Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pěstovat se bude na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině. To samé platí pro padátka.

    Tentokrát na začátku akce dostanete pouze 1 kus detektivních nástrojů.
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jsem nepoučitelná a hraji každou akci někdy s chutí někdy jen setrvačností, jen nevím jak Unity, minihra a já to zkloubíme, co uhraju, uhraju. Ty odměny jsou sice slabší než bývaly, ale k zahození nejsou a střádat SH, ZSH na lepší časy nemíním, jsou tu od toho, aby se použily a udělaly mi radost teď, protože příští akci už nemusím hrát, nejsem skeptik, ale realista a popravdě se těším z každého nového dne. Přeji všem, kteří jdou do akce, hodně štěstí ve hře, těm ostatním aspoň hodně štěstí v realném životě
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dob - to jsi mě moc nepotěšil, ale co se dá dělat. Už jsem se domnívala, že přání bylo otcem myšlenky, a ona chybka se vloudila, přesto - škoda.
     
    vilm4, sovicka64, Dob a 1 další uživatel tohle ocenili.
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    matlafous123 - nojo, ale zase tam nebyly Piccolo bedny. ;) Farmaření zdar! kája53
     
    vilm4, sovicka64 a tenista99 tohle ocenili.
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @matlafous123 -----> Když jsem se kouknul na tu akci cos psala tak pak to chápu :D V té době jsem asi nehrál tolik a nebo jsem tu akci nějak nedělal vím že nějaký rok nebo 2 jsem farmu nehrál. Ovšem s tou v roce 2019 se to srovnat nedá. Jak říkám já neříkám že je to extra dobré sám vidím že je to utažený i oproti té kde byl k zisku 2x florenovník. Jen mám rád piccolo bedny a i to napětí. A ten florenovník z ní taky chci někdy dostat :D Proto do té akce jdu tak jako vždy. Každopádně taky mě štve že jedna z mála akcí co byla dobrá tak RT zase pohoršilo. Mě ty bonusové odměny moc adekvátní nepřijdou ale i tak to chci splnit. Jindy na akci dám i 800 PL tak těch 400 mě nezabije. A tu dekorku chci protože každý % na BZ se hodí aspoň pro mě :D

    @tronaldo55 ----> Jojo všiml jsem si ta akce valentýnská ta mě štvala nejvíc tam jsem jel dál jen protože jsem chtěl získat aspoň jednu tu bednu :D To že teď jsou nějaký stejný bedny v akci tak nepočítám že by z toho byla piccolo bedna. Já taky zde čekal jako hlavní odměnu něco lepšího za co to bude stát. Jenže snažím se plnit každou akci ať už je super nebo horší.

    Ještě jsem chtěl zmínit že ale akční se pěstuje všude na farmě tedy sice je potřeba asi 42K akční jak psal tronaldo ale na druhou stranu pokud mají hráči ty plochy volný tak to neni tak hrozný.

    Já si odtočím zítra ty pokusy a uvidím co padne určitě 1-2x využiju Jacka ale pokud padne na kole více bonusů tak si pošetřím bonus na výnosy do slotů. :)
     
