Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cudla

    cudla Pisálek fóra

    byla to opravdu velká honička a velká čistka v zásobách super hnojiva 8000 ale mam ho juchů cudla
     
  2. kolibovaeva

    kolibovaeva Zelenáč fóra

    jsem nějak mimo, prosím vysvětli mi, co je skleníkový karafiát?
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    vyšlechtěný ve skleníku
     
    Jonsdorf, DANKA722 a maminka78 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - ahoj, ano, do řádku v nebi přijdou dekorace Premárnená príležitosť, Tajný poklad, Útek s lupom a Chytení pri čine. Dekorace máš možnost získat dvakrát, pokud plníš i bonusovou část na levé straně - viz odměny
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] HannyDanyels klik na to a si tam
    hracom co este hraju drzim palceky,nevzdavajte a zabojujte
    ps HannyDanyels zmaz si jeden prispevok :),nie su povolene dva prispevky pod sebou ;)
     
    DANKA722, raddre a maribeja tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Smazala jsem svůj příspěvek aneb,není možné někomu vysvětlit že nemám dostatek čehokoliv?Jak už jsem několikrát psala že to nedám?Tohle je diskuze a že se moje psaní někomu nelíbí,je jen jeho problém.:music:
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. Holubka64

    Holubka64 Pisálek fóra

    tak budu ráda že udělám stonek florenovník je v nedohlednu ach jo
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek hotovo uz vcera, ted jsem dodelal levou stranu, ale kouzelnika vidim v pravem sloupci az dole, jeste chybi hodne her nez na nej dosahnu... o florenovniku pochopitelne ani neuvazuju...
    Nicmene zasoby SH jsem nevycerpal, zasoby svalu v ruce taky ne, akorat oci teda trpi pri hledani tmave hnedyho topurka na tmave hnedym tramu, to fakt nevidim...
    Takze tyhle typy her na cas neberu, to muzu rovnou hrat akcni, tohle je farmarka, tam se ma hlavne cekat, az se neco dokonci :)
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    modro.ocko22: Ahoj.... a není taky náhodou jen tvůj problém, že se tobě nelíbí psaní někoho jiného? ,-) Stejně jak ty se můžeš vyjádřit, tak se může vyjádřit i ten druhý, třetí atd.... přece je to diskuze ne? ,-) Mmch a pokud si za něčím stojím, tak to nemažu a zkusím se nad názorem jiných zamyslet, jestli náhodou něco nedělám špatně, když někteří mají všeho dostatek, ikdyž nenakupují ,-)
     
  10. sebejka

    sebejka Pisálek fóra

    Hele, Vy to stíháte alespoň pro ten jeden florenovník? Já teda určitě ne :-(
     
    evainfo, jana151049 a maribeja tohle ocenili.
  11. zuzkaf

    zuzkaf Rádoby autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    sebejka

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Já taky bohužel ne :( Nemám čas tu sedět 24 hodin.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22 Klidne me muzes priste jmenovat, neni treba psat nekonkretne "nekomu". Btw smaz si, co uznas za vhodne,... me je do toho certa staryho. Ale nic tim nezmenis na faktu, ze tato hra je nastavena stejne, jako realny zivot, ve kterem ti peceni holubi taky nelitaji sami do huby. Ceho dosahnes nebo nedosahnes bude vzdy jen vysledkem tve snahy, tak nepis o nastaveni hry neco, co neni pravda!
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Nemusíš tu sedět 24 hodin,to snad ani nikdo nedělá.Chce to jen na začátku akce si stanovit priority a cíle.Zhodnotit jestli mohu se svými možnostmi dojít do cíle nebo ne.Nikdo tady nikoho nenutí aby dělal akci.Kouknu na popis,mám na to - jedu a něco tomu obětuju,nemám na to - nejedu,v klidu si farmařím a je to.Pokud se toto někomu nelíbí,tak nevím proč tuto hru hrajete.

    Tato akce byla náročnější pro spoustu hráčů,ale ubezpečím Tě,že se dala splnit i bez nakupování za reál peníze.(Nepočítám pomocníky).Pro začátečníky asi splnitelná nebyla,ale pro hráče nad 100 level si myslím že jo.Holt mají tu výhodu hráči co hrají už dlouho ale ti také někdy začínali a potýkali se z nedostatky.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak konečně hotovo 7000 SH a 4000 vrtulek
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zuzkaf - ahoj, nemusíš u toho sedět nonstop. Stačí zasít a sklidit. Mezitím se můžeš věnovat i jiným věcem ;)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jinak na mladší farmě makám jako ďas. První frňákovník už je můj. Teď bojuju i o ten druhý. Ale to pude ;)

