Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak tentokrát koukám na odměny a líbí se mi. Minihra fajn, kdyby netrvala tak dlouho a nebylo jich potřeba tolik. A další dvě nové místnosti? Proč? Minule mi dělalo problém se zorientovat v těch dvou nových :( Zatím jsem to vždycky hrála naráz v poslední den, nebo tak nějak, tak budu muset tentokrát asi dřív, to by mě zabilo.
    No, tak nebudou ty odměny úplně zadarmo a zase se z akcí stává honička, poslední mi přišly lepší.
    A do toho hřbitov... ach jo :(
    Otročina ta virtuální farmařima (vím, nemusím...)
    ašada01: moc díky předem, byla jsi vždy v těchto hrách moje záchrana! Budu muset s tebou sladit hraní a počkat na neděli :D
     
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    A zase je to jen o penězích - kdo si chce pomoct a má na to, tak si koupí koš se Zlodějíčkem, kdo si to dovolit nemůže, má smůlu. Tohle prostě není spravedlivé!!! Kde jsou slavné začátky, kdy hra byla mnohem spravedlivější, protože tyto možnosti nebyly a nikomu to nevadilo. Už jen z tohoto důvodu tuto akci opět vynechám!!!
     
  3. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Z akce mi stačí získat stonek, to je vypěstovat 12 875 akční, když nebudu používat dedukci. Všechno ostatní je navíc, tak mi to připadá přijatelné. Nebo jsem počítala špatně?
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    to Xenie6161:

    na stonku musíš napestovať 34505 akčnej ;) ... 70 minihier (67 + 3 zadara od RT)
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Nějak pořád nevidím, kde dělám v počtech chybu. 25 miniher (3 dostaneme) x 515 akční na minihru = 12 875. Ale jsem zmatkář a občas něco přehlédnu. Nebo koukám do jiné tabulky?
    edit: jojo, už to vidím. Ne do jiné tabulky ale do jiného sloupečku - vladca děkuji.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    349 sazí z chryzantémy je docela slušné ;)
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    nevím jak jinde, ale přihlásila jsem se, sklidila jednu a druhou plochu a víc nic. Jára
     
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Jara268 - sklízela jsem jak na farmě tak na děsivých a baha a vše funguje, sklízela jsem i tulidomek a vše v pořádku,
     
  9. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    která varianta je asi nej hrat?
     
    babina51, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    gemin, chce to vyzkoušet, která ti půjde líp, já jsem vždy skončil a začal u té první s lupou ,-))))) pak rozdíly a nakonec hledání více předmětů.
    To bude zase detektivka.
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Zkusila jsem 2 hry,ale u každé jsem 1ks nenašla.Divím se,proč pozadí a předměty nejsou ještě tmavší,že by nebyly vidět vůbec.Ještě to zkusím jednou a pokud zase něco nenajdu,tak hru ukončím.V této minulé hře bylo pozadí a předměty daleko lépe vidět.

    LV 209
     
  12. babina51

    babina51 Baron fóra

    No potěš koště,co to tam dali????Dvoje brýle na očích a viděla jsem prd.Minulé hry byly vidět dobře.Udělám stonek a hotovo.Padátek zatím 431 a k tomu vytočeno +1.Sice jenom na 6 hod.,ale i tak akčních trochu přibylo.
    FA214....BAHA461
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Historie se opakuje. Opět jedu za 70 b., všechny tři darované pokusy:p;)
     
  14. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hrůza , děs ,běs , když jsem uviděla ten pokoj , s bonusem nepočítám ,to nedám , na jednu hru bych potřebovala tak 5min.najít něco v té spleti je pro mě nemožné ,tyto hry mě nebaví ,pro někoho dobrý .Vůbec jste mě nepotěšili !:oops:
     
  15. mesju

    mesju Rádoby autor

    kde najdu ten detektivní balíček?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    mesju - ahoj, klikni vlevo na liště je nákupní košík, nahoře překlikávej na kombajn, pak dej sezonní zboží a vyber si co chceš, také můžeš rovnou kliknout na ten budík, také je vlevo na liště, pak na ten košík s lupou a máš rovnou ten největší košík,
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som slepý ako patrón.V nových miestnostiach je to des.Jedine kde som všetko našiel bola záhrada.V tom neporiadku niečo nájsť tak to je fuška moji milí.Ešte ani tie svetlá poriadne nesvietia je tam tma ako v pytli:mad::mad:.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/19
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, levá lišta - nákupní košík - ikona kombajnu - sezónní zboží - Detektivní mega balíček
    Můžeš použít vyhledávací okýnko

    mega.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z přípravy a rozpěstování 529 sazí a 53 lup. To je pro začátek dobré, uvidíme jak si povedu dále. Pokusím se vytočit nějaký bonus.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. janinapc

    janinapc Zelenáč fóra

    Jsem slepá nebo je to tak, že bez investice 270 korun si nezahraju? (dedukce) :eek::eek::eek:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.