Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pinokio03-

    -pinokio03- Rádoby autor

    tak nevím nevím mě vychází že potřebuji 55080 kytek a 7776 padátek což je 324 her
    to není normální. teprve mám odehráno 82 her
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tronaldo55 tych zaloznych fariem mozes mat kludne aj 500,ale mozes denne prijat (ked mas premium) 20 padatok ako denny darcek
    tym co este hraju,odporucam 90sekundovku,tam je najlepsi zisk bodov
    mame k tomu aj vlakno kde su screeny,tak si to treba nastudovat a skusat,a nevzdavat sa ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/20
    matlafous123 a radyn.m tohle ocenili.
  3. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    pinokio03

    ono hlavně záleží, jaké hry hraješ, a jak. Pokud třeba hraješ hledání 10 předmětů (to jsem hrála doposud), tak tam je maxi počet bodů 105, a to mnozí ani neudělají. Ale pokud hraješ třeba hledání nejvíc předmětů za 90 sekund, tak tam můžeš dostat až 135 bodů, a to už je sakra znát. Markantně se ti tím sníží potřebný počet her, tudíž i vypadávátek a rostlin. Já teď začala přepínat mezi hrami, a kde jsem si jistá, tak hraju právě to hledání na 90 sekund :) Jen škoda, že mě to taky nenapadlo dřív :)
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Alexandra, no spíš mně zaujalo, než by ty farmy oběhl, bylo by po akci....;)

    [​IMG]
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hned na začátku akce sem si ujasnil,že jediná cesta k úspěchu je: hledání 60 předmětů! Ostatní varianty vedou k pěstování velkého počtu rostlin a kvanta padátek! O upadnutí ruky z takového množství klikání ani nemluvím!
    Nejprve jsem si natrénoval hledání 10 předmětů na neomezený čas (asi 25 her),až jsem je měl všechny naučené,rozjel sem to naostro na hl.farmě!Zde již v pohodě sem to dával většinou na plnej počet bodů.Po přidání nové scény,jsem ji přepnul na 10 předmětů a dorazil jsem to už s lupama.Naštěstí si to člověk pamatuje odminula,tak to de.:)
    Jinak co se týče dárků,tak se krapet pletete.Dárků lze v podstatě přijímat neomezené množství,jen ty nad limit jsou od posílajícího za FL! Proto asi psal o 500 farmách!o_O Kdysi jsem to ověřoval.Chtěl bych ale vidět toho šílence,kterej by si posílal saze kus za 2 FL!!!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 30/5/20
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kaolín11 ano mas pravdu,ja som pisala o dennom limite -ktory je zadarmo xDxDxD

    to by aky blbec musel byt co by si to posielal zo zaloznych fariem za floreny
    to si moze rovno kupit padatka za floreny v sezonnom tovare xD a nemusi behat hore dole po zaloznych farmach
    GordonSargent to mas teda recht,kym to obeha je koniec akcie xDxDxDxDxD
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, ale dokážeš si představit to kolečko? kam se na to hrabe pohanka. Ale v podstatě je asi jedno na co kdo a za co kliká:)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/20
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nóóó,už se to tu řešilo v pravěku,proč vzniká hafo nových farem.......
    K akci,raději budu pěstovat milion plodin,než hrát takovou:wuerg: šílenou minihru!
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mne to ukazuje za 0 FL neviem ako vám až u tých rýb čo je potreba na toho vepře tak až tam to mám za florény, ono to bol len nápad. každopádne tých 20 darčekov ok zaujímavá informácia.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Naprostý souhlas, ale taky někdy uvažuji, proč je rychlejší napěstovat kytky, než odehrát minihry ? To je asi pomsta,máte napěstováno tak si to teď užijte.-.-
     
  11. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Ahoj všichni, nevím jak to děláte že máte napěstováno tolik plodin. Vstávám i v noci, nemám žádné prostoje
    a plodin mám teprve 9180 a padátek 1296. Stačilo mi to zatím na 54 her. Na kole jsem protočila 100 modrých
    lístků a 100 zel. lístků a ani jeden bonus. Budu ráda když dosáhnu na stonek.
     
