Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak z picola se florenak nekonal:wuerg::music: jen tenista bude mít další květinovku:p;)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak definitivní konec...
    [​IMG]
    ...s průměrem 133,93 bodů na jedno hledání mohu být, myslím, celkem spokojen.
    Kupodivu jsem nebyl tak nervózní, jak tomu bylo u předchozích honiček - zřejmě proto, že bylo nereálné usilovat o zcela 100% splnění pravého sloupce.
    No a večer se připravit na další akci. Ach jo...
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Z truhlic jsem vyklepala kouzelný strom,pogo show a postřik.umění ...hlavně ,že jsem si nemusela zpívat " Jsem duhová víla " :D
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    I já doklusala do zdárného konce. Tedy jen na levé straně. Byla jsem velmi dobře naladěna: minihry se mi dařily a během akce jsem oslavila dvoustovku. Místo bouchnutí bublinek (stejně je nepiji ani na Silvestra), jsem "oslavu" pojala stylově. Ve stodole se povaloval bonus 100 %. KS naznalo, že je čas oslav a též mi pustilo 100 % do stodoly (skoro věřím, že tomu tak je, protože bonusy na KS mi nepadají).
    Z beden mám plácni červa, multitasking a tečkovaný deštník. Průměr za minihry mám 117,5 bodů. Ten jsem si zkazila grilovačkou, kterou jsem tolik nestudovala a tak byly bodové ztráty.
    S akcí jsem spokojená. Byť asi více sama se sebou (v minihrách jsem se opravdu překonala, jak dříve nešly, tak tentokrát zcela bez potíží) než s odměnami.
    Každopádně na obrázku je asi můj nejlepší výsledek - 14 sekund do foroty. 8)

    [​IMG]
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    zo soboty na nedeľu som si dala hľadací maratón, aby som to stihla pri 3 scénach, odohraných vyše 200 hier, presne neviem, škoda, že to tam neeviduje, priemer mohol byť niečo málo pod 130 bodov, z Piccola - Večný lov pokladov(10 fl), Trhač trávy (+1 zviera), Svetelný festival a juchú Jack Darček, neónky - sliepky, kačky, kozy a ešte niečo na farmu. V prehliadači mi hra mrzla, v klientovi mi to išlo dobre, odmeny mohli byť lepšie v bonusovej časti;)
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @DANKA722 ------> A já si myslel že jsem poprvé jediný nebo první kdo má téměř hotovo a pak přijdeš ty zkazíš mi radost :D :D Ne dělám si srandu gratuluju žes došla až nakonec :D
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    DANKA722, obrovská gratulace! Klobouk dolů! Ani bych nevěřila, že se někomu zadařilo dojet až do konce. To je úžasné.:)
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já včera vytočila 100% do stodoly zázrak ,tak jsem ted dojela v pravo 90 miniher a v levo jen 80/7945 bodů
    šlo mi to špatně fakt několikrát klikat na každý obrázek čas utíkal ,jo průměr 85 bodů ze hry ale neva šlo mi o tu pravou stranu
     
  9. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Jo přesně když ti umělci z RT neumí udělat ani to aby šla minihra tak ať se na to radši vyfláknou,honit se jako blázen za akčním a pak ještě sledovat jestli mám na tenhle obrázek kliknout mírně dolu nebo mírně na stranu,aby se přičetly body......končím už nemám nervy dodělat další umleté nástroje. Všechno jde od deseti k velký nule.
    Jestli si představují,že jim budeme za tenhle zmršenej šmejd posílat peníze tak to ani náhodou.
     
  10. rentata11

    rentata11 Pisálek fóra

    teda, zatiaľ nikdy..nikdy ma nevytočila žiadna hra ,ako táto..nielenže posledná nájdi rozdiely mi vôbec nefunguje..prišla som o štyri hry, ale aj ostatné hry išli veľmi biedne ..a to som si stiahla klienta a tam to bolo detto..najväčší prepadák za mňa..-.--.--.-
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tiez posielam gratulku Danke a Tenistovi :inlove: Ja som dnes rano dokoncila lavu stranu no este mam nieco na poli tak za dve hodky poskocim aj na pravej no som spokojna ;)na to ze bol niekedy problem s klik :cry: Moj priemer bol 104 :music:
    z piccol mi vyskocil nemrtvy poklad,kvetinove :music: a skreckolapka :p
    Moja vedlajsia farma dosiahla na 1piccolo a ci budu este dalsie 2 to sa uvidi,ked pozbieram urodu ci napada dost padatek :oops:
     
  12. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Nechat si minihry na poslední den nakonec nebyla zas až tak skvělá strategie. Je to dost náročné odehrát 64 her v kuse. Pokud někdo hraje všech 90 her dnes, tak jste borci! Ale musím říct, stálo to za to :)

    Scenérie poctivě nastudované předem, první dvě hry u každé scenérie byly slabší, jenom něco málo přes 100 bodů, to jsem se ještě asi rozkoukávala, ale pak dál už úplně všechny těch maximálních 135 bodů, i když se některé předměty fakt nechtěly nechat odkliknout :D
    V pravém sloupci jsem se dostala na 81. úroveň, což vidím jako absolutní úspěch :)

    A můj rekord je nalezeny všechny předměty s ještě 22 vteřinami k dobru
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tenisto, stále se máš co učit. Danka nechává své sousedy a přátele chvilku hřát na vysluní jak jim to hezky jde a jak zase ona nestíhá a v poslední chvíli dá knokaut a Ty už nemůžeš už kontrovat. Takže poučení do další akce xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem se nedostala ani ke všem závěsům na dekoraci, takže smekám klobouk, kšiltovku i baret před všemi, co dali tu levou stranu a v pukrlátku podřepnu pro ty, co dokončili i vpravo :)
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    gratuluji všem účastníkům této nepříliš povedené akce, ať už ji dokončili nebo ne. Všem patří obdiv za to, že se pokoušeli hrát
    přestože jim to RT ani trošku neulehčil. Vyzývám RT, aby konečně přestal dělat mrtvého brouka a snažil se udělat hru hratelnou.
    Podle mě nebyla tato akce pořádně otestována.
    Jinak z Pikolek u mě 2x Nemrtvý poklad a 1x Ingridin student. Ke čtvrté bedně jsem se neprobojoval. Farmaření zdar! kája53
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kája53, já Ti nevím. Ale mně v nové verzi to funguje velice dobře. Verk mám rok starý a v uživatelské kvalitě Dokonce i hledání předmětů bylo lepší než dříve. Výhodou je opravdu kvalitní připojení k internetu. Ne že bych měla pochopení pro zpackané akce a chyby, ale jak jsem včera zjistila, tak internet funguje rychleji než na co jsem byla zvyklá ... sice to stálo pár stovek florenů, ale příště si dám pozor. Chtěla jsem dokoupit v řemeslnické čtvrti pