Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mňa by skôr zaujímalo čo majú niektorí farmári proti mne, každopádne vidím, že tu niekto tápe s tým kapradím tak to vysvetlím. Kapradie osobne preferujem ja, pretože mi to príde ako najefektívnejšia cesta. Každopádne uvediem to na pravú mieru. Nie je to najlepšie riešenie ale pre mňa to bola cesta ktorou som išiel. Kolo som točil od 11tej až do začiatku akcie. Vzhľadom na to, že tých bonusov bolo veľa tak som kúpil balíček za tých 9,99E aby som nemusel čakať na rozpestovávanie. akčnú som mal rozpestovanú do pár hodín a odvtedy som išiel 3 plochy na 1x1 poliach kapradie ale s SH, toto bol najdrahší krok lebo to stálo extrémne veľa SH, a s tými padátkami padali v priemere okolo 80ks, ale ja mám 20ks JC, neviem či to hrá rolu ale v strome mám 1 JC a 27 tuším z tých pohárov ak by sa niekto pýtal, zopár hodín šlo kapradie len na 2 plochách a keď bolo dopestované akčné tak na 3 plochách. Myslím, že 10 hier bolo už v balíčku a niekoľko stoviek padátiek padlo zo stromoch nachystaných na lúke. V recyklomate som získal tisíce SH a na kole taktiež.

    Predtým, než bude chcieť robiť niekto výpočty a bude ma chcieť prehlásiť za klamára, lebo predpokladám, že to určite niekto skúsi, tak musím povedať, že túto akciu som osobne dokázal len kvôli recyklomatu, bez neho by som to ani nerobil. Vo výpočtoch koľko som musel urobiť hier je veľa neznámych(nerátal som to) ja som sa len sústredil na to aby som mal dosť SH na pokropenie kapradia nič iného, nemám konkrétne výpočty koľko toho bolo ale môžem povedať, že na konci som to skoro nedal do toho 2. florenovníku(kvôi padátkam nie kvôli počtu SH), toto bola veľká stávka do lotérie. tak dúfam, že už každý chápe môj postup. Dodám ešte, že v živote som kapradie nedával na poho polia. dosť značne mi pomohlo aj to, že kapradie mám pošľachtené, ale v akciách kde je potreba tisíce padátok je absolútne na nič. tam treba už šafrán a iné veci čo majú odo mňa silnejší hráči.

    Môj koment do sekcie "ako na padátka" vysvetlím: To riešenie je na to ak Vám v akciách chýbajú padátka po stovkách nie po tisíckach. Posledná akcia čo bola s tými hviezdami som mal prebytok okolo 500ks. Po skončení tejto akcie mi ich ostalo 10. Riešení ako postupovať s padátkami je určite viac a určite hrajú významnú úlohu aj jednotlivé časy do skončenia rastu rastliny. Ak to niekto teraz skúša s tým kapradím tak jedine cez to SH ako som to robil ja, času máte dosť tak sa to dá stihnúť. doporučujem mať aktivovaný bonus na skrátenie času a na spotrebu SH na jednotlivé políčka aby Vám to toľko toho nezožralo. Rady čo tu dávajú matlafous a iní sú tiež dobré :) ale bol by som rád aby niektorí hráči nemali voči mne predsudky potom je prakticky zbytočné chodiť na fórum keď sa niekto niekomu zrejme nepáči toľko k tomu.

    Kapradie za mňa splnilo účel ale bolo to veľmi riskantné a veľmi drahé, preto sa teraz sústredím na ten šafrán nech mám s tým pokoj. Majte sa farmári.
     
    radyn.m a tenista99 tohle ocenili.
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Tak to je podpásovka, z pohanky na pohopolích jen 40 sazí? Tak už tedy nevím jak si k sazím pomoci.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123 - ahoj, jelikož ti z jednoho pole jakékoli velikosti může vypadnout max jedno padátko, tak ze 40 pohopolí ti vypadne max 40 padátek. Pokud dáš na plochu 200 pidipolíček, tak můžeš získat těch padátek třeba i 200 :)
     
  4. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Pohopole jsou určitým řešením pro ty, co mají málo SH, chtějí mít jistotu padátka z pole a mají vyšlechtěné něco v rozumné délce na citlivost na hnojivo, aby ty padátka byly rychle (a případně i nějaké historické řádky, které to urychlí). Mám vyzkoušené (třeba u sebe, že ani z růží tak nepadne padátko z pole, z karafiátů ano). Z pohanky očividně ano, ale to už je zbytečně dlouhé.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Konečné hotovo!:)
    Je zajímavé,že úderem 14 hodiny automaticky naskočila další scéna,když u všeho ostatního se člověk musí znovu přihlásit do hry!! Když to jde u této akce,proč to nejde u všeho?!?!?:p Třeba začínající děsivka apod.!!!:eek:
    Měl jsem nachystáno 216 her, z toho využito 207! Průměr na hru 132,97 bodů.:)
    [​IMG]
    Opravdu těžce vydřené odměny.
    Jen je škoda,že akce je určena dlouhohrajícím hráčům s obrstromy,případně těm,kteří využili zaváhání RT při OaD a získali neonové dekorace!Ostatní musej tvrdě solit!o_O
    Vyplácal sem na tuhletu taškařici přes 8.000 ks SH a asi 1.300 vrtulí.
    Bohužel na přípravu dožínek nedošlo,za celou akci jsem nevytočíl žádný 100%, či 200% bonus.Tak snad příště.o_O
     
