Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak nakonec stačilo těch 290 her klikal jsem do teď a necítim ruku :D Ale je to dooooma a 3 ještě zůstali.
    Průměr na hru jsem zvedl přes 90 no pak jsem hledal jen těch 60 předmětů a vždycky jsem měl kolem 110-125

    [​IMG]
     
  2. sajtna

    sajtna Zelenáč fóra

    ahojky, nevíte někdo, jaké jsou dnes scény na 90s?
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak mám stonek a vpravo dělám 78.řádek.jsem zvědavá kam dojdu do konce akce.Dělám jen na najití 10 rozdílů.Tam je jistých aspoň 70 bodů.Celkem v pohodě najdu brzo 9 rozdílů,ale desátý je někdy problém.Počet bodů je mezi řádky vpravo čím dál větší tak jsem zvědavá kam dolezu,ale nehrotím to.
    Kouzelných stromů mám 5 což mě stačí,další bych oželila a místo nich bych uvítala strom na FL.
    Na začátku hry byla převaha padátek,ale teď když je potřeba až 3 hry na pravou stranu,tak kohoutek utáhli.Tlačí na nákupy,ale u mě se netrefili.Je to nespravedlivé,každý nemá hafo FL a nebo na jejich nákup.My hrajeme farmu s manželem,ale jsme v důchodu tak máme jiné výdaje než to cpát do farmy.


    LV 221
     
    Naposledy upraveno: 1/6/20
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, scény máš přímo pod dodávkami, jejich ikony i názvy i za kolik hodin dojde ke změně. Dnes je Farma, Kocourův trezor, Stodola. Cca za 5 hod se jedna scéna změní na Zábavnou grilovačku. Zelené a červené šipky.
    Jakou chceš hrát minihru si navolíš sama (sám).
     
    Naposledy upraveno: 31/5/20
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som ani nepočítal že sa doplazím aspoň k jednému florenáku druhý ten asi nedám.Sadím o 106 tak uvidím kam sa dostanem.
     
  6. štír72

    štír72 Zelenáč fóra

    Ahoj.Splnila jsem úkol,kde je odměna +3 z polí a nikde se mi neobjevilo-ani v liště ani nad polemi?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Všem, kteří získali cenné florenovníky moc gratuluji a máte můj obdiv. Já si na něj netroufla ani pomyslet, ačkoliv hraji farmu v podstatě od začátku, vlastním obr stromy a zásoby SH i vrtulí taky jsou. Ale při průměru 100 bodů na hru bych musela odehrát skoro 300 her a to mě vyděsilo tak, že jsem si dala cíl stonek a stačí xD Jste vážně dobří a užijte si zaslouženou odměnu!
     
  9. štír72

    štír72 Zelenáč fóra

    ahoj.už ho mám,díky.Myslela jsem,že naskočí hned:)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já jsem teprve teď vyšplhala na stonek :). Vidina florenovníku je daleko, takže větší cíle mne minou. Teď už jen kam dojdu a dám co dám ;). Ale nezoufám, moje farmička už má z minulosti jeden florenovník (i když upřímně ani nevím, kde jsem k němu přišla). Všem, kdo k němu šplhají přeji mnoho úspěchu. Pěkný den :)
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak u mě je nyní stav 21.936b, a jsem na řádku 139. Po další sklizni pohanky bude první stromek doma, a do zítra počítám, že bude i druhý :) Myslím, že mi dá pěkně zabrat změna scény. Zkoumala jsem ji na screenech, ale stejně si nic moc z toho nepamatuju. U těch aktuálních jedu hledání na 90sec. a vždy 132-134, někdy i plný počet. Počítám, že tu novou odehraju tak 3 nebo 4x než si zvyknu, a bude to v pohodě :) No uvidíme.
    Pokud na konci zbydou rostliny, a jak jsem to počítala, tak zbyde něco okolo 4. - 5.000 tak pak vyzkouším hledání rozdílů, a už se na to těším. Ještě jsem to nezkoušela. Dokud nejsou stromky doma, raději jedu na jistotu :)
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj,tak muj postup při akce jde pomalu ale peru se stím co to jde,rostlin mám dost teda ne na celou akci to ani mě nenapadlo už od začátku jen ty saze ty mě umoří :cry: čtu tu co to jde a někteří jak já mají problém, mám málo padátek a nejde to dál :cry:postupovat
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    smoulinek123 Vymetla jsem komin, tak posilam a urcite se pripoji i dalsi farmari ;)

    Kdo se perete s padatky nebo zacinate a nemate krejcary na ruzne remeslne produkty zkracujici rust plodin, nebojte se napsat do vlakna Zasilani a vymena darku s zadosti o pomoc. Je tu spousta hracu, kteri vam radi pomuzou! Jen musi vedet, ze tu pomoc potrebujete a stojite o ni.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásný uhoněný dník všem :) tak jsem si včera večer prošla peklem, když jsem zahrála několik desítek hledání a že mi jdou nejlíp rozdíly, jsem to dávala 95 - 105 no únava se hlásila a ruka i s myší byla v křeči. Původně jsem chtěla na památku jen jeden Florenovník, ale potom zbylo moc kytí a podruhé zase víc sazí, tak jsem včera nakoupila PL a chytla další bonusky :p no teď točím pohanku pro saze, kterých chybí asi 200 kousků a to do večera dám - ať už se mi inspektor Mouseau přestane zjevovat i ve snu :D

    Taky od zítřka měním pracovní dobu, jako i dalších pár našich provozoven a kamery jedou stále na plné pecky a že nepomůžou ani roušky je jasné xD to chce promyslet nonou strategii hlavních sklizní, než byla doposud a už na tom pracuji, že farmičku miluji kromě toho bídáka inspektora, který vyplenil do nuly veškeré dotace na další akcičky xD ... jdu si teď lízat rány k opičkám na bahamku :( :D




    [​IMG]
     
  15. kluk10

    kluk10 Pisálek fóra

    Ahoj . Po 10. letech čekání je první Florenovník na ploše :)
    Snad se do středy podaří i druhý
     
  16. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ano!!!! Přesně tohle jsem také zamýšlela :D :D :D
    Myslím ale, že nikdo neodolá tomu, že když už překonal přes 22.000 bodů, aby nechtěl dorazit i těch posledních pitomých 5.000, a mít oba. Člověk ani nemusí být chamtivý, ale floreňák je prostě floreňák :)
    Na začátku akce jsem si říkala, že se teda o jeden zasnažím, a když to nedám, svět se nezboří, ale postupem času, když už jsem do toho dala tolik SH, času, a teď už i farmmincí, protože SH došlo, a musím kupovat ve farmobchodě, tak už chci tedy oba :)
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Myslím, že průměrné skóre 134,5 bodů/hledání vůbec není špatné...
    [​IMG]
    ...tak snad to i dál půjde tak dobře.
     
  18. janibu

    janibu Rádoby autor

    Ahojky, můžete mi poradit, z jakých chlívků vám padají lupy. Hraji rozdíly, najdu 9 a jsem v koncích. V minulých hrách byly lupy automaticky připočteny a nyní je to bída. Díky
     
    maribeja a jana151049 tohle ocenili.
  19. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak hotovo. 2. florenovník doma a sklizen 1. floren. Skvělý pocit ;)
    [​IMG]
    Všem, co stále postupují, přeji mnoho úspěchu.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/20
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Rád bych se zeptal, jaká je to úloha?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.