Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    petaM2001- tak s tebou naprosto souhlasím. Nevím přesně, co picolo může všechno obsahovat, ale myslím, že spoustu hráčů jde po florenovníku .... včetně mě. Tak pokud by byla jasná odměna, tak spousta hráčů by po ní šla a trochu by si mákla....včetně mě, aby jí dostala.;)
    Já tak strašně moc po florenovníku toužím, že čím víc jí chci, tím větším obloukem se mi vyhýbá :cry:(potvora) ;)xD
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Skali - děkuji za info. A vidíš tu poslední položku ..... tu chci, opravdu jí chci :sleepy:a mohla bych jí dostat, prosím? Když budou ty Velikonoce, to proto, aby mě beránek nepokakal xDxD Děkuji. ;)
    Já vím, dělám si srandu. Každopádně pěkný den a krásnou hru.:)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Madulka_cz - můžu ti maximálně držet palce, bo na nějaké přímluvy nahoře moc nedají ;)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kašlu na dekorku, kašlu na piccolo, dám si pauzu, už těch akcí bylo trošku moc ;). Kdyby mne aspoň hledání bavilo, tak se do akce pustím, ale opravdu mne to hodně nebaví. Budu šetřit PL a SH na lepší akce
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ach jo, s nadějí a myšlenkou dojet až do konce s obětováním času, SH a ostatního....... marně hledám nějakou super odměnu tj. florenovníky nebo obrstromy a nic nenacházím....
    Tak to je opravdu velká škoda, protože v tom případě obětuji pouze minimum. I ze mne se stává Skrblík xDxDxD Takže pojedu lážo plážo
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce se taky zúčastním a tak jako většina tady čekala jsem lepší odměny(jasně že jsem si dělala naději na florenovník).Holt to bude
    stylem co bude to bude.Ale mám ráda tuhle akci.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Madulka_cz tak to jsme dva co touží po floráňáku .......no ono nas bude víc že joxD
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    do akce půjdu, zase jen v rámci možností, snažím se o piccolo bedny, ráda bych jednou florenovník, ale ten se mi stále obloukem vyhýbá:cry:, ale říká se že si jednou i na vo... štěstí sedne :p tak uvidíme;)
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..do každej akcie odmena florenovník, nech sa už konečne niekto sťažuje, že nemá kde sadiť a florény na nákup nestačiaxD;)
    ..ja nič, len ďalej frlflite, treba to;), ale ak sa bude sadiť ozaj na celej farme, to bude fajn, doteraz sme mali len hlavnú? no, počkám si na zajtra, ale sadiť budem, to určite, nejak som si za tie roky zvykla;)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) kdybych byla doma tak s tím, jak farma šlape - nešlape se do akcičky určitě pustím, ale na hodně sklizní jsem odkázaná na mobil a při nedávné akci mě to sežralo hodně dat, protože farma stále nešlape jak má, jen kulhá a zbytečně stále u něčeho čekám, restartuji ... a dotovat, či podporovat navíc i na mobilu něčí odfláknutou práci opravdu nebudu :p no stále doufám, že se to upraví a jsem trpělivá :D



     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Po hoodne dlhej dobe si asi dám pauzu,toto je divné.Pekné dekorky,zaujímavá stonka,veľa bonusov,nejaké bedne a na konci niečo extra - tak to bývalo,teraz 40000 akčnej a 3 bedne?Neviem,ale neoslovilo ma to.A navyše,potrebujem už dopestovať zverinu do mrazáku a nejaké bylinky na čaj.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mám to stejně - dám si pauzu. Ve stodole abych zrnko pšenky už hledala s lupou, do tulidomku také už nemám co nahánět, začínají chybět i obyčejné plody, o dodávkách do sezóny ani nemluvě....a navíc nestíhám - nemám ani houbový stonek. Tak snad někdy příště...
    Ať se daří ;)
     
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    U mne pohoda,nálepka,kafíčko,cigárko-a někdy příště,až to bude RT umět.Všem odvážlivcům přeji úspěšnou hru.
     
  15. vladca

    vladca Stará škola

    ako obvykle idem na to ... detektíva myšiaka mám rád :)
    na rúbanisko som pridal trochu dubov, slivák a javorov nech padnú nejaké lupy na úvod,
    potom ich asi zrúbem a pridám polia ... pretočím našetrených 36PL + niečo vytiahnem z bední a uvidíme,
    snáď bude KŠ štedré a podarí sa mi dôjsť až do konca ...
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Znova jsem koukal na odměny,abych něco nezanedbal a opravdu nevidím jedinej důvod dohrát to až do konce.Takže zhruba tak od odměny 140 už je to opravdu ,jen pro velmi zapálené jedince.o_O Ale nikomu neberu jeho nadšení pro hru.Přeji tímto Tenistovi mnoho úspěchů a nějakej ten bonus na kole štěstí!
    Jinak, jestli pojede hra i na mobilu,můj hlavní cíl je odehrát minimálně 70 her!8)

    Apeluji znova na RT,že hřiště není opravdu nafukovací.A dementní pravidlo jednoho mazlíka na plochu,tomu taky moc nepomáhá!:p
     
  17. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Také tuto akci vynechám. Hledání mě opravdu nebaví, kytek je moc na to, abych to celé zvládla bez vybourané farmy a odměny nejsou nic moc. Piccolo půjde získat i jinde a neonek mám dost. Dekorace je sice fajn, ale na ty poslední upgrady to chce taky hodně her. SH a PL je pomálu, vypotřebovala jsem je na mnohem zajímavější poslední deskovku a kostky. Napěstuju snad konečně všechny kytky do úkolu, ze kterého padne můj první obřík na SH :D
     
    evainfo, matlafous123 a Trepifajksl tohle ocenili.
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem to už protočil :D A pak si uvědomil že snad akce půjde hned a nebudou problémy takže RT prosím nerad bych přišel o 900% co jsem vytočil :D Tak doufám že to půjde vážně od 14:00
    Protočeno 400 PL - asi 4x nějaký růžový chlívek, 4x sněhulák, 1xšunčík, asi 3x kupon na 48 hod, 4x12, 2x24, asi 300 mincí, kolem 600SH, a 230SK a nějaký šlechtěnci to je asi vše co stojí za zmíňku :p

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    No a jedno minipolíčko dává toto tedy ten bonus do slotu si nechám na jinou akci a použiju ještě jednou Jacka a asi 2x plus jedna mi skončí ale to mi nevadí :)


    [​IMG]
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak po precitani co za to dostanem akciu vynechavam s kludom anglicana
     
  20. Štika

    Štika Mistr fóra

    Taky vynechám, poslední bedna Piccolo opět nezklamala,,plavbozní zábava,, nic zábavného na ní nevidím a tak Farma pojede v klidu na dlouhodobky a dochovám si co chybí.
    A kdo se do Honičky pustí tak ať vám to odsejpá jako tenista99......jak to děláš???
    Já když vytočím v akci 2x do stodoly tak jsem štěstím nafouknutá jako holub xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.