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ahoj Skali a Preceja, děkuji za reakci. Nechala jsem se unést, četla jsem, že jedna má s pohanky moc sazí. Jenže jí ještě nemám vyšlechtěnou. Ale karafiáty zkusím. Hezký den přeji
     
    radyn.m, Skali a maribeja tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Qpravdu trefný název akce pro mě a moji myš, kterou honím po ploše za předměty a pak zji stím,že jsem získala minimum bodů.Schované bonusy, SH i za mince ,získané +3 z akce i nějaký ten bonus na kole,nic z toho asi nebude stačit na floreňáček.Ale snaha se cení a tak pěstuju a hledám dál.....xD;)
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ja by som sa chcel spýtať takú otázku na AT ale odpoveď je asi známa. To čo tu splietajú viacerí farmári o tých viacerých účtoch. Bralo by sa za podvod kebyže niekto si založí tak 500 účtov na farme a bude si cez ne posielať padátka? :D ako samozrejme brať do úvahy treba, že prihlasovacie mená a hesla si ich daný hráč zapíše. len či o tom niekto uvažoval keď sa to tu stále rozoberá?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud bys je posílal za FL,očko se přimhouří!:wuerg:
     
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    u mě absolutně nepadají padátka, ostatně jako vždy, málokdy se stane, že jich mám dost, většinou mám napěstováno a toť vše:cry:a kupovat floreny nebo koše už je fakt docela zásah do peněženky ( tím více, když to je u každé akce, pokud chci alespoň něco splnit )
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  11. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    tu hru "mám tak ráda", nezávisle či a čo a koľko výhier dostanem, ľúbim ju :inlove:
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co máte pořád s padátkama? Jsou dvě plochy volné. Na těch se můžete vyřádit i bez SH (malá pole), pokud má někdo napěstováno akční tak má třetí plochu volnou (nebo přes noc). Je čas do konce.
    Pokud chce někdo akci zvládnout za den nebo dva, tak musí točit skleníkové plodiny (aby měl dost padátek).
    Nebo jak dobře napsala "vysmátá" použít na zkrácení růstu různé vychytávky :)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/20
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ľavú stranu mám hotovú.Napestované mám tak si už sadím okrúhlicu do úlohy a zajtra budem žltý hrach na padátka.Ešte miniem SH čo mám a od akcií si dám zase nejakú dobu pauzu.
     
  15. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, 30.000 rostlin ve stodole, ale padátka nejsou. Jsem na 12.000b., před náma ještě 4 dny, tak věřím, že to dám, ale jde to pomalu. Odehráno asi 135 her. Pohanka na polích, a dnes mi došlo SH (měla jsem jen 6,5 tisíce), tak jsem musela (a ještě budu muset) pustit mince v ramaobchodě. Ale neva, mincí mám skoro 7.000, a v ramaobchodě jinak skoro nenakupuju (jen plochy na hřišti pro mazlíky, a ty už mám všechny + sem tam něco málo), takže to mě ani moc netíží.
    Taky jsem před chvílí ze zoufalství dokonce navštívila skleník, a nějakou tu pohanku vyšlechtila, pár (asi 50) florenů do toho pustila, a hned aktivovala, takže mám od dalšího sázení bonusy na zvýšení efektivity SH o 25%, zvýšení efektivity vody na 12%, a zkrácení růstu o 4,5%, tak doufám, že to půjde aspoň o žďabek lépe. Když ne, tak mám aspoň pocit, že už jsem víc dělat nemohla :D :D :D Akci zdar :D


    EDIT: Fíha, a nestačím zírat. Voda, hnůj, SH, a s těmi bonusy se mi čas snížil z 5,46 na 3,20 hodin.
    Tak to je teda pecka. Takhle to zvládnu v pohodě ještě daleko před koncem
    :)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/20
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Lidičky, gratulka všem, co již mají hotovo!!!
    Bohužel pracovní proces (i v sobotu) nedovolil hrát, takže sice mám již napěstováno, teď už zbývají jenom pajdátka. Ale ty doženu šafránem.
    Namleto (zatím) na 170 her a teď hledám dobrovolníka, který je za mne odehraje ;)xD, protože na PC už nevidím, v hlavě mám průvan, tak jdu zalézt do postele a tupě zírat na TV. Škoda, že jsem přišla o pro mne nejlepší scény. Tak snad zítra až ráno budu hledat...
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hlásím se hned;)
     
    Apachie1 a maribeja tohle ocenili.
  18. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    zdravím čím mám zvýšit počet akčních bez použití MJS nechci tím plýtvat když je akční na jednom poli.na dvou polích jsem měla stáje a výrobny a lupy vůbec nepadají nevím co nasadit aby padaly lupy.poradte prosím
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    zase soutěž zaměřená na nákupy. Když jsou trochu slušné odměny, tak se dá pěstovat jen na jedné ploše a k tomu to ještě blbě padá.
     
    Veselka, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak myslím že bych dokonce mohl dát akci celou. Po dlouhé době jsem do akce dal vše co šlo a co jsem mohl :D
    Taky bych zase uvítal klid. A tato akce mě něco naučila je dobré si SH a další věci šetřit.

    Takže mám celkem 290 her
    takže napěstováno - cca 50.000 akční
    a 6.960 padátek což je šílený takovou akci snad ani nepamatuju :D
    Spotřeba SH byla kolem 6-7 tisíc nakonc a vrtulek asi 1000.

    No a teď jen udělat ty hry :D Děkuju těm co tady psali jak dělají to hledání 60 předmětů já tomu nevěřil a u některých obrázků to teď dělám taky jen bohužel pokoj mi zamkli :( Vzhůru na to.

    A hodně štěstí všem
    A ještě jedna věc co chci říct uvědomte si většina akcí je pro nás ve vyšším lvl spíš nuda a je to rychle hotové. Tohle byla po dlouhé době akce určená spíše pro hráče co hrají déle nebo mají velké zásoby.

    [​IMG]

    No a teď na pár hodin asi vystaráno :D

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.