Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezkou honičku všem :) tak jsem si ráno zanadávala u kola ne-štěstí, když první den akce nedal za hodně lístků ani jeden bonus a dnes mě dal za pár točení hned první stovku, za chviličku další a ještě přidal +1 na 6 hodin xD tak co teď s tím ... mě asi nezbude, než se do toho pustit xD no jak to dopadne nevím, ale už mám vytočená padátka s kaštánkem, něco málo odehrála a jen doufám, že mě to v práci na mobilu půjde (zítra taky celý den) a hlavně nedojde SH :p přece ty bonusy nevyhodím do luftu.


    [​IMG]
     
  2. vladca

    vladca Stará škola

    minul som okolo 120-130 PL a vytočil som iba pár bonusov +1 (aj za zelené sem tam).
    A tak za výdatnej podpory cca 3000ks SH a cca 1500ks vrtuliek som v situácii,
    že na prvý florenovník dôjdem pri štadardnom zbere bez bonusov zhruba v pondelok/utorok.

    Ešte mám zálohe: pár PL, 2x 100% do zlatého slotu, +1/1hod zo sezóny, +3/24hod z odmeny 17 z ľavého stĺpca
    Keďže v sobotu budem rozcestovaný, nechám si zálohu až po víkende a uvidím či pôjdem až do konca ...
    Zvyšné SH nechávam na šafrán, pretože sadzí mám naozaj nedostatok ... to budem naháňať na konci
    Po katastrofálnom začiatku, som vytiahol priemer na cca 114/hra ... 60 odohraných
     
  3. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Nevím kam dojdu, ale poradí mi někdo,kde mohu najít základní stromy na Super, Zuzin a Ultra obrovský strom, nemám ani jeden z nich. Předpokládám, že v družstvu na některém úkolu se dá zjískat, ale kterém?
     
  4. irsko

    irsko Aktivní autor

    Tak jsem se včera dozvěděla, že je možné získat v akci florenovník... Už strašně dlouho jsem žádnou akci nedělala, tak jsem zapojila vše, co dalo, místo MJS snědla 200% sklizně, dvě stovky vytočila na KŠ a dostala jsem se nějakých 14 rostlin z pidi pole... Myslela jsem si, že mám ještě něco vybrat ze dvou Jacků, ale už byli vybraní... (proč nám ho RT nechce dát znovu?) Takže už mi zbývá napěstovat jen trochu, kolem 5000, a to se dá. Horší je to s padátky, schovala jsem si jen 1500 SH (až bude za tři dny zase k dispozici kaštaňák), takže uvidíme, holt na noc půjdou vyšlechtěné maliny s JC a to kolem těch 180 z plochy dá... Někdo tu zmiňoval kapradí, fakt je dobré na padátka? Znovu lituju, že jsem kdysi nekoupila toho mazlíčka na zkrácení stromů (a ten už se ve výprodejích taky znovu neobjevil, prosím, modíci, hlašte, že bychom ho spolu s Jackem chtěli :)))

    V tuto chvíli mám odehráno 65 her za plný počet 135. Ale přemýšlím, zda to nespočítat na průměr stovka za hru, protože těch 90 sec je hodně... A to to dávám tak, že končím 18-25 sec před limitem, ale včera mi 27 her trvalo 35 min a pak už jsem měla křeče v zápěstí :) V poměru času, co z toho člověk získá a co získá z 10 předmětů... Navíc nemám ráda místnost archiv (nebo jak se to jmenuje), vážně hodně ne :) A jednu z těch minulých jsem si ani nezahrála - ale zase si nechci schovávat všechny hry na konec, tak uvidím. Ale florenovník bude! Pokud mě zatím netrefí .-)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jitulecermakova - tak jsou to úkoly Pracovití motýli, Hubatý hrách a Zanícený zahradník, vše nad lvl 200 ;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    irsko - ahoj, Balíček Jackových dárků - píšu to pravidelně do každého reportu :sleepy:

    Edit: Mazlíka na zkrácení stromů - tím myslíš co ? Na Baha máme Loď pirátského papouška. Na farmě zkracují růst stromů runa Prosperita stromů na stromě moudrosti. Pak máme ještě mazlíka Pařezový hangár, ale ten zkracuje dobu růstu u stromů pouze za použití Zuzina ultrahnojiva - zvyšuje efektivitu Zuzina ultrahnojiva.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/20
  7. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Děkuji moc kouknu na to a jsem lvl 219
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. pepík-7

    pepík-7 Pisálek fóra

    Ahojky,prosím může mě někdo poradit.Vytočil jsem si na kole 200% sklizen a potřeboval bych poradit které políčka jsou nejvýhodnější když chci použít na urychlení růstu Superhnojivo.A ještě mám dotaz 200 % celkových výnosů L platí i na tuhle akční rostlinu?Děkuji za radu...
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pepík-7 - ahoj, ano, bonus celkových výnosů platí i pro akční rostliny ;)
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pepíku 7 - nejvýhodnější jsou minipolíčka ;) a také jdou při bonusu pohopole, ale tam toho moc neuděláš, trvá to moc dlouho, tak minipole a hlavně superhnůj
     
