Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeste jsem nezacal... utesoval jsem se ze teda jako tolik toho nenapestuju... tak jsem dal par zelenych a modrych a z kola vypadlo 200%... noooo, dneska to samy... chjo, ja tyhle postrehovy minihry nesnasim a tak mi to kolo dava bonusy jeden za druhym!
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Až poté, co jsem včera rozvášnil KŠ a dostal jsem se na + 24 z jednoho pidipole, tak jsem se přemluvil a akci udělal. Floreňáky fajn,
    ale 157 ks z jednoho poho pole laskavce a v mžiku 2,500,000 kousků mě potěšilo více, takže Dožínky můžou být klidně zítra :)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) hurá, mám svůj první florenovník (ale zapotila jsem se, když sem ho hledala, on to totiž není strom xD), no a když už jsem do toho vrazila tolik lístků a zase padlo +100 %, nějaké SH se taky vytočilo - tak zkusím dojít i pro ten druhý

    a dávám si úkol, že nebudu ignorovat skleník a jeho produkty :music:, teď by se delší vyšlechtěné plodiny opravdu hodily
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, aktuální stav 43tisíc kytek. Her 101 + 5 darovaných. Ještě dvě točky a kytka bude komplet. Prozatím na akci vynaloženo 2340 SH a 1550 vrtulek + 1x100% diamant a 1x 100% rostlin ve zlatě a 300 párty lupenů, 1x jack +2. Z kola se podařilo 2x 100% a 1x 200% na 24h a asi 3x +1 na 6h. Padátka dosbírám časem, takže pohoda.

    Stav SH před akcí
    [​IMG]

    a nyní
    [​IMG]
    Nějak jsem nepocítil razantní úbytek.

    bbowling: To vypadá jako by se nerozvášnilo jen to kolo ;)


    Příprava na neóny, taky dopadla dobře 8)

    [​IMG]

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No jo, kuželka na to kápl, pěstovalo se na jedné ploše, ostatní byly přece volné ? do toho recyklomat, mohli jsme si při tom sfouknout i dožínkyxD


    příprava na podzim: Medvánku, když nemáme laskavec, musíme si vystačit s pohankou ;)

    [​IMG]
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    lezu jako šnek,doposud jsem si nevytočila ani jeden bonus.Což je u mě naprosto normální.Tak alespoň toto
    potěší.
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Recykloval sem hned v první den recyklomatu, hold rodinné a pracovní věci se nedají posunout. Tak padátka dojedu klasickým způsobem. Laskavec sice mám, ale zatím nemá ty grády ;), ale neznamená to že bych na sud-ovanou nebyl připraven.

    bylo ji víc, ale půl milionu zmizelo v silu.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    aha, další chovatel, nějak se nám tady ten nešvar rozrůstá. Z některých se rázem stali velkochovatelé... a tak nenápadně to ze začátku vypadalo ;) ale na padátka určitě lepší než rostliny a SH.

    edit:no konečně dostanu za práci na farmě zaplaceno:

    [​IMG] z toho vidno, že už jsem to nutně potřebovala:oops:
     
    Naposledy upraveno: 29/5/20
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    GordonSargent: Máš pravdu tady to bylo u všech a rázem ;).


    Ještě mi chybí 4000 padátek :eek:, tak doufám, že mě pohanka a hořec nenechají ve štychu.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce nám běží už poněkolikáté! Kliknout na některé předměty je téměř nadlidský výkon! Opravdu není možné tohleto vychytat?!?:music:
    Baterka pod skříní,vodní pistole.......atd.
    Právě se mi podařila první hra za 135 !!8)
    Já to snad dám celé!o_O
     
  11. vladca

    vladca Stará škola

    no konečne ... +200%/12h, +100%/24h, +1/6h, +1/1h zo sezóny ...... idem masívne na to :D

    vír v zelenej nádrži ...
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Trénink mám zasebou,můžem jít nato! Už to dávám pokaždý nad 130 bodů!:)
    [​IMG] o_O
    Fuj, to bude vopruz.Musím to zvládnout do 14 hodin zítřejšího dne,ať se nemusím učit další scénu!o_O
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já bych to určitě zvládla s radostí, jenom ty nástroje jaksi chybí:cry:;)
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Dnešní konto ukončeno 123 hrou. Kytky jsou již komplet. Tak snad nebudu jediný kdo si to vyžere až do konce a pozná všechny lokace. -.-;)

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Si na zítra objednej bílou hůl, černé brýle a psa .... 8)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    No nestvalo by vas to? -.- Staci jen natahnout ruku a.... dojdou pajdatka >:(:D

    EDIT: Nedalo se jinak, nasadila jsem chmel a je doma, fesak! :inlove:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/5/20
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po padesátí odehraných hrách
    [​IMG]
    Nejlepší čas:
    [​IMG]
    Nejhorší bylo za 122,bo mně zazvonil telefon a musel sem ho zvednout!
    bbowling Spíš bych potřeboval nějakou plechovou ruku!o_O
    Teď už snad bude klid,tak du na další padesátku!:wuerg:
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak, kdo se tu ptal na vypadávání sazí z kapradí (irsko a preceja tuším) - tak asi takhle je to:

    kapradí - saze.png
     
    Apachie1, maribeja a radyn.m tohle ocenili.
  19. doben

    doben Ikona fóra

    A je to hotovo. ;)

    [​IMG]

    Všem, kteří budou bojovat až do konce akce, přeji hodně štěstí a hlavně trpělivost při minihře.
    Některé předměty jsou opravdu dost malé.​
     
  20. Plea

    Plea Pilný autor

    Absolutně nehratelné, začala jsem před pátou, ale oproti minulým akcím, které byly také vždy trošku zpomalené, teď musím klikat na předměty vícekrát, většinou se odečítají až po odkliknutí dalšího, někdy dokonce ještě druhého předmětu poté. Měla jsem vypočítáno, že pojedu na plný počet, ale toto se opravdu nedá>:(
    Investovala jsem hromady superhnojiva na kytky a mnoho lístků, tak snad se nějak aspoň k jednomu florenovníku dohrabu, to by mne opravdu mrzelo..
    Ceny v akci se mi líbí až moc, také mne ovšem napadlo, zda farmičce nezvoní hrana..
     
    maribeja a Štika tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.