Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Odehráno 7 her a 1031 bodů. Nejde mi vůbec prostřední scéna- Chýše kočky Kadabry. Piknik a skleník už dělám na plné body.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nachystáno 95 her. Tímto povolávám Tenistu do služby!:wuerg:;)

    Klidně bych i napěstoval na celou akci,ale jak se říká v nejlepším se má přestat!8)
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jedu si pomalu po 70, kam dojdu tam budu. Tohle není moje parketa.:p;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nazdar, tak hraj na jistotu, najdi 10 předmětů. Když nestihneš víc bodů tak 70 máš jistých i když hledáš půl hodiny ;).
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Napěstováno na levou stranu,pravou honit nebudu,ještě jsem nezačla ale s mojí pamětí a postřehem to nebude nic moc...
     
  6. klozka

    klozka Pisálek fóra

    Akci dělám,snad se něco povede.Jen tak koukám,co jsou nespokojeni,mají florenovník,mně se vyhýbá a ty řeči okolo soutěží,tak si to můžou zkusit a uvidí se,jestli to udělají dobře.Jsem spokojená co zíkám,ale je to snad hra.
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Namleto 50 detektivních nástrojů, bonusy došly. A teď se budu ploužit rychlostí 3 sklizně za den jen s MJS a vodou ke zbylým 40 sklizním. Už se nemůžu dočkat :wuerg::wuerg:.
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tuto akci moc ráda nemám ale dělám i tak jako dobrý hráč hihi má dělat vše nejenom co se líbí
    odehráno v pravo 6hotová ze 7/ 1x-odehráno
    v levo 25 hotovo 1229/1290
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, jak jsem řekla, jedu lážo plážo, hra se neustále načítá, i několikrát za jednu sklizeň farmy, a to mne fakt nebaví. Nechápu, když to před akcí běhalo v pohodě.
    Namleto mám 7+1 a hledání asi nechám na konec...
    Ostatním, co do toho jdou na plno, držím palce!
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Odehrála jsem jednu hru - šlo to, tak jak jsem již psala, akci jsem rozjela, ale po zkušenostech z minula si plnění nechám až na dny příští. Přeji všem úspěšné hledání a max. počet bodíků a hlavně krásný jarní podvečer!!
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zatím odehrána jen darovaná hra. Zkusila jsem hledání předmětů na 90 sekund. Výsledek nebyl nejhorší. Možná půjde i tato minihra. Ještě uvidíme. Určitě bude záležet na obrázku.
    Nedalo mi to, vzala jsem páčidlo s kladívkem a rozbila všech 17 beden na party lístky z dekorky. Byla jsem o 218 party lístků bohatší. Něco přes stovku jsem jich protočila. Výsledkem je jeden bonus +1 na 6 hodin. Raději no comment. Tak to dopadá, když někomu není rady. Zbytek lístků si nechám na jinou akci.
    Možná mám stále snahu akci alespoň z levé strany dodělat. Snad proto, že i přes neúspěchy v minihrách mě docela baví (jen nesmím hrát 40 her najednou) nebo jsem tak vytrvalá...
    Všem pohodové pěstování a co nejvíce nahraných bodů.
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak píšu až teď jelikož mi trvalo dost dlouho odehrát ty hry :D Navíc nesedím jen zde byl jsem běhat a cvičil jsem abych má postava přežila všechny ty zákazy atd :D Ale teď jsem konečně dohrál poslední hru :D Myslím a doufám že na piccolo poslední dojdu :D
    Ten průměr na hru nic moc jelikož začátek jsem měl špatný a po 22. hře už vše šlo nad 100 bodů jenže dneska po zas nové scéně si to tolik nepamatuju a zase mi to zhoršilo průměr.


    Her - 148
    Kaliandra
    - 70.721
    Saze
    - 4.746
    Průměr na hru
    - 101,3


    [​IMG]
    Dneska jsem protočil asi 5 PL a padlo ještě toto :D

    [​IMG]
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    Ja som urobil to isté, ale z tých 20-ich bední som dostal celkom 34 PL ... to ma teda dosť vytočilo ... skoro ako žltá striháreň za PL
    :mad::mad::mad:
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tenista99
    Nezdá se ti ,že to nějak flákáš?!?:cry:
    Stále sem se ještě neodhodlal odehrát nasyslené hry!Achjoo_O
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A co jako... ovšem že to ti mladí flákají, kdyby viděli jak jsme kdysi museli makat my. A právem si užíváme zaslouženého farmářského vejminku a dojdeme pouze tam, kam nám síly stačí ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/3/21
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    klozka Radim se mezi nespokojene a reci kolem "soutezi", jak tomu rikas, mam a mit budu! Kdyz RT flaka to, na cem hodla vydelavat (nejspis s vidinou, ze si hraci nakonec na horsi kvalitu zvyknou... hlavne, ze mame tu kvantitu) a neprestane rok od roku stale vic a vic mrsit 2 skvele akce, jako je Velka honicka a Karnevalova kralovna! Vykriky do tmy typu: "tak si to můžou zkusit" bych si osobne nechala nekam na Vaclavak. Delam to, co umim. Co neumim, do toho se nemontuju, a kdyz uz se do toho chci montovat, pak musim pocitat s kritikou. Nad zmrsenymi akcemi tu jasat nebudu!
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akční mám asi 17,5 tis., saze padají i bez použití JC dobře - vlastně nebyl by si na co stěžovat...., ale přesto musím souhlasit s matlafous123 - a přitom bychom měli i brečet na správném hrobě, přesto zatím není vidět "světlo na konci tunelu", no i když hra jede, možná, že tento oblíbený slogan není zrovna zde úplně správně použitý, ale nevadí.
    Tak hře zdar a Farmeramě zvlášť.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, já mám odehranou tu darovanou minihru, namletých produktů na osm dalších. Budu dál pěstovat a vyrábět hledací nástroje; jak jsem psala, co bude, to bude.
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    tak bonusy už končia, ešte jeden zber s poslednou +100%/24 ... ešte dohnať sadze a idem na to ... :p
    večer keď zmizne mňau-babina chyža a príde večera
    aktuálny stav:
    [​IMG]
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Levá strana hotová,stálo mě to hodně SH na napěstování,bonus z beden,od Jacka a 1x 200% z kola. Pravou stranu nechám těm bystřejšímxDJá se vždy na něčem většinou zasekla:(takže bodové výsledky průměrné spíš horší....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.