    Naposledy upraveno: 23/3/21
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak já si dávám pauzu,budu jen pěstovat a očekávat jaro.Po houbovce,kterou jsem dodělala s odřenýma ušima teprve včera večer mám dost.Na druhé farmě ani na stonek jsem nedošla.Bohužel,i přesto,že ráno vstávám v 6 hodin,jsem stíhala tak,tak.A už vím,že akce podobné,jako byla houbovka,už více nejdu.;):)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tenista99 Samozrejme akci taky delat budu, protoze dokud jeste porad cinanum toleruji stav hry a hraju, tak se vsim vsudy. Strategie je u me jasna: hraju jen 90 sekunkovku a lupy jsou ztrata casu, takze na pripravu stromy ne-e. Nejaky ten PL protocim a kdyz bude KS spolupracovat, pak jsem ochotna pustit bonus a Jacky (mozna par SH, ale urcite ne v radu tisicu). Kdyz ne, pojedu stejne jako bropyk do 90 miniher, protoze dal nemam motivaci. Novou scenu vynecham, takze napestovat a odehrat 3 zname sceny naraz a pryc od kompu, protoze o vikendu se ma snad konecne uz prihlasit jaro a s nim muze, v mem pripade, tato Velka honicka tezko merit sily ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem omylem už zase zasadila expertní plodinu se sklizní ráno :p, tak s ní budu čekat na začátek akce nebo se mám na akci vyflajznout? to je také řešení, nu uvidíme ráno, jak se mi bude chtít. Taky se mi ty odměny zdají nízké, za vynaloženou námahu, láká mne jen dekorka a piccolo bedny, snad se ukecám
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Nabízených výběhů mám 12 do tuctu, takže snad picollo bedny by mohly stát za námahu. Jinak souhlasím s ostatními, nic moc. Na druhou stranu, hledačky mám ráda, i když nemám dobrou úspěšnost a vzhledem k času, který můžu farmě věnovat, uvidím, co stihnu. Vloni jsem florenovníky taky nezískala a neumřela jsem ani svět neskončil. Tož tak
     
  10. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Už se ví (nebo tuší), která scéna začne jako první? Bude to pokračovat tam, kde to minule skončilo?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si pôjdem svojím slimačím tempom.Koľko urobím toľko bude;);).
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jak ubohé, milý Watsone! Nic už není jako dříve!-.-
    Akci pianko, pianissimo. Velká honička už mne neláká...:oops:
    Stromy z mýtiny zlikviduji možná v průběhu akce a divošku a hlavní holt obětuji. Ale nerad, velmi nerad... U některých stromů stále ještě nemám svou hladinku zásob plodů.;)
    Čtvrtek a pátek jsem v práci, takže skluz. A zítra toho člověk moc nestihne. Nejspíše proto, že se mnou nespolupracuje kolo smůly.:p
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Akci dělat budu.Třeba se někdy stane,že jí dohraji do konce.Zatím se mi to nepovedlo ale třeba někdy.Uvidím
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja samozrejme akciu nevynecham uz preto ze hladanie ma bavi a za dalsie mam volno az do pondelka :ptak snad nebudem travit cely cas v kuchyni alebo z handrou v ruke xDxDxD V druzstve uz vela na plnenie nemam akorat tak dlhodobky a slachtenie no a samo meduza mi chyba takze tu ulohu nepocitam ;):p
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu, ale honit se rozhodně nebudu. Spokojím se základní částí. Nedaří v minihrách, takže honit se za komplet odměnami by byl boj s větrnými mlýny. Akci si užiji v pohodě, ale infarkt si opravdu neuženu. Pěstování zdar.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, vzhledem k tomu, že mám volno dnes a zítra, pak jsem každý den v různém čase v pracprocesu, na mé farmě se bude pěstovat na pohopolích. Co bude, to bude. A doufám, že se bude dát hrát minihra. Když se bude sekat, seknu já s akcí :)
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Holínky od neděle vypulírované,stačí je zítra nazout...uvidíme jak daleko v nich doběhnu ;)
    Prosím,prosím,už žádný pramen od víly nebo toho geniálního strašáka ,fakt nejsem vybíravá,spokojím se s florenovým krasavcem xD
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zas picolo :music::music:to zas bude :eek::wuerg:dejte jasnou odměnu už taky jednou:p
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak tuhle akci s díky vynechám, hledání mi nikdy nešlo rychle, tak by to byla pro mně opravdu veliká honička, raději si udělám nějaký úkol v družstvu, nestíhám je dělat, všem, kdo do akce jdou přeji hodně štěstí.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ach ty náhody. Kdyby byl jasnej Florenovník, tak dych určitě ráda zrujnovala zásoby :p Tenkrát když byl, tak sem zas nebyla já :oops:
    Pokusím se odehrát alespoň těch 90her kvůli Piccolu a pak uvidíme :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.