  11. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, tak u mě hotovo. Teď je třeba doplnit zásoby párty lístů a SH, tak prosím žádnou další podobnou akci aspoň 2-3 měsíce nedávat, děkuji;).
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Uff, tak dohledáno :) Modla této hry byla dána všanc a to by bylo aby nebylo :))) V pravěku kdy se dal získat v tajemné sazeničce jsem ještě nehrála a mám radost že hnedle dva kousky se staly stálým výhledem u stromu moudrosti :)

    z pidipole díky bonusům z kola štěstí byla sklizeň á 23ks tak to stálo "pouze" 8000 SH a již tedy zmiňovaných 450 PL (vše ze hry nic nebylo dokupováno)
    PS: musím běžet nebo dostanu vyčiněno, že se tady maluje a já si klikám :D :D pááááááá
     
    Naposledy upraveno: 29/5/20
  13. irsko

    irsko Aktivní autor

    Skali: Ano, byl to Pařezový hangár, vím, že se vždycky psalo o ježkovi na zkrácení stromů :) A že se tím daly zkrátit stromy na velmi krátkou dobu a že by to v nouzi s padátky pomohlo dost...

    Jinak obdivuji ty, co už mají hotovo... Nikoli kvůli napěstování (to už mám skoro taky, ale zkusím přepěstovat o pár tisíc kvůli časově méně náročné variantě), ale nechápu, jak jste dali těch minimálně 200 her :)
     
    GordonSargent, michnaj a matlafous123 tohle ocenili.
  14. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak hotovo, ale už nikdy víc, odehrání tolika her je na chocholouška:wuerg:
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pepík-7: taky záleží na tom kolik máš SH, pokud ho moc nemáš, tak máš pak lepší hrát na velkých políčkách.

    Tak u mě už se taky stromečky vyhřívají na slunci, odehráno 252+5 darovaných her. Minihry jsem střídala, protože to by jinak jeden zblbnul xDxDxD Ale jinak tisíceré díky za tuto akci, konečně pořádné vzrůšo xDxDxD
     
  16. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Tak mě nebude problém s vypěstováním, ale s těmi padátky :( zbývá mi k nahrání 25 000 bodů, tak úplně nevím, zda to stihnu celé. Ale vzhledem k tomu, že jsem pařila hodně *** na FB, kde je tenhle typ her taky, tak mi nedělá problém hrát jenom 90 vteřinové hry :D:D Ale budu hrát co to půjde, odměny se hodí :D

    *** odstraněn název hry od jiné společnosti (reklama)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Funím, jak to jde. Dokonce jsem roztočila všechny PL co jsem měla nastřádané. Nějaké bonusy padly. Nakonec jsem i SH koupila (zásoby jsem neměla až tak veliké). Díky tomu mám napěstované cca 32 000 kytiček. Teď mi bonusy budou končit a už dál pěstovat nebudu. Proč? Protože padátka. Těch mám jen 1147. Padátka byla vždy problém. Takže se zaměřím na polapení sazí, ať vypěstované kytky a s nimi i SH nevyletí jen tak komínem. Vyzkoušela jsem všehcny hry a všechny mě baví. Nejvíce se mi osvědčilo hledání rozdílů. Ale i tak megavýkony nepodávám. Sice jsem několikrát psala, že akci nedám a opravdu ji nedám. Jen jsem si chtěla zkusit, kam až dofuním. No, nadváha a věk je znát. Jo a v sezóně, kterou tentokrát neplním, jsem na 10 levelu - kromě bodů z této akce, jsem tam nedala ani ťuk.
    Každopádně obrovská gratulace těm, kteří již splnili a i těm, kterým se to podaří.
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak u mě odehráno 85 her, a nahráno 7.645b. To je zprůměrováno 90 na hru.
    Ve stodole čeká ještě 40.000 akčních, takže teď už jen točím pohanku s SH, hnojem a vodou. První den jsem trošku zmatkovala s dlouhodobkama, než mi došlo, že musím dát pohanku, takže mě to zrdželo. Sice jsem tu o ní četla, ale nějak mi to pořád nedocvaklo :D
    Bohužel už nemám žádné bonusy z kola, a ani lístky (protočila jsem 300), ale zase mám hromadu boosterů na BZ, takže to docela jde. Poprvé za tu dobu, co hraju, mám zarvané všechny sloty :D
    Každopádně myslím, že jeden floreňák udělám určitě, a ten druhý snad taky. Prostě ten druhý buď bude nebo ne. Nikdy jsem ho neměla, takže budu mít radost i jen z jednoho, ale samozřejmě o ten druhý se také poperu :)
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym,,tak uz aj ja konec.Dufam ,ze dost dlho nebude nic takto narocne...ale radost mam.Teraz uz len prasacaka naslachtit a beriem pauzu.Vsetkym drzim palce, nech sa im zadari dojst az dokonca,,krasny vikend.
    [​IMG]
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Teda jste všici dost dobrý,moc vám vše gratuluji,já budu rád za stonek ale peru se stím dál i když vím že to nedám:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.