Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím,
    na dnešek jsem pozval známou kapelu, která pozvání přijala. Zahrála nám při slavnostním otevření Floren-parku. Pilo se a hodovalo. Panovala úžasná nálada. Krásné to bylo. Škoda, že jste to neviděli na vlastní oči. Podařilo se mi vše vyfotit z farmotrulníku a tady je fotečka.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...​
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hade, kdes jich tolik vzal?
    :DxDxD

    Děkuji všem, kdo mi přispěli obrázky i radou k zisku obou florenovníků.
    Jsem sice úplně hotový, mimoň, oči mi jdou šejdrem, ruka mi brní či co,
    ale šťastný, že jsem to dal. Bez nákupů čehokoliv. A teď si jdu zamést prázdné skladiště.
    :)
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    nádhera to ti povím :) radost na to koukat, a ještě vetší to mít :)
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. V klídku jsem se doplazila do konce a oba moje krásný florenovníčky sedí v parku:) Akci jsem jela na pohodu, odklikala jsem spousty mých nahamoněných beden, vytočila cca 300 lístků a použila střádané bonusy. Během dvou dnů napěstovala 45 500 akčních kytek a pak pěstovala jen dlouhodobky a střádala pomocí 11 JC saze. Hry jsem hrála průběžně, ty starší na hledání předmětů a ty novější jsem hledala rozdíly. Průměr hry mam 108 a odehrála jsem jich 253:pJo a díky bednam a rama obchodu mě ubylo jen 1200 SH. Super akce, mohla by být častěji hihihi:D
     
  5. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne přeji všem a gratuluji těm, co to už mají trofeje usazené ve svém parku. Přidávám se k pochvalným hodnocením této akce, i když jsem ji ještě neukončila, protože budu bojovat do posledního slabého dechu, do 14.00 zítra, abych i za to poslední padátko získala nějakou odměnu, neboť co bych to byla za farmářku, kdybych ho nechala bez užitku ležet za plotem. Tak hodně štěstí všem opozdilcům a nevzdávejte to, ještě je přeci tolik času :)
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Mikeš: 4 kousky jsou ze sazenic, které byly před léty a 2 od inspektora.

    Poděkování patří všem sousedům a přátelům, kteří posílali padátka.
    Děkuji moc.

    [​IMG]
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tato akce má dvě strany mince, ale převažuje ta šťastná :D a dobře že to tak je. Hodně farmaříků akci dodělalo aspoň po první florenovník a ten kdo nebyl připraven, že něco takového mohlo přijít, tak chce seknout s farmou a nebo se tu zbytečně rozčiluje. Ale na to, že jednou přijde těžká, ale skvělá akce je třeba střádat SH a vrtulky a PL nebo bedny na lístky, koupit si řádek na zkrácení SH pokud nemám kaštaňák, šlechtit ve skleníku nejlépe pohanku a jiné a jiné. Není třeba někomu závidět úspěch, ten je třeba druhému přát, pak přijde i ke mě, pokud poslechnu rady zkušenějších, které zde jdou jak vlákno červené niti ve všech diskuzích.
    Přej, bude ti přáno, dej, bude ti dáno u farmy platí trojnásobně. Určitě jsem někomu už pomohla a už se mi to vrátilo, někomu jsem poslala a též se mi to vrátilo, bez toho, že by zasílající chtěl půl farmy. Tak to prostě u farmy je.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  8. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Nedala se splnit ani při nakupování za reál peníze... Já utratil cca 200, stejně to nestačí. Utratil jsem půl miliardy krejcarů (bez nadsázky), asi 5000SH, všechno Zuzino, vybrakoval a nakoupil chovné kusy kvůli florenům, aby byly lupy. Vše marné... samozřejmě SE NABÍZÍ JEŠTĚ KOUPIT VELKÝ NEBO NEJVĚTŠÍ KOŠ A VYHODIT DALŠÍ DVĚ STOVKY, ALE TŮDLE NŮDLE. Tahle akce mě jemně upozornila na to, že jsem vlastně docela závislý a že by bylo dobré s tím něco dělat. Nejlépe s tím seknout :)
     
