Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Upřímně mě od této akce odrazuje nutnost se opět učit nové scény. Celkově ta akce není špatná, ale toto ji opravdu kazí. Myslím si, že příště by měl hráč dostat na výběr s jakými scénami chce hrát minihru. Kdyby si každý měl vybrat např. minimálně 3 scény ze všech, které ve hře zatím byly, tak by to podle mě ničemu nevadilo. Každopádně akce se zúčastním, jen se tentokrát nebudu soustředit na splnění celé pravé části.
     
  2. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Těch kytek je strašně moc a minule mě to ani moc nebavilo, asi se na to vykašlu využiju tři darované pokusy, 210 to snad dá a budu se dál věnovat poklidnému pěstování čtyřlístků. Levely přibývají o hodně rychleji než se dá pěstovat na úkoly ve družstvu. Docela bych ocenila akce jen na padátka nebo na spešl ploše, ať můžeme trochu pokročit družstvu.
     
    14087, Honzulka05 a farmarkamaja tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt vopruz.Zatím jedu zkušebně a vůbec mě to nebaví.Mám pokušení to odkřížkovat a pouze splnit předepsanej počet her na stonek.:p
    Na hlavní farmě zatím nachystáno [​IMG] o_O
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zahraješ, jenom toho musíš napěstovat víc než při použití dedukce ve mlýně ;)
    (dedukce ti ušetří rostlinky a padátka při mletí detektivních nástrojů)
     
  5. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    no hezká akce ve 14.00 jsem začala ve 20.00 končím ,první dvě hledačky no děs některé věci ani neznám,tak děsivka můj cíl,přeji hodně úspěchu při hledání věcí.
     
  6. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahoj, dneska nebude nikdo psát co kde našel na těch dvou nových obrázcích? Já zatím dělala vikinskou síň a dala jsem k dispozici chytřějším co jsem našla
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po odehrání 23 her,mám průměr na hru 85,2 bodů.Při tomhle průměru bych musel na splnění celé akce, odehrát 177 her!xD
    Je pravda,že průměr se bude zlepšovat a počet her klesat,ale z odměn mě tentokrát nic neláká,takže zůstanu pouze u stonku.:)
     
  8. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Ahoj, zkoušela jsem minihry přes den a skoro nic nebylo vidět i při maximálním jasu obrazovky. Teď jsem hrála další a při maximálním jasu je to mnohem lepší :). Jinak nové obrázky naprostý chaos a změť všeho.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přikláním se k názoru, že dvě nové minihry dělají honičku složitější. Ta síň co je vedle, dost hrůza ,-))) to je jako když se tam někdo, ehmm, pomaluje hnědou barvou :-(
    Orlíček: už tam je pokračování od yno, díky.

    Zkusil jsem, spací pytel v nové minihře je stočená deka převázaná řemínky na každém konci. Padací dveře jsou v podlaze pod červeným kobercem. Nejlepší je myší díra, to jsem koukal jak vyoraná myš ,-). No nenadchlo mě to.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/19
  10. evina70

    evina70 Zelenáč fóra

    ahoj kde seženu zlodějíčka že to má být detekt.mega balíček díky
     
    Helena1313, hanynkach a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    3 pokusy za mnou a v pohodě,akorát ta druhá nová (kde je mumifikovaný medvěd nebo co to je),mi to nedělá vůbec nic špatného,teď jenom až umelu další přístroje,jsem zvědav jak si pamatuji ty ostatní obrázky (pokoj s fotkou rokových hvězd je naprosto jednoduchý)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nevidím to růžově! Tedy spíše hnědé na hnědé, kde nerozeznám takřka nic. Výsledek 15 bodů z té devadesátky .Koukal jsem jak trefený pukem. Vůbec jsem si nevšiml, že ji tam mám nastavenou. Mám sto chutí si jít po svých a na akci se zvysoka(asi tak deset tisíc metrů a kdyby mne hoši vzali na orbitu, tak z té) vykašlat. Ještě zkusím z toho, co jsem zatím vypěstoval. Ale, zlatá vejce!!!
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Mě tyhle minihry taky bavily a chytla jsem se, že tedy jednu akci projedu, jak čas dovolí. Nové scény mi nevadí, spíš potěší, že je tu něco nového ke zvládnutí, klikat na stále stejné se stává stereotypem. Současně ale trvá můj handicap, rozjezd nových scének lépe osahají hráči s více farmami. Mám jedinou a první pokus byl za rovných 21 bodů, tak to do večera vydýchám, než otevřu další úplně neznámou scénku. Možná by napoprvé bylo lepší zkusit 10 předmětů, když člověk vůbec netuší, co kde je. K tomu by ovšem bylo fajn vědět, která scénka se objeví jako druhá (ta další nová? nebo některá z těch, které už známe- tam je totiž zase bodů ve hře na 10 předmětů škoda, tam určitě uhraju víc za 90s). Tím, že dali neokoukanou novou scénku jako první, mě docela překvapili...
     
    evainfo, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sovinka: dej si pokus s lupou, můžeš hledat jak dlouho chceš za 70 bodů bez bonusu, těch 70 máš vždycky když najdeš všechny předměty, třeba i bez lupy. S použitím lupy (nápovědy) získáš čas i nějaký bonus.
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, ale u mne to nefungovalo. Jak nahoře přestal ukazovat ten čas, tak se mi ukončila hra. Proto také těch 15 bodů. Mít více času, bylo to lepší.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Minule se mi osvědčilo hledání rozdílů, tak v tom pokračuju i teď. Zatím odehráno 11 her po 95. bodech. A ještě mě to navíc bavíííí :) Jelikož je dnes asi poslední pěkný den a za chvíli odjíždím na chaloupku, budu mít skluz v pěstování akční. Nasadila jsem dlouhodobku, ať jsou aspoň padátka a snad to přes víkend doženu. Krásný den a neuhoňte se u té honičky.
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já to jedu "hledej vlevo...." kde je 70bodů jistých a pomocí lupy i 85 / zatím/.Je fakt,než člověk zkoukne nové obrázky,tak je čas pryč a bonusy nikde.Ale co,kam dojdu tam dojdu.Škoda,že si nemůžeme bez času prohlídnout nové kresby před soutěží,pomohlo by to.

    LV 209
     
    evainfo, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zatím nic nehledám, jen si s každé sklizně umelu 3 a až toho bude víc, tak se do toho pustím, ale nejdřív vyzkouším nové scény na vedlejších farmách. Také to nebudu hrotit, jen stonek a končím, i tak toho bude dost a dosti. Ještě čekám dnes na 14 hodinu, až budu točit na KŠ za párty lístky skluzavku, zda se zadaří nějaký bonus, aby to trošku přibývalo, bo 3 kousky s jedné sklizně je fakt málo.
    :music:
     
  20. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Chcem sa spýtať, mám úroda-bonus 100% platí to aj na akciové rastliny
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.