Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    ukončené so stavom 90 vľavo a 9119 vpravo ... priemer 101,32

    32 zberov na 400 minipoliach ... 1x +1/8h z KŠ a 1x +100%/24h z KŠ dnes o 6:00 ráno
    k tomu použitých 112 vrtulí na dorovnanie počtu pre mlyn (ešte pred bonusom 100%, takže zbytočne veľa :()

    okrem prvých (nie veľmi úspešných) pokusov idem len hľadanie rozdielov za 105
    zvýšilo: lupy 423, sadze 477
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra


    :) A je dobojováno,nestihl jsem celé ale řádek mám. :)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry: (4/5 - když se člověk naučí místnosti,tak to jde / moc akční na splnění komplet)​
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    stěby, přeji ti, až se znova narodíš, buď žena, která má náročné povolání, doma má chlapskou smečku; jo a ještě se pak angažuj ve veřejném životě tvého bydliště... ;) Pak bych ten průměr chtěla vidět 8)

    Končím s ukazatelem 92/95, 8.067/8.225
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Skončila jsem: vlevo odehráno 108 hledání a vpravo mám 13.621 bodů, průměr nakonec 126,12. Celou dobu jsem dělala vše za 90s, kde bylo možno získat až 135 bodů. Bez bonusů to prostě dokončit nešlo. Jacky jsem obětovala jen jednou, když vypadalo, že nestihnu ani stonek. Musím si je šetřit. Zasazena protěž na zítra, nic delšího už by nedozrálo.
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dášinko,já mám 31 her a mrzí mě že nedostanu ty body,ale co hlavně jsem měl zábavný program na pár dní na farmě :):)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Skončil jsem ,-) dvě hry před stonkem. Asi se posypu zbytkem sazí (819) a půjdu spát ,-))). Cestou jsem nasbíral nějaký floren, což potěší.
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Y_n_O - Ee 8):p! Mně je s pindíkem dobře a v dalších životech na tom nechci nic měnit. Průměr - neprůměr xDxDxD;).



    Čas 21:57 - končím ve stavu 75/7145. Velká spokojenost, bo přednost mělo náročné povolání, dvouletá ratolest, rodinné výlety a reálný život ;);););).


    Edit: teď jsem se jenom tak zběžně podíval na ceny, které jsem mohl získat a nezískal, a málem mi prdla cévka -.-o_O. Ale ten snad dvouměsíční setrvalý letargický cochcákový stav, kdy se mi podařilo se vymanit ze závislosti na farmě a s nastupující jarní únavou dělat akce jen "údržbou", mi plně vyhovuje :).
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Uf! Ale bylo to o "prsa" mladé slečny...
    [​IMG]
    Takhle pozdě jsem ještě žádnou akci nedokončil...
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    za celou dobu co hraju , jsem tyto dvě akce *** takovým způsobem , že se to sem stydím napsat ........... :cry::cry::cry:

    *** odstraněna vulgarita ( byť částečně maskována, tak velmi chabě ). Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Alustriel: To klidně napiš, sdílené neštěstí potěší ,-))) třeba tě i někdo polituje, další se zasměje a někdo se poučí ,-)
    Zítra natáhneš potrubí a jakpak bude ,-))
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    pravá strana 82 a levá 71, na víc jsem ani neměla, odmítám bourat mýtinu a divošku a se 180 malými políčky toho je až až,stonek mám nějakou tu odměnu navíc též. Spokojenost tak napůl, nové obrázky( hlavně u wikingská) byly pro můj zrak nehratelné, předměty neviditelné i za pomoci lupy
     
  13. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak hledání mi baví, tak jsem si něco málo napěstovala a namlela, abych trochu promrskala mozkovnu, ale o nějaké "honičce" u mně nemůže být řečxD Pěkně v klídku, langsam a žiju i bez stonku xDxDxD
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Prajem vsetkym dobru noc...konecne konec akcii a uz davam klud od vsetkych...to by musela byt exceletna akcia a odmeny..aby som sadila ako murovata.xDxD..u mna to dopadlo takto:
    [​IMG]
     
  15. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Tak já to uhnala do úspěšného dokončení obou stran pět minut před zavíračkou :p Ale jsem se tedy opotila. I SH jsem musela ve finiši nějaké pustit, ale chtěla jsem ty florenky:).
     
  16. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak konečně konec honění :) Stonek není, ale nevadí - ale jaro a blížící se léto (uteče to) mi asi nedovolí na nějaký stonek dosáhnout, takže další řádek až za dlouhých zimních večerů :) Takže nastává plnění akcí jen tam, kam dosáhnu. A bez honiček...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.