    Jonsdorf, DANKA722 a Pumpička tohle ocenili.
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    koljan74 - můžu Tě ujistit,že to šlo bez reál peněz.Nakupoval jsem SH za ramamince,měl jsem jich asi 5000 a mám prd,ale nevadí,ramamince zase napadají z beden a z kola štěstí.Nevím na co jsi sháněl lupy,když v jedné minihře jich můžeš použít jen 5.Spíš bych se zaměřil na saze,(pěstovalo se na jedné ploše,další dvě šly využít na padátka s dlouhodobkami),pak nevím jestli máš možnost využít kaštaňák (aktivace po 96 hodinách) nebo řádek Narozeninové přání (aktivace po 42 hodinách).Pak samozřejmě musíš minihry odehrát na plný počet (90 sekund za 135 bodíků).Jiné minihry jsem nehrál,a po odehrání 2-3 her jsem jel vždy na plný počet.

    A toto zbylo.
    [​IMG]

    A ještě bych zapomněl...

    [​IMG]
    [​IMG]
    ...ale taky jsem je nezískal zadarmo,pěkně jsem se na nich namakal. ;)
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Už mi se tetelí v parku před cedulí...
    [​IMG]
    Jak to zpočátku vypadalo skoro nerealizovatelně, vyklubala se z toho vlastně skvělá akce!
    Jen to hledání mě snad zase zažene k očnímu lékaři nebo k neurologovi s bolavým zápěstím... ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/6/20
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    modro.ocko 22 nemíním tady rozpoutávat hádky. Ale zrovna Ty jsi, aniž by jsi mě jmenovala, stejně jako u Matly nebo tenisty, napsala, že nějakému gétéáčku nevěříš ani slovo a že si ty obrázky upravuji a akce kupuji. Nikdo se do Tebe nenaváží, ale akce vždy vyvolá reakci.
     
  12. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    je sice este jeden den ale sklanam klobuk tym, ktory prešli pravé okno látka položená vysoko .Škoda, tešila som sa na florenovnik,ale ho mat nebudem nic to.:(:(:(Ostatnym ak maju blizko do ciela držim palčeky pa pa
     
  13. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Modro.ocko22 - Jestli to bylo myšleno ke mě. Tak vždyť jsme sousedé na farmě já to co psal tobě nemyslel špatně. Jen toto je diskuze a já jen napsal že s tebou souhlasím jen na půl. Prostě jsem chtěl říct ž si myslim že ta akce neni tak těžká i pro o něco menší lvl než jsme my nic víc. Já taky zásoby neměl proto jsem to koupil. Nikdo neříkal žes napsala něco špatně a nebo že se mi nelíbí tvůj příspěvek. A jak říkám jsme sousedé a já bych ti nic špatného nepsal. A pokud si to vážně myslela proti mě tak pak nechápu proč si mi dala ocenění. A hlavně já kupuju jen SK a někdy párty lístky nebo bedny v tombole do farmy dám za měsíc pak pár stovek ani to ne. Tahle akce mi za to prostě stála hraju 10 let a ty stromy pro mě znamenají hodně když jsem kdysi nezískal. Taky lituju že jsem si neudělal zásoby a teď to změním. Kdo to prostě chce splnit tak i zaplatí pokud nemá ty zásoby.

    A další věc já si akci nekoupil. Pořád jsem musel pěstovat, sedět tady u toho počítat to a odehrát ty hry. Takže myslím že jsem si to úplně nekoupil. Já jen řekl svůj názor a nemyslel jsem ho vůbec nějak špatně k tobe. Tóť vše ode mě.

    akce mě stála cca 500 kč ale je to poprvé co jsem dal peníze do akce vždy plním všechno tak 2 dny před koncem.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Moc děkuju všem,kdo jste mi poslali saze!Jste skvělí!:inlove::inlove::inlove:
    Ráno se povedlo vytočit 2x 100% a 2x +1,tak jsem zabojovala,obětovala SH a bonusy a fakt ho mám [​IMG] :inlove::inlove::inlove::inlove:

