Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pitrýsku, ašada01 příspěvek upravila a obrázky jsou nyní vidět, aspoň já je vidím, tak koukni ;)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    činčilka12 A nejdulezitejsi vec: NESLEDOVAT odpocet casu! ;) Hazet oko na casomiru je to nejhorsi, co muzes udelat! Jinak se daji dobre naucene sceny naklikat treba i o 20 vterin driv (proste jen nepodcenit pripravu a usetris si na teto minihre mraky pestovani).
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Že by všichni jenom syslili akční a nikdo zatím nehrál :music::(? Já to tak teda mám, chci si nahamounit pár pokusů a zítra zakleknu na značky. Umleto 25 detektivních nástrojů, do devadesátky to bude dlouhé jak houboví mravenci :wuerg::cry:.
     
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Na úplné vytunění dekorky bych potřeboval něco přes cca 32 000 akčního kvítí...? Teda pokud se nepletu. Z beden picolo nic moc a další tři bedny nemám odvahu hodit na louku a nechat dozrát xD(toliko k představě, co z nich vypadne). Kolo ne/štěstí tradičně vyhodilo dalších zopár žlutých lanýžů (dám se na lahůdkářství, prdět na pěstování). Takže akci odkládám na neurčito a jdu si pro jistý obrstrom v úkole. A mimochodem, kdybych seděl permanentně u farmy a honil tuhle akční SHčkem a hlídal časy, tak mě doma zlynčujou :p... (u mne na mobilu farma v unity nejde, během svačinový pauzy v práci jsem tudíž v loji).
    Ps: Z kozlíku mi vypadlo krásných 346 ks sazí bez jakkýchkoliv podpůrných prostředků...
     
    Naposledy upraveno: 24/3/21
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem zatím dodělal celou levou stranu :p Zjistil jsem ale že nemám asi šanci akci dodělat až dokonce. :D Jelikož se zvýšili počty akční a padátek. A můj rozjezd byl pomalý až asi po 22. hře jsem se do toho dostal a měl zas kolem 130 bodů na hru no.
    Ale pro mě je cíl ještě ta 4 bedna piccolo jinak je mi to asi jedno kam dojdu. Jen mi nejde do hlavy ze stíží dokončení akce ale odměny daj nic moc to mi nedává smysl ale RT no :D

    [​IMG]

    Každopádně jsem se už rozjel a zatím takhle :)

    [​IMG] [​IMG]

    U toho třetího plánku zatím jdu jen 10 předmětů :D A tam mám kolem 95-105 bodů na hru
    Jinak ze 3 piccolo - samozřejmě vílí pramen :D, tečkovaný deštník a plácni červa takže jsem spokojený na 66,6% :D
    Je to hra a tak to beru :)

    [​IMG]

    Dneska končím ty hry co ještě mám dodělám zítra už mě to nebaví :D
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Každý máme svého favorita :) Já asi raději pojedu něco, co si můžu nastudovat předem
    Beru na vědomí, zakryju si časomíru :D
     
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak to mě se ještě nestalo abych si vytočila do stodoly, to jsem ještě nezažila a už vůbec takhle, a že taky protočím lístků:p
     
  8. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Na 1. den tolko staci, zajtra dohram zvysok, len som chcela vsetky Piccolo naraz dat na ploche + tu 1 z predchadzajucej akcie. Tak rano pri kavicke odtajnim a uvidim ake som tentokrat mala stastie.
    (Odohrane mam 168 hry.)

