Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    koljan74 - bonusy na BZ nemají na padátka vliv ;)
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj Danka, já jsem sice jela jen rozdíly, jelikož jsou pro mě jistější, ale nedalo mi to a ze zbylých her jsem teď vyzkoušela 60 předmětů
    3x8 her průměr skoro 90 za hru.. s jistou tendencí zvyšujícího průměru...
    grilovačka
    24,61,88,131,135(+4s),135(+8s),135(+11s),135(+15s)
    chrám
    26,29,62,79,78,102,123,134
    stodola
    45,49,89,88,102,124,135(+10s), 135(+10s)
    a budu hodně přemýšlet, zda až se minihra vrátí, nepojedu 60 předmětů... měla jsem z toho strach, ale teď bych to odklikala asi cobydup.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    koljan74 - No já taky z rákosí ze 3 ploch mi vypadá přes 300 sazí. Ale já mluvim o tom že pokud vyšlechtíš karafiát nebo tu kytku co je ve 225 levelu a budeš mít lásku k SH tak stačí mít kaštanový řádek, vánočku, bílou nevinnost a SH. Dáš si pohopole na hlavní louku se mi vešlo 44 ks zasadíš karafiát dáš SH a vodu a hned to vyroste z jedné otočky 44 padátek udělal jsem asi 90 otoček a měl jsem kolem 4000 padátek a nemusel jsem je už řešit jde jen o to mít to SH. Bez některých těchto věcí to asi splnit nejde.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/20
  5. raddre

    raddre Vévoda fóra

    tak se mi fakt podařilo od těch 9:45 do před chvíli udělat těch 3,5 tisíce a mám florenovník, sice ten zbytek bych do konce dala, napěstováno mám a padátka bych s pokrácenou růži nebo cibuli taky dala, ale to bych musela mít jistotu, že se mi to nebude sekat protože jsem rychlejší než to může myš a notebook zpracovat a na to jsem moc zbrklá
     
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Nebudu tiše závidět,ale zkusim aspoň jeden stromek získat.Držte mi palce,snad trochu času zkusim v praci.Ale chyběj saze.Kdyby měl někdo volny dárek-byla bych moc ráda!
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bylo moc těžké tentokrát dojet do konce alespoň pro mě,SH,vrtule,dokonce poprvé za 11 let vstávání i v nocixDvyšlechtěný šafrán , sousedé i bonusy , vše pomohlo a stromky jsou doma,doma jsou i surikaty, takže teď chvíle klidu.Všem kteří se do akce pustili přeji aby také dokončili s úspěchem.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak že aj ja už mám hotovo;);).Všetko som pomíňal čo som mal odložené v stodole,ale nevadí zase budem musieť všetko našetriť.To znamená že od akcií dám na dlhšiu dobu ruky preč.
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Sláva, povedlo se. Také mám hotovo, ale nejsem si jistá, že nebudu muset na oční - to střídání scén je fakt na mozkovnu. Jednou je nůž támhle, potom zase jinde, jablko na stromě, pak na stole - oči mi lítaly nahoru-dolů, až se divím, že nejsem u Chocholouška a nekvokám...:p
    Všem držím palce, nevzdávejte to, odměny jsou hezké za každý posun!
    A já se jdu kouknout ještě jednou, jak to těm floreňákům u mě sluší...
     
  10. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hotovo,i když pár superkošů jsem koupil,jedu do Motole na totální endoprotézu,tak se tu chvíli neobjevím,mějte se,čus
     
  11. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já budu mít hotovo za hodinu, nějak mi chybí akční na posledních 5 miniher. Ale jsem nadšená, že jsem to dala. Vždy jsem tuto akci jela na hledání rozdílů. Nevím už, kdo to ze začátku psal, že 90 s není tak obtížné, pokud tomu hráč věnuje čas na naučení. Matlafous, Y_n_O, Danka ??? Každopádně holky moc díky, vrhla jsem se na učení a před chvilkou jsem v pohodě dala chrám dveří a přitom jsem odpovídala vnukovi na všetečné otázky. Jen jsem lítala myší a už ani nepřemýšlela kde daná věc leží. Dokonce jsem si dala jeden den pauzu od miniher a čekala jsem, až se objeví lokace kterou mám naučenou - chrám, dlouhý dům a ložnici. Ostatní jsem jela na 10 rozdílů, proto mi to tak dlouho trvalo.
    Asi 4x mi padl bonus na KŠ, ze začátku asi 2 naráz, tak jsem obětovala SH a vrtule a napěstovala akční. Jeden den jsem točila cibuli s kaštaňákem na pajdátka.
    Co mě to stálo: čas ( v noci jsem nevstávala), karpály, asi 6000 - 7000 SH ( zůstalo 11000 ks), cca 2000 ( zůstalo 6500 ks) zuzivrtulek, koupení párty lístků.
    Mám ale proti pracujícím výhodu, jsem v důchodu a mám na to čas.
    Známka za hru : 1+ hvězdička ( nemůžu tu hvězdičku na klávesnici najít)
    Všem co finišují : držím palce ať to dáte
    A díky všem za screeny - bez nich bych byla v pytli
     
  12. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak mám hotovou levou lištu a na pravé jsem na 96. Kytky by byly, ale mám nedostatek padátek.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak jsem si spočítala,že na jeden florenovník potřebuji ještě 3700 akční,to bych dala,ale 1200 padátek,tak o tom pochybuji.SH mám pomálu,ach jo,taková honička a všec
    hno marný.Tož to zkusím,ale silně pochybuji,že to dám :cry:EDIT-posbírala jsem v družstvu všechno SH,který šlo a půjdu do toho s pohnojenou dlouhodobkou,snad to bude stačit ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  14. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tedy - nikdy bych tomu nevěřila, ale lidi já mám hotovo - OBĚ STRANY - to snad ani není možné, jdu zasadit druhý florenovník a oslavit to - jupíííííí
     
  15. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte. prosím tie odmeny na lavej strane sa dávajú do neba?
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    raddre Stejne ti to neda to napestovane akcni nechat lezet ladem! :p;)
    irísek1960 Paraaaada, gratulace! ;)
     
    MatysekKamilek, raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  17. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    matlafous123 - moc díky, je to i tvoje zásluha
     
  18. raddre

    raddre Vévoda fóra

    rozšiřuji řady co hlásí hotovo:D
    [​IMG]

    matlafous123, fakt mi to nedalo, bylo celkem dost SH, kaštánek byl připravený ke sklizni a tak jsem na 2/2 jela skleníkovou cibuli s okamžitou sklizni až do vyčerpání SH, minihry byly pro mně děsnej oprus, jsem zvyklá na hrc-prc hotovo a ne jet hezky pomalu, jinak se mi to sekne a neuhraji ani 100 natož 135, nojo co bych chtěla po 12 letém notebooku
     
  19. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Padátka by byla,skleníkový karafiát to jistil,sklizeň byla okamžitá,ještě ty kytky,to dám,jen doufám,že jsem si to dobře spočítala:p
     
  20. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak už si můžu připadat jako Dr.Faust,dokonce líp než on,protože mám jisté 2 zlaťáky každý den pod polštářem.Stromy jsou to krásné,majestátní.Přeji štěstí těm,kdo ještě bojují.Dám si pauzu,musím doplnit vybrakovanou stodolu-sezóna mě vyčerpala.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.