Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ja by som bol rád keby sa v blízkej dobe dali získať tie dekorácie čo snižujú čas chovu zvierat o tých 5% takto keď príde šafrán bolo by postarané o padátka a keby prišli aj tieto dekorky tak by bolo postarané aj o lupy :D to by som bral
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taky potřebuju brigádníky. Nějak né a né to odehrát. Už mi jdou oči šejdrem :cry:
     
  3. Farmář62

    Farmář62 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím jak se počítají body? za 20nalezených předmětů mi to napočítalo 45 bodů.díky
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Farmář62 - ahoj, podle této tabulky
    body.png
    Takže za 20 nalezených předmětů dostaneš 10 za spuštění minihry +20 (20x1 - počet nalezených předmětů)+15 bonus = 45 b.
    Řekla bych, že je to v pořádku ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Koukám jak to farmářům odsejpá, mám teprve 27 her odehraných a také bych chtěla ty stromy. Hraji určitě 10 let, ale spíše 12 let a s těch stromů mám jen kouzelný strom a ještě se mi nepodařilo při těchto akcích dojet až do konce.Chtělo by to koupit balíčky, ale kde na to brát penízky a tak tiše můžu závidět a jen koukat a snažit se urvat co to jen půjde. Hledání mě bavi i když málo kdy mám více než 70 bodů. Holt nezbude nic jiného než makat a uvidím kam se dostanu, každé odměny si vážím a taky se hned tak nevzdám.
     
  6. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    ahoj mam dotaz ti bonusy co dostanu se aktivují hned nebo si je mohu aktivovat sama dekuji předem.
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    notes72 - ahoj, uloží se ti do inventáře :)
     
  8. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    50000 napěstováno :) pustila jsem 450 lístků z 650ti :)) o 800 000 lnu více :) a teď už jen když bude chuť hledat a hledat.. jenmusím nejprve docvaknout rozpis služeb na přístí týden, rozpis víkendů na dovolenou do října, omejt kuchyň po dnešním malování, dochutit svíčkovou co bude za chvilec uvařená pro komadno hladových na zítra :D :D ale ten florenovník mít budu! a Basta :))))
     
  9. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tož gratuluju všem k dílčím úspěchům :). U mne to nakonec dopadlo tak, že čtyři dny se na farmu moc nedostanu, místo toho budu užívat reálné přírody. Tak jsem nechal bonusy v klidu odpočívat, kolo ne/štěstí s jeho drátem a žlutýma střižnama taky, a jedu jen mírňoulince :music:. Budu rád, když to dám po řádek xD. Ale minulý noční propočet mi vyšel s kombinací bonusů 200% současně se stoprocentním ve zlatém slotu, to vše pojištěné pinkiepie, bych dokázal nasyslit cca 50 000 - 55 000 Ks akčního kvítí během cca 27 hodin po rozpěstování. Žel, skončil bych na těžkém nedostatku zelených a vrtulí. A bo dosud nemám štěstí na vyšlechtění těch správných vytunění šafránu, a samo ani nemám ty zelené kapky, uvízl bych na padátkách. Teoreticky se ten první florenovník získat dá, pokud člověk má sdostatek zelených a vrtulí, čas sedět na farmě, a velmi dobrého pamatováka, k tomu dobrý zisk padátek, tak ani "mladší farmy" nejsou úplně bez šance ;).
    Ale RT mne potěil. Kdysi jsem kdesi v diskuzi psal, že by to chtělo dát tyhle vzácné věci jako obrovské stromy, florenovník, atd. dát jako odměny do hry, a ejhle, je to tady. Jen teda dostupnost té odměny mne poněkud zarazila xD, ale je to pochopitelné.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/20
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím 58 her odehráno. Dělám jen rozdíly nebo hledání věci co mi to píše. Akorát nejlépe mi jde zahrada a pokoj tam mam i kolem 95 bodů. Jenže i tak můj průměr je špatný někde kolem 80-85 bodů. Když jsem počítal vyšlo mi že sice mám dost akční ale padátka bych neměl ani omylem. Tak jsem se rozhodl že tato akce mi za to stojí a když už jsem do toho dal peníze a teď bych nedal ani jeden florenovník naštvalo by mě to. Tak nakonec jsem koupil ještě 2700 SH a v sobotu tam nasolim 87 otoček karafiátu s tim kaštanovým řádkem . SH mám celkem teď 4392 ks.