    P.S.
    Tak toto som dostala, mohlo byt aj lepsie, ale si nestazujem, tieto mozu byt:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/3/21
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Tak koukám, jak jste to rozjeli ve velkém a daří se vám. Tak to já jedu v poklidu. Mám odehráno zatím 7 her, napěstováno 1532 akční a bodů 600, jestli dobře počítám. Takže průměr cca 86 na hru. Což je ??????? Málo. Hledám 10 rozdílů, to mi snad jde nejlépe. Jedu sice pomalu, ale jedu. Sice chci picolo bednu a v ní ten můj vytoužený florenovník, ale trhat svaly a šlachy kvůli tomu si fakt nebudu.
    Teď budu jenom pěstovat a potom se vrhnu na hledání.
    Přeji pěkný den, u nás mlhavo a hlavně klidnou hru.;)

    Jó a kolo štěstí - max. ze 100 pokusů 1x 100% na 6 hod z pole.... a to je fakt výhra, když si to vytočím po sklizni xD;):eek:
     
  10. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    Veľká honička mi vobec nejde už som prišla o 3 hry ,moje body 5-10 asi nato kašlem:cry::cry::cry::cry:
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ranní zatočení přineslo 200%, 4 Šunčíky a jednu Jarní chatrč (celkem 46 zatočení)! Tolik dekorací mi snad nepadá ani při akci na kole štěstí!:cry:
    Zatím semleto na 11 her.:)
     
  12. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    Ahojte ako vám ide hra, mne vobec:eek: ,predmety nájdené čas uteká a body 10 prišla som o 4 hry s minimum bodov:eek:kašlem nato,iba čo som sa rozčúlila:pináč tu hru mám rada hladať rozdiely
     
    tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Když ti to tak jde, nechceš hodit do screenů nějaké nápovědy pro nás, kteří se zatím ploužíme?
    Stačí slovně pod obrázek dinoalesi, já to pak hodím dohromady.
     
  14. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Tak moje nejoblíbenější mini hra....prostě takový test sama sebe co dokážu...a nemám s tím problémy. Jaké budou odměny, tak to mi je tak nějak jedno.....hlavně , že se bavím mini hrou.
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Včera jsem jen rozpěstovala a jednou pak otočila s SH, potom jen s vodou a hnojem. Dneska ráno jsem zkoušela točit kolem štěstí, ale to je hotové neštěstí. Jestli se nepodaří asi z 80 pokusů žádný bonus, je opravdu smůla [​IMG][​IMG]

    Ale když už jsem se rozhodla, že do akce jdu a když nemíním myslet několik dní na sklizně, tak jsem použila Jacka a vyhodila MJS a místo ní dala do slotu 200% do stodoly a pojedu s SH. Dá to při sklizni 8 akční plodiny, tahle "investice" do 3 polí se vyplatí, kdyby to bylo na jedné ploše, tak na to kašlu. Tak mně napadá, kdy se dalo pěstovat naposledy na všech dostupných plochách? To si už ani nepamatuji a nevěřím, že to ještě někdy bude.

    A ještě k tomu kolu štěstí. Asi by se mělo milé RT trochu vzpamatovat. Vydělávat za každou cenu nejde. Já do toho dala jen prémiové lístky z akcí apod., ale kupovat je, tak bych asi psala ještě trochu jinak. [​IMG][​IMG][​IMG]

    Hlavně, že dneska je už z pohledu ven z okna krásně, sluníčko svítí [​IMG][​IMG][​IMG] a tak proč se rozčilovat..... [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a ja takto pekne odolavam
    [​IMG]
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím namleto na 66 her.Použil jsem ještě 100% do zlatýho slotu,Jacka a na zkrácení 3x řádek na SH a nevinnost.Takže to krouhnu na 90her a k večeru dávám farmu do normálu.8)
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také odolávám a nezasadím a nezasadím, odehrála jsem si jeden darovaný a tím jsem skončila :p
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    ešte som pretočil pár zabudnutých PL a hromadu zelených ... zadaril sa ešte pár 100%/24 :p
    ... celkom pekne to pribúda ...
    [​IMG]
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    už len necelých 80 tis. pudreniek mi stačí napestovať ak to chcem dať celé:D, pričom si fandím, rátam s priemerom 130 bodov na hru, zatiaľ som nehľadala, počkám si na mne známejšie scény, ďakujem všetkým, kto dávate predmety na obrázkoch dokopy;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.