Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - bonus rostlinných výnosů funguje i na akční rostlinu :)
     
  3. zina

    zina Perspektivní autor

    matlafous123, maribeja a kaolín11 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    zina
    Tak to je to "vylepšení" co jsem měl na mysli. Přece ten floreňák nedostanem zadarmo!:wuerg:
    Nejenže budem muset napěstovat hafo plodin,ale ještě se učit nové lokace!o_O
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak hledání nemám vůbec ráda :p, když jsem to viděla ve farmorakulu, tak jsem myslela, že vynechám, ale florenovník? Ten nedali ani do dožínek a to je co říct, asi se rozkrájím, ale na 90 sec. mi to nejde, jsem pomalá, tak nevím, nevím, zda uhraji tolik her
     
    ღSisinkaღ a matlafous123 tohle ocenili.
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak dali akciu párty lístky so zľavou aspoň niečo. Asi obetujem prvé minihry na odfotenie obrázkov a budem študovať.

    Keď už dávate tie upgrady dajte rovno XXL. alebo tie XXL plánujete zase nabudúce?
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zina - ahoj, vznesla jsem dotaz :)
     
    makak-magot a maribeja tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Njoooo a je to tady: 34.680 kytek na jedne plose (padatka na cele farme - ty netreba resit). Ale co, kdo zvladl minule, popere se s tim zas - odmeny za to stoji! Doporucuji tuto akci resit pouze 90 sekundovkou za plny pocet bodu a bez prostoju, jinak se upestujete a stejne konce nedohlednete.
    Btw co ta 12ti hod. bonusova dekorka zasazena do 22ti hod. radku? -.-

    EDIT: PS: Doporuceni plati samozrejme pro hrace, kteri uz v tuto chvili nezacali otevirat penezenky :p
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - ahoj, podle tabulky s odměnami za počet odehraných miniher lze získat 2x ;)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skali To jsem prehledla, tak parada. Diky! ;)
     
    GordonSargent a Skali tohle ocenili.
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Půjdu jen po bodech do sezóny, florenových stromů mám 6, těch dalších asi bambilion, nehodlám k tomu vstávat, protože tohle bez prostojů nejde.
     
  12. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Jo jo, florenovník, to je tahák. Jen mi něco říká, že to spustí florenovou inflaci, čili prostě budou věci za floreny dražší. No, uvidíme. Do akce rozhodně půjdu. Kdysi v pradávných dobách se mi nějak podařilo získat dva florenovníky, už si vůbec nepamatuju, jakým způsobem. Každopádně si u nich pamatuju, kdy mají uzrát a pak se stává, že se s výrazem šílence škrábu v noci z postele a jdu je sklidit.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Nj, to musis ale pro ostatni taky upresnit (kdyz uz tady vyhrozujes, ze snad i rozpestujes), ze u tebe "nehodlam k tomu vstavat" znamena v prubehu celeho dne, ne jen v noci :pxD
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak z florenovníků je mi hodně ouzko. To zavání krchovem.
    Aby to nebyla odměna na poslední rozloučení s Farmou.
    I tak pro ně hodlám svou duši vypustit. Při mém stylu hledání
    to však znamená napěstovat milión akční. Juchů.
    :p
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak florenovník je dost nereálný, kdybych uhrála 50 bodů za hru, tak musím uhrát 444 her ;) přes 75 tis rostlin a skoro 10700 padátek, tak to se asi nedá
    Edit: počty mi vyšly jinak než vám, při plné, počtu bodů je třeba 292 her, tj. skoro 50 tis rostlin a přes 7 tis padátek
    Já to asi vzdám, pěstování a hledání do alelůja mne nebude bavit
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
    Veselka, Peto121 a raddre tohle ocenili.
  16. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,moc mi tahle hra nejde,jsem pomalá a hledání mi trvá dlouho.
    Ale mám v rukávu malej triumf(bonus celkových výnosů L).Šetřím ho už dlouho,ale kvůli florenovníku ho použiju.
    A třeba se štěstí unaví...........:p
     
  17. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já snad špatně vidím, se RT zbláznil ? Jdu do toho naplno,pátek bude zabitej ,to jedu do nemocnice,ale jinak asi budu chodit spát pozdě;) Co všichni máte s koncem farmy?:(Já chci hrát ,pro mě nejlepší relax :p
     
    evainfo, njklmn a jezule tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Evi, pocty jsou na 90 sekundovku za plny pocet: 27.525 bodu (160. odmena) : 135 (tj. 10 za spusteni + 1 za kazdy predmet + 65 za nalezeni 55-60 predmetu) = 203,8888 tj. 204 her x 170 akcni na jednu hru = 34.680
     
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Akčné vzhľadom na to, že bude akcia párty lístkov nie su až také nereálne počet akčnej rastliny vôbec neriešim aj keby vo výpočtoch presiahol státisíce kusov. starosť mi robia padátka. Mám JC ale to nebude moc pomáhať aspoň podľa mňa , istotu by som mal keby som mal ten šafrán alebo kaštanový řádek. radšej premýšľajte nad tými padátkami. Už začal recyklomat tak je navyše možnosť získať farmárske mince a následne ich premeniť na SH. Toto bude naozaj masaker

    Edit. osobne idem do akcie narvať všetky zásoby SH, vrtuliek a možno ucinknu aj Floreny. Toto je skutočne akcia pri ktorej sa oplatí vyplieniť si zásoby, ale ako hovorím, tí čo majú riadky alebo ten šafrán, majú vyššiu šancu a skôr o starosť menej
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  20. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne! Tak do téhle hry se určitě pustím, je to krása tolik odměn na daleký cestě, na jejíž konec sice nedojdu, ale určitě to honění nebude nadarmo. Když v mojí brašničce uvízně nějaký ten párty lístek, cukínový koláč nebo dekorace budu spokojený detektiv :) Hodně štěstí všem, kde se pustí do hledání!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.