    A kdybych nebyla blbka a nezapomněla si v práci brejle,tak jsem možná zmákla i toho druhýho!Ale po slepu to fakt nedám.Akčního mám ještě na 80 her...Ale jsem fakt šťastná jako blecha!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
  15. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahoj, vadí ti to, protože jim závidíš? Taky mi vadí, že UŽ mají hotovo, ale na druhou stranu, když oni to dali za 5 hodin, a je na to týden, tak to přece musím při troše snahy, a přemýšlení dát taky, ne? Mě to naopak nakoplo, abych se do akce pustila naplno, a zapojila krom ruky při klikání i mozek, kde jaký bonus vzít a použít, co pěstovat, jakou minihru hrát. Místo záštiplného prskání, jsem tady na fóru lovila rady těch kdo už to mají, nebo jsou daleko přede mnou. Speciálně příspěvky od matlafous, lyžařka, a kaolín mi fakt hodně pomohly. Lidi, pokud to čtete, dodatečně moc díky :)

    A že nemáš nasysleno? To ale přeci není problém hráčů okolo, ani RT. Speciálně u tebe vím, že hraješ už dost dlouho, takže je spíš překvapující, že nemáš.
    No, a tvůj příspěvek o nastavení hry mě fakt taky docela naštval, protože si myslím, že se mýlíš. Každý může ve hře získat v podstatě všechno, ale stejně jako v životě, nic není zadarmo.
    Každopádně si z téhle akce vezmi ponaučení, a třeba se ti příště povede získat všechno i bez vztekání, a nervů. Zdravím
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A co takhle misto "s tim seknout" zacit proste jen cist? ;)
    Byla by skoda prijit o dalsiho chlapa.... je jich tu jak safranu a schazeji se tu, jak svabi na pivo :D;)

    tenista99 Bud v klidu, reakce od modro.ocko22 byla na me ;)
     
  17. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Ahoj sousedko, gratuluji k získání florenovníků. Pro mě zůstávají stromy z jiné planety.
     
    evainfo, maribeja a radyn.m tohle ocenili.
  18. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    [​IMG] Děkuji za šanci získat vytoužený floreňák , já jsem tedy nadšená, koupila jsem sice na začátku 2 koše, použila asi 5000SH z obr.stromů a kolem 1000 vrtulek , po dlouhé době využit kaštanový řádek . A ničeho nellituju, protože je mám oba dva :inlove::p.Nemám už denně tolik času na farmu, dělala jsem rozdíly za 105 bodů nebo 95 bodů.Utratila jsem i nějaké mince na nákup SH asi 1500. Vyšlo mi to akorát , zítra už by nebyl čas na dokončení .
    škoda , že nejde vidět kolik sem potřebovala detektivních nástrojů :music:
     
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    radyn.m- jo to máš pravdu skoro celá hra je o náhodě se dá říct :D Jakoby já když začala akce měl asi 1000SH a bylo mi jasný že musím využít pokusy na kolo abych měl bonusy a prostě vše použít. Upřímně ale kdybych neměl vyšlechtěný karafiát a kaštanový řádek tak tu akci nedám ani omylem a jel bych jen prostě kam dojdu. Já jsem si pak v půlc akce myslel že nemám šanci se tam dostat ale pak jsem si prošel družstvo utratil pár stovek milionů KR což mě netrápilo ale pod miliardu jít nechci tak jsem to měl omezený ale díky BB pravidelně vydělám kolem čtvrt miliard KR. Splnil jsem úkoly dostal lístky nějaky a hlavně SH. A taky díky nublonům kde jsem dostal dost mincí jsem kupoval SH. Nakonec jsem ho do toho dal asi 7000. Měl jsem 200 pokusů na normál kolo vše z beden nebo družstva a pak asi 300 párty lístků. Kdybych ale ten florenovník neměl svět by se nezbořil neměl jsem ho 10 let :D Ale chtěl jsem využít této situace. Být tebou není to důvod seknout s hrou. Tohle je jediná hra na netu co mě chytla a baví mě mega moc. Dal jsem si cíl jí někdy dohrát celou ale dřív budu mít ženu, rodinu a budu kulturista :D

    Taky poslední věc co chci říct díky této hře jsem poznal svou nejlepší kámošku někteří si jí určitě pamatujete berda27 takže já neskončim nikdy :D
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja este stale makam aby som aspon daco trhla :D Konecne otvorili hranice a tak som bola v CR pozriet mamicku a tak som to tu flakala :D No real ma prednost a este snad pride taka akcia ked budem mat viac casu :) Gratulujem tym co to zmakli a drzim palce tym co finisuju :) Mne nepomoze ani 200% a 100% co som si dnes vytocila :D No je to hra a treba sa bavit a povedzme si na rovinu u tejto hry si aj mozocek kazdy precvicil :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.