    frňákovník.png
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ano vadí mi,když se do mě navážíte ano vadí mi,když se tu po 5 hodinách hry vychloubáte že máte hotovo.Nemohu nahamounit něco,když nemám z čeho,Tebe jsem matlafous konkrétně označila,byla to narážka na mě,což není po prvé ani naposled.Jo a asi dělám něco špatně což je viditelné,bohužel není pro mě priorita být nejlepší v této hře,nemůžu srovnávat reálný život se hrou to je úplná pitomost.
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    No to je právě o náhodě, už asi třičtvrtě roku šlechtím šafrán, až na dvě nejhlavnější vylepšení mám všechna. Ale právě bez těch dvou jsem nahranej jak Baťa s dřevákama. O SH ani nemluvě. Ale při výpočtu se všema bonusama mi akční na množství vyšla, ale s padátky bych to nedal ani náhodou, bez ohledu na množství SH (teda kdybych ho šetřil poslední půlrok, tak bych ho měl sdostatek, ale kdo to má tušit?). Tak tuhle akci prostě jedu, jen když se dostanu na farmu, což zrovna posledních deset dnů moc často není a nehrotím to. Odehráno mám 0 her, semleto na 61. Další ještě budou, ale nemám už motivaci. Když pustím nějaké SH, tak dosáhnu "řádku" do zítřejších 14:00. A to bude asi vše. Florenovník nebude ani jeden. A právě ta nemožnost jej získat bez zaplacení hromady reálných peněz, mne nyní tak demotivovala, že ani nemám chuť po dlouhé době pořídit pomocníky. Pokud mne tahle nálada nepřejde, asi farmu "rozdám" a posílám k ledu. A nejde o ten Florenovník, ten dá za rok na jednu výrobnu (Zkrátka Florenovník na farmě, je u mne něco jako Artušův bájný meč). Ale o to, že bez reálných peněz se nemohu dostat k první hlavní odměně (o druhé nemluvě), ať udělám co udělám. A že jsem promýšlel různé varianty splnění akce. Prostě moje farma na tuhle akci nemá. Ikdybych se naučil nazpaměť tři místnosti a odehrál vechny minihry na těch třech, za plný počet bodů. (Asi by mi během toho stejně hráblo xD).
     
    tenista99 a maribeja tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - ahoj, mě to teda vždycky spíš motivovalo k lepším výkonům, když jsem četla, že ti zdatnější mají už hotovo. Chtěla jsem být jako oni a akce zvládat taky. Místo vypouštění síry jsem raději četla jejich rady a zajímala se o to, jak na to, abych to zvládala taky. A zkoušela to a bylo to lepší a lepší....
    Akce se dá i bez nákupů za reál. Taky jsem nekoupila nic. PL byly z beden, ale KŠ mi moc nedalo. SH jsem měla něco přes 3000, další mám z ramaobchodu za mince (něco jsem získala taky díky recyklomatu). Taky jsem obětovala krasobruslaře do polívky a dostala za něj pěknou kupičku SH. Použila jsem bonus +3 z této akce, nějaký ten booster na akční a bonus ke sklizni. Ono to jde, ale musí se chtít
    :)
     
  19. margitka89

    margitka89 Pisálek fóra

    TAk po několika letech mě tato poslední akce nakopla a já na Farmě končím. I když jsem makala, dala do toho tisíce SH, napěstovala potřebný počet kytek, tak nemám padátka a vůbec nechápu kde je získat. Zdá se mi to všechno překombinované a pro normálního pracujícího už nemožné. Hrozně mě to mrzí, ale připadá mi, že pokud něco vynechám a nemám, tak ztrácím šanci na další úspěchy, např. kaštanový řádek....
     
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tak se hlásím taky mezi ty co už mají hotovo ,hra byla opravdu těžká ,což odpovídalo,ale daným odměnám,hodně SK na urychlení jsem získala v družstvu v úkolu Polévka s přáteli i když jsem musela obětovat SK na došlechtění a koupit vyššího šlechtěnce na trhu,byla to náročná hra s patřičným názvem Velká honička,akorát jsem podcenila šlechtění ve skleníku ,stačily mi růže ,ale tentokrát nic moc,,ale to je moje chyba a ne ,že je hra špatně nastavená ,jeden se musí z chyb učit stále ,takže se budu muset věnovat také skleníku k vůli pajdátkům.Jinak jsem moc ráda ,že jsem to nevzdala,ač jsem měla nutkání a dotáhla výzvu dokonce.Jinak kaštanový řádek nevlastním použila jsem narozeninový.Všem kdo ještě nemají hotovo přeji ,aby se jim podařilo to co chtějí,hezký večer.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.