Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    tenista99 koho z RT znáš? Ty tam někde musíš mít protekci:p;) To se mi nikdy nepovede:(-kdyby si náhodou někdo myslel že závidím, tak je to pravda jenom trošičku-:p;)
     
  2. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    To jako vážně? Odměny už dávno neřeším, ale co je moc to je moc. Z bednou Pic kolo se můžou jít picnout třeba z kola.
    Ani řádek, byť ubohý, k čemu se snažit, motivace nula nula pic. Než se od RT dočkáme nějakých adekvátních jasných odměn, to dřív přijde Jaro.
    Těm kdo bude plnit, přeji hodně zdaru a pevné nervy.
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já teda rozhodně tuto akci dělat nebudu, to hledání mi moc nejde a nechce se mi tolik toho pěstovat, kdyby aspoň nerostla tak dlouho.

    tenista99- Mě by spíš zajímalo kde bereš na každou akci tolik PL kromě beden, ale tam jich tolik nebude co tu každý týden uvádíš.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže na mobilu to jede v pohoděééé! Jen mě trochu zaskočila nová scéna.Napoprvé pěkných 75 bodů!8)
    Sazí napadalo 295 ks a lup 132 ks.:)
    Jinak platí původní plán 70 miniher.:)
    Tj. 69x465 = 32.085 ks akční plodiny!:wuerg:
     
  5. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Tři plochy stromů - 539 sazí a 134 lup :)
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já se pokusím nějak odpovědět všem co mě tu zmiňovali :D
    Jak to dělám nevím zkrátka na kolo štěstí mám štěstí :D Z první asi 150 PL padlo jen 100% zbytek napadal až potom a to jsem točil celkem nějakých 407 PL. To ani ale nepočítám kolikrát se trefím o políčko vedle .
    Jedinou fintu co dělám je to že si našetřím třeba 100 FL které obětuju a ty odměny si za 4 FL otočím než tam je 100% nebo 200% či plus jedna z pole. Jen to dělám párkrát nechci spotřebovat všechny FL :D Které se dají využít efektivněji.
    Jinak z RT nikoho neznám a kdyby ano tak bych mu taky něco řekl jelikož mě některé věci taky pěkně už štvou :) Ale není to nic proč bych neměl mít radost ze hry. :p


    A kde PL beru? Tak bedny minule jsem dostal z té dekorky co dávala ty hezké bedny s PL asi dohromady 400 PL jinak když už do hry investuju nějakou kačku tak to jsou většinou PL a ty si šetřím potom záleží jaká přijde akce když je lepší nebo jí mám rád protočím klidně vše. Když je to nějaká kde není nic extra tak protočím třeba jen 50-100 na tu minulou z děsivky jsem protočil úplný minimum a bonus taky byl. Abych to shrnul PL občas kupuju a šetřím. :)

    Aktuálně jsem otočil pohanku a vypadá to takto:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Sazí mám 268 kousků,zřejmě mi kominík špatně vymetl komín :D
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    To pude 8):D: [​IMG]
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak sazí mám 375 a lup 43. No jo no, zapomněl jsem na divošce xxl stromy... Ale stejně je všeho dost, než vypěstuji na těch prvních 10 lístků, atk napadají lupy i saze. A kdyby nějaké ty lupy chyběly - zatřesu zbytkem svého porostu.:)
    Bože Stěby, já také točil, ale na rozdíl od tebe jsem získal jen plynný zůstatek po požití čočky...:p;)
    Jsem se koukl, co že tam máme za scény a čučel jako puk, páč mi ani jeden obrázek nic neříká...
    Tak na grilovačku jsem si vzpomněl, ale stejně jsem získal jen 75 bodů. Já budu pěstovat asi jen, co budu v práci a pak vrátím stromy:(
     
    Naposledy upraveno: 24/3/21
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    No jo, ale většina bonusů mi končí už dneska v noci, takže si zase tak moc vyskakovat nebudu ;). Ale jako základ to bude dobré. Pojedu jen těch 90 her, co bude v pravém sloupci, to bude. A jdu se teprve podívat, co nás čeká za scény, aby mi z toho mohla prdnout cévka xD.
     
