Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ENeMy_D[a]Ve

    ENeMy_D[a]Ve Zelenáč fóra

    Tak tato akce je na 100 % nikoliv těžká, ale nesplnitelná. Tedy splnitelná je, ale pouze při zakoupení košů, případně vytočení několika 200% zisků. Kde jsou ty doby, kdy akce byla radost, nikoliv úplné drancování. Upřímně stále vzpomínám na první rok farmy, kdy byla jahodová sezóna. Poté jsem začal hrát, dostal se na level, kde byly jahody a i pži pěstování pouze na hlavní a divoké bez nějakých triků se dala akce splnit a ještě zbylo dost času. Dříve byla tak jedna měsíční akce a mezi nimi byl i měsíc volna, nikoliv, že konec a začátek další je ve stejnou minutu.

    75k plodiny. Čas jen na asi 30-35 sklizní. S použitím malých polí a MJS to dá jen asi 50k. Tedy pokud bez odstranění stromů.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 40 her a nadšení stále chybí!o_O
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hele, já bych to viděl spíš na štvanici.
    xD
    U mě se ale nekoná žádná.
    Ani velká, ani malá honička, jsem na tuto akci slepota a většina předmětů ani neodpovídá mým představám,
    tudíž je nerozpoznávám.
    Momentálně kamarádím s netopýry a vílami. To je pohodička.
    :D
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kaolín11
    ještě jsem neodehrála ani hru a nadšení také chybí. Ještě ani pořádně nevím co se po mně chce...... Jen pěstuju a pěstuju...:oops:
     
  5. janmil

    janmil Perspektivní autor

    ahoj sopti,prepáč že tak neskoro ale je to bonus celkového zisku S
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janmil - to by měl být tento bonus celkových výnosů S.png

    Působí i na akční rostliny, ale zabere ti diamantový slot.

    SK :
    s.png
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    5 her,ty dvě hry co jsem splnil jsem znal a věděl kde co je,no asi 2 tipy jsem použil a to je asi jedno ne.Odměna 14
     
    scorpius50 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Placatím se na pozici 19/20 : 1605/1635... Ale já to doženu, obrstromy popoháním všemi možnými dvěma podpůrnými prostředky a aji očima, aby plodily kapky, něco napadalo z beden a lopatek větrného mlýna, to pude 8)
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
    Honzulka05, scorpius50 a evainfo tohle ocenili.
  9. janmil

    janmil Perspektivní autor

    ďakujem za odpoveď
     
    Honzulka05, scorpius50 a Skali tohle ocenili.
  10. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Ne a ne, hledat předměty už nebudu, připadá mi to nějak špatně viditelné a některé mi opravdu trvají dlouho než je najdu. Raději využiji čas na pěstování potřebného pro Jackův obchůdek..
    Y_n_O - prosím, kde se dá získat obrstrom? Nějak mi to nejde zjistit, asi jsem už vykoukaná z toho hledání :-(
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Já mám rád taky tajemno a kamarádím s Duchama a peklem.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno-jak pro koho- Zase jsem sklidila bez MJS. Ráno budu napřed pít kafe a teprve potom hrát.:p;):(
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    33/2855 průměr 86,5 je docela slušný :p
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ani sem snad zatím svoji statistiku dávat nebudu, ale třeba je na tom i někdo další zatím tak bledě... prozatím mám odehráno 16 her a průměr? Hrůza 76,5
    Dívám na ty nové plochy a prostě mžourám a jsem ráda, že to všechno dohledám. Takže 70.
    A že jsem si tu zobrazila ty Vámi vyfocené obrazovky s popisky... Nu, jdu odpočívat ven s hráběmi 8)
     
    evainfo, zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No namleto mam 35% potrebnych 70 kusu, odehral jsem jednu od kazdy... hra 90 sec prinesla 22 bodu, takze to neeee. hledani 10 kusu bylo za minimalnich 70 bodu a hodne ztracenyho casu ale rozdily jsem dal nahodou za 85 bodu, vubec jsem se nezdrzoval koukanim a oklikal to nahodne...
    Vubec se netesim, to je silene otravna akce... zlaty vejce...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak jsem po sklizni namlela a jsem na 14/43 = 37 her a 2884 bodíků = průměr 78 - ty nové světnice jsou pro mé oči přeplněné a tmavé, max je dávám za 75 a snad 2x 80. ty "naše" již známé jsou na tom lépe. Času zatím dost, protože mne napadnul jakýsi moribundus, tak se budu placatit v chatrči a ven nevystrčím ani nos, tak se najde čas i na pravidelné sklizně. Jára
     
    Trepifajksl, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    6 her,jde to obtížněji,už jsem asi zapoměl,kde co je v kuchyni,a také bych se chtěl zeptat,co po kuchyni následuje,nevím jestli bude traktor,nebo něco jiného ?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Milí farmáři, neházejte flintu do obilí. Pokud Vám šla hledačka minule, půjde i nová. Je to o zvyku a naučení se, kde co je.
    Hraju najdi vše. První pokusy v nových místnostech (obzvlášť to muzeum kocoura Jonese nebo co to je) byly kolem max 20 bodů. Teď (mám odehráno celkem 34 her a nemám žádné boční farmy na trénování) dávám staré obrázky většinou za plný počet a ty nové už jsem měla asi 4x přes 130 bodů. Z počátečního průměru hluboko pod 70 jsem na něco přes 109. S každou další hrou to jde líp. Moje výhoda je, že mě to baví, hrála bych i víc her, no bonus se mi vyhýbá, tak si po každé sklizni zahraju 3 hry a čekám na další.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krtekradek73 - to je v pořádku, že se neobjevují dílna a dvůr. "V této akci se střídá celkem 6 scén. 4 scény jsou známe z minula (kuchyň, ložnice, zahrada a ostrov) a 2 scény jsou nové (vikingská síň a archiv)"
    ;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tady mám stav hry: 25 her = 2600 bodů (průměr je 104 bodů hra)
    Nové místnosti už mi celkem jdou, je dobré, když mi to někdo čte a já v klidu hledám. Místnosti, co už známe mám téměř vždy za plný počet. Hraji najdi 60 věcí za 90 s.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.