    -migos- a maribeja tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55
    Je vidět,že hraješ asi krátce.Pokud to není nastaveno jinak,tak vždy jdou odesílat dárky za FL(většinou 2 FL). Nejprve musíš rozdat dárky zadarmo a až pak,můžeš posílat za FL.o_O
     
  13. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Že by bylo přijímání dárků za floreny? To asi těžko. Jen je možné, že to tam někde fakt hlásí, že dotyčný ten den dostal už max. počet dárků. Jinak pokud si pamatuju, tak někde na začátku uváděli v pravidlech vyloženě výjimku z nepovolené pomoci mezi farmami jednoho člověka (asi jedné IP adresy) a to bylo vzájemné posílání dárků, protože to nemá moc vliv, tak proč to zakazovat, když to může být i několik členů jedné rodiny. Ovšem způsob získávání padátek dost šílený to snad radši obětovat to SH.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já trochu nechápu, proč bych si měla posílat padátka za fl z xy farem, když si je můžu za úplně stejnou částku koupit v sezónním zboží o_O
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nie nehrám krátko len sme sa nepochopili to je celé. ja som myslel inak. tie ryby nejdu vôbec posielať zadarmo a sadze idu to je celé
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak řikám ,tohleto se tu řešilo ještě na starým fóru.Dál to nemá cenu rozebírat.Staří asi vědí.....
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak uz muzu kopnout holinky taky zas na chvili do kouta.... uff ;)
    [​IMG]
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, už vidím záři florenovníku, odehráno 179 her.

    Pokud bych měl utrácet za padátka, tak zvolím množstevní slevu v sezonním zboží.
    [​IMG] než posílat 1ks za 2FL.



    Hezkou hru ...
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    Ešte som popohnal sadze vytuneným šafránom, predsa len ďalšia scéna je grilovačka,
    veľmi sa v nej nevyznám a nechce sa mi ju učiť, pôjdem ju za 105bodov a ostatné dve za 135.
    Zajtra som mimo PC až do večera ... ostáva mi dorobiť nejakých 16-20 hier, sadze odchytím skoro ráno a večer.

    Inač z 200minipolí šafránu mi padá okolo 160sadzí (+1NC na ploche),
    ale z 98 polí 2x1 + 2minipolí (+2NC na ploche) padalo vždy 98-100 sadzí.

    Dobrú noc ...

    PS: Aby som doplnil zásobu SH, tak som si popri tom všetkom vyšľachtil iskrivú rybku ...
    keď pôjde do tuhého hodím ju do úlohy a zrazu +1400ks :p
     
  20. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Pomalu se blížím ke konci, odehráno 182 her na 90s - průměr 134,85. Měla jsem i 134,92 , ale zkazila jsem si to 1. pokusem na dnešní nové scéně. Ještě asi 23 her a mám hotovo.
    Poprvé jsem při akci použila 1. den vše co jde: cca 150 PL (měla jsem štěstí - 4x 100% do stodoly), 800 ZH, 3000 SH (na akční i padátka) a stihla jsem udělat celou levou stranu. Od té doby to jedu klasicky jako jiné akce, včera jsem dopěstovala akční a jedu pohanku na padátka, po zítřejší sklizni by to mělo dopadat.
    Nejdřív jsem na padátka použila vyšlechtěný šafrán na pidipole. Až pak jsem si tu v diskuzi přečetla, jak ho využívat i na pohopolích při posíleném výnosu na přípravu na dožínky a při nublonech. A že ještě lepší je ta pohanka, kterou mám teprve čtnáct dní, tak jsem ji začala rychle šlechtit.
    I když hraju už skoro osm let, tak se stále učím, co a jak s různými vychytávkami. Třeba nadstavby dožínek jsem se účastnila teprve třikrát s výhledem pouze na top3000.
    Farmu beru jen jako hru. Nevztekám se, když hraju akce do posledního dne nebo nemám všechno hned. Peníze dávám jen do předplatného pomocníků(sem tam používám celý měsíc kupony). Jednou za měsíc si koupím i něco dalšího. Tu nějaký řádek tu nějaké floreny. Tajemnice kupuji max 5ks stromy a 3ks chlévy, i tak získám v podstatě všechny nové věci do měsíce a půl od zavedení - z tajemnic v akcích a bednách. Hodně mi se zásobami všeho pomáhá, že dělám všechny akce - spousta dárkových řádků a na kole štěstí jsem si kdysi vytočila nějaké ty skluzavky, pegase atd.
    Že tuhle akci dodělám do konce opravdu bez stresu je díky tomu, že hraju tolik let. Začínala jsem se SH získaným pouze v akcích, bez kupovaných pomocníků, bez bonusových řádků a zvládla jsem většinu akcí splnit. (Dnes mi pomáhá 6 JC a 14 obr stromů)
    Dnešní noví hráči se snad také dočkají, že podobnou akci v budoucnu splní v klidu a s rezervou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.