Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Snad udělat stonek ale nevím jestli to stojí za tak velkou honičku,systém stejný,odměny stejný,tisíce akčních a hledání rozdílů, RT to začíná pěkně flákat,neustálé opakování akcí , už mě to nebaví,vynechám.
     
  2. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Mikeš - Elán je jak kdy. Tady mě hodně baví minihra, takže odměny jsou jen třešnička na dortu. Někde je v odměnách něco, co mi chybí. To bývá častá motivace, protože nekupuju tajemno. A když se mi nelíbí minihra, délka akční, odměny, překombinovaná mechanika, několik různě dlouhých kytek, několik padátek, každé z něčeho jiného, moc zvěře, moc šlechtění ... nebo kombinace více těchto věcí, tak je po elánu a akci vynechám. Případně, když vím, že nemám čas, který je potřeba hře věnovat, tak ani nezačnu.
     
    Honzulka05, burds a evainfo tohle ocenili.
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Řádek dobrý, odměny dobré, ale kde?o_OJak koukám tak koukám nic nevidím:eek:Řádek by byl dobrý kdyby aktivace byla cca 12 nebo 24 hodin ,;) to potom jo ale 72 hodin to si dělaj srandu ne?o_OA ty odměny teda nic moc až na těch pár florenů:cry:
     
    charina, Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, čtu titulek a říkám si:" ÁÁÁ, RT zabrousilo do tématiky filmů pro dospělé!! " a ono nic, jen další akce typu:"Napěstuj, nechej napadat, dodej - případně zahrej si minihru." Já na tyhle akce s minihrama moc nejsem a dodělávám je zásadně poslední den a na poslední chvíli a zpravidla končím stonkem..... dál jako by to bylo začarované (jakoby v někde v pozadí napsáno na zdi:"Bez koupě košíku se dál nedostaneš." a já košíky ze zásady nekupuji) anebo prostě jen někde dělám chybu.
    Kde beru elán, no někdy připoslechu skupiny Elán, ale u akcí RT mi zpravidla hraje jiná hudba - třeba Hudba Praha anebo Jasná Páka.
    Mno, půjdu si přečíst kolik čeho mám mít a do kdy a uvidím, jestli na mě nepříjde lenora a nevyžene mě na vlastní zahradu, protože tam je pořád co dělat.
    Tak hodně zdaru těm, co do akce jdou a ať se daří.
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm jsi-li správný křesťan tak se honit přestaň takže lážo plážo co udělám to udělám xD
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) bych měla říci, že se na tuto akci těším, ale si moc dobře pamatuji, jak mi při hledání občas vypadla lupa z ruky a potom to hledej xD xD. No bude to boj, čas je nepřítel, KFC ještě větší, ale ten droboučkej, bezradnej stoneček, snažící se 72 hodin přispěchat na pomoc .... no, prostě musím to chuďátko adoptovat :p

     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já se začnu těšit na hledání až v pátek vpodvečer, kdy přeruším pracovní proces... zatím budu pěstovat, na farmě i ve světě stínů... pak si budu přes víkend hrát ;)
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky. Moc se mi do akce zatím nechce a asi se nechuti nezbavím. Právě ukončenou akci jsme měli hotovou v sobotu odpoledne komplet a u Renza jsem vytřískala 810 lístků abych si mohla koupit Nostalgii takže jsem přefarmovaná. Nevím nevím jestli se do obou akcí dokopu ale asi ne i když některé odměny bych brala. No co nebudou dnes ani zítra budou jistě nacpané do dalších akcí jak tu někdo poznamenal a svatou pravdu měl. Tudíž hodně úspěchů v hledání a zase někdy aloha.
     
    Honzulka05, bionta a evainfo tohle ocenili.
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mikeš. upřímně řečeno - nebaví. Je to zvyk, jako chodit už čtyřicátým rokem do práce. Nebo si pokud možno každé ráno čistit zuby.xD
     
  10. bionta

    bionta Perspektivní autor

    taky už mě to " farmaření " nebaví a to delší dobu , je to opravdu už jenom zvyk , po 8 letech hraní to přestala být zábava ale spíš povinnost jako chodit celý život do roboty
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no ja ani nahodou ani tuto ani tu druhou trocho oddych neuskodi z poslednich 5-ti akci jsem jen 1 dokoncila uplne celou ostatni jen castecne to pak neni chut do dalsich akci nejsem ta co kupuje kose nebo SH a potom to jde tezko i kdyz jsem jela ve dne v noci nestihla jsem at se vsem dari co budou plnit
     
    Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na obrázky bylo naposledy spešl vlákno, tak jestli bude zase, hodím tam místnosti z minula. Až do soboty jsem přes den mimo domov a večer nebudu mít sílu, takže další místnost popíšu až v neděli, (pokud to někdo jiný neudělá dřív). Do té doby budu pěstovat a pěstovat, případně mlet. Minule byla na body nejvýhodnější varianta najdi vše za 90s a dalo se to po zacvičení v pohodě zvládat.

    Edit: Tak vlákno už je, jdu to tam hodit.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 24/4/19
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01 přidala první čtyři obrázky, které se budou opakovat z minula. Vlákno je tady, tak čučte a cvičte mozkovny ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/19
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Y_n_O
    Podle FAQ bychom měli potřebovat jen ty čtyři, co jsem tam dala a k tomu dva nové.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: já jen pro jistotu... tady není nikdy nic jisté :D
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Cez 36000 akčnej len na výhonok!!?:cry:Som niekoho zabil?? Tak mám zase voľno!Akurát na desivke sa trochu pohrám s príšernými kvetmi ! Všetkým nech sa Vám darí.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nebavilo mi to poprvy, ani podruhy, nevim kolik jich jeste bylo... ani nevim kterou z tech tri jsem hral, ani nevim zda jsem delal restarty aby znovu nabehl cas... tenhle typ akce je pro jiny oci a jiny ruce, takze se pojede na minimalni zisk, kdyz bude stonek dobry...
    priprava mizerna, prehlidnul jsem odkud jdou lupy... ty se sklem, ty druhy vim presne...
     
    Trepifajksl, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Milí zlatí boubelatí,
    opakování není někdy matkou moudrosti, jak praví vousaté přísloví, ale spíše hlouposti či bezradnosti. Takže nechám na vás, proč se zase opakuje levá a pravá lišta, když jsme (někteří) úspěšně sice, ale s poněkud usilovným vynaložením vlastních sil, dosáhli až ke všem bonusům.
    Přifařit k tomu osvědčenou hledačku a spustit to znovu? Móc pěkné, móc jednoduché a móc bez teček (aby mi tady zase někdo neodrovnal přístup k fóru).
    Děkuji, zatím jsem v módu - nehraju.
    Najdete mně ale na záhrobním dlabanci, kterýžto musím naopak pochválit.
    (A prý, že to nejde. A bez honičky. Že?)
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě snad klepne,minulou honičku jsem nedělal,protože mě to nebavilo,ale do týhle se pustím,myslel jsem si že od hledání předmětů bude tak půl roku pauza (jestli to tak je,tak ovšem nevím,kdy byla původní akce na hledání)
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.