaliandra jakožto "kytka akce" je moc hezká, tak jsem si ji párkrát zasadila, abych něco málo vyhrála. Vždycky se hned líp pěstuje, když se vám rostlina/zvíře pro danou akci líbí.:) Přestože jsem tu nebyla snad sto let, tak se některý odměny stále nemění a je krásný to vidět. Pamatuju si, že dřív byl florenový strom nebo kouzelný strom jakožto top odměna a měl je málokdo. A animace stále dokážou vykouzlit úsměv na tváři i po takový době.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  17. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    Tak já teda silně nestíhám, a to sklízím i v noci po krmení malého :( Veškeré síly napnuty, něco i nakoupeno za reál peníz a furt mi chybí ještě jednou tolik her, co jsem odehrála :( Já se florenovníku prostě nedočkám. Shořela jsem na padátkách i přes šlechtěný kytky. Těm, co se jim zadařilo gratuluju :) No, asi budu doufat, že ty Florenovníky ještě někde budou.
     
  18. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Podobná zkušenost, práce a výdaje … a nic z toho. Chápal bych, kdyby byl ten druhý strom jen pro vyvolené šílence, ale když do toho investuješ maximum (a já jsem level 221, takže jsem jel opravdu naplno), a nedosáhneš ani na ten první strom, tak to je podraz. Pravděpodobně s tím seknu a ušetřím si spoustu času. Je čas dospět :)
     
  19. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Snad to stihnu alespoň k prvnímu frolerovníku a to opravdu makam i v noci a s budíkem vstávám a sklízím. Pozoruji, že ti kdo do toho mohou investovat finance i čas mají hotovo. Bylo by to krásné, kdyby akce byla prodloužena a potěšilo by to i ty co s vypětim sil na tom makají a přesto se k těm krásným vysněným odměnám nedopracují. Určitě taky dělám chyby, nejde mi taktika a o to víc musím potom pracovat.
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  20. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Dobré ráno všem farmářům,
    tak jsem to taky zvládla.:D:DPo 10 letech hraní pro mě největší výzva.....hotové dožínky.Nic jsem nekupovala,ale zásoby SH a vrtulek padly za vlast.Padátka jsem nabouchala s kaštanovým řádkem na růžích,jednou jsem si dala bonus 100% do stodoly,protože na kole se mě nepodařilo za celou akci nic vytočit.V noci jsem určitě nevstávala.Jela jsem hledačku na 90 sekund,většinou na 135 bodů.
    Gratuluji všem,co to zvládli :inlove::inlove:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.