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Chýše kočky Kadabry je nová místnost? V minulých screenech jsem ji nenašla. Díky za infa příp. screeny.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Coskoro rastliny budu, padatka brzdia, ale asi si ich amarantom narobim.
    [​IMG]
    A potom len tie hry xD. Ale obavy nemam, celkom sa mi daria, cas dnes na nich budem mat.
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    tak som prekrútil asi okolo 100-120PL ....
    padlo 2x100%/24h a zopár +1/6h na rastliny/zver/stajne (kopec SH, ZSH, SK, mincí + obligátny mix žlto-oranžových stajní)
    podporil som ich ďalšími dvoma stovkami do diamantu a zlata + pinkie pie
    na dnes asi stačilo, aktuálne z pohopolí zberám:
    [​IMG]
     
  14. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ač by se mi to líbilo, tak není šance, že se mi podaří napěstovat 40 000 ks akční rostliny za 6 dní. Ale zkusím, co půjde. Toto je moje první akce tohoto typu, tak mě prosím kdyžtak opravte, pokud něco uvažuji špatně.
    Bodově nejvýnosnější je mód hledání co nejvíce předmětů během 90 sekund. Pokud rozumím správně, každý den jsou k dispozici 3 scény, které se s každou hrou střídají. Takže nejlogičtější je odehrát všechny hry během jednoho dne, tak si stačí pamatovat pouze 3 scény. Pro maximální výnos je výhodné si scény nastudovat předem (když bude někdo tak laskav a nasdílí vyplněný screenshot :inlove:)

    Otázka číslo 1: Musí se kliknout napřed na název toho předmětu a až pak na daný předmět, nebo se může kliknout rovnou na předmět?
    Otázka číslo 2: Pokud je odpověď na otázku č. 1, že můžu kliknout rovnou na předmět, funguje zběsilé klikání po celé scéně? xD
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vidím, že tu má někdo moje bonusy! Nejdřív jsem kolo namazala, protože stálo nějakou dobou ladem. Zuřivě jsem s ním točila - sice jen desítky PL ne stovky, ale i tak... Bonusy se ukázaly, ale nepadly. Jako vždy. Vrcholem mého úspěchu byl sněhulák v krabici, magický páv a pár hvězdiček, několik kapek SH (jsem za ně ráda) a sem tam vrtulkové hnojivo.
    Každopádně se budu držet původního plánu - lehce vyklusávat. Žádný stres.
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    činčilka12 Uvazujes zcela spravne ;)
    k otazce c. 1: na nazev predmetu vubec neklikas, pouze na predmety, jejichz nazvy vidis,
    k otazce c. 2: nefunguje - pri zbesilem klikani ztracis cas a po chvili ti minihra oznami neco v tom smyslu, ze "se mas uklidnit" xD
    Takze doporucuji napestovat, nasprtat dokonale 3 sceny (i pouzitim lup ztracis cas) a hlavne v klidu a nezmatkovat, tzn. kdyz hned nenajdes dany predmet, precist nazev jineho predmetu a hledat dalsi (nezustat u jednoho, dokud ho nenajdes).
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    činčilka12
    první dvě scény už jsou v příslušném vláknu
     
  18. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    xDxD moc hezké, tak to jsi mě dostala! xD Děkuji za varování, to bych asi čučela o_O Lupy používat nebudu, se čtyřmi názvy je vždycky co hledat ;)

    @ašada01 koukala jsem, děkuji :) ale s mou strategií pojedu ty 3 scény, které budou k dispozici v poslední den akce
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    činčilka12
    Já třeba raději hraji Najdi 10rozdílů. Je to pro mne rychlejší a méně stresující než 90sec hra. Pokud ti nepůjde jedno vyzkoušej jiné.
    Máš na výběr celkem ze tří variant hledání.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vidím, že nic nevidím :p jen dinoalesi obrázek je pro mě k mání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.