    Podle počtů mi to hodí na 183 her cca. Což s mým průměrem dejme tomu spíš 80 na hru to je 14640 bodů a kolem 5000 teď mám. No takže budu mít cca kolem 20000 bodů no a těch 2250 nebo kolik dodělám klasicky díky sklizním.
    Pokud vše vyjde jeden ten strom mám určitě a to je pro mě cíl. Každá odměna nad něj bude pro mě bonus.

    Nebudu psát kolik mě akce stála peněz ale co se týče SH tak něco kolem 5500 a kvůli družstvu kde taky bylo nějaký SH a párty lístky tak cca 150M KR ale to není moc takže konto rozhodně netrpí.
    Peníze dávám jen do BB a nebo párty lístky jinak ne. Takže teď jsem se na delší dobu rozšoupnul. :D

    [​IMG]
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak akcia ukoncena
    [​IMG]
    tiez trosku prepestovane
    [​IMG]
    takze moje prve dva florenovniky su uz na farme
    [​IMG]
    tak taketo akcie by mohli robit nie raz za rok,ale raz za 10 rokov xDxDxD
    naozaj to bola narocna akcia :oops:
    takze este zajtra dokoncit to presolene prasa a oddych ,beriem si dovolenku ;)xD
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Vy sa máte, čo ste už dokončili;), nástroje mám nachystané [​IMG], malo by mi stačiť, len nebolo kedy hľadať, tiež som pol dňa behala len kolo chlievov [​IMG]
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: tak jsem si myslela, že jedu jako blesk, zásoby superhnojiva jsou fuč, párty lístky fuč a dohrabala jsem se k prvníku superstromu XL, takže florenovníky jsou ještě hodně daleko xD
     
  14. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Jsem na tom podobně jako sousedka Medvánek xD
     
  15. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Po prvotním nadšení jsem začal počítat co by mně ten florenový strom stál. Vzhledem k tomu, že moje úspěšnost v hledání je opravdu zoufalá (odehraných 96 her s průměrným skóre 81 bodů) tak bych musel na první florenovník odehrát cca 270 her, což znamená vypěstovat necelých 50 tisíc kytek. A to nevidím na jedné ploše jako reálné. Takže si asi nechám na florenovník zajít chuť a budu muset zase floreny, pokud je budu nutně potřebovat nakupovat v bance.
     
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    plodiny nemám saze chybí florenovník určitě nebude :(
     
  17. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Jaké chlévy dát, aby lupy vyskakovaly?, když dám cokoliv, tak mi z 5 chlévů vyskočí 2 lupy :) a jak to proboha děláte :) já jedu přes noc a mám pouze odehráno 50 her, nejsou saze ani lupy :(

    Tak jsem si to propočítala a jestli správně, tak potřebuji ještě cca 7080 ks sazí, no to abych šla ke kominíkům, to je snad technicky nemožné :)

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/20
    dasa1143 a Bokonon tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám florenovník a skvělý řádek a navíc skvělou dekoraci - jupíííííí ;)
     
  19. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    Jak jsi to zvládla ?
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    39 her odehraných,3.282 bodů,jedu 90 sekund.Liliina ložnice za plný počet,dlouhý dům + - 100,ale jinak děs a bída.Zase mi tam skočí novej obrázek a budu v háji.Nejsem zvyklá kasat kalhoty,když je brod daleko,ale realita je jasná.Všem úspěšným farmářům gratuluji,a těm co se blíží k vytouženému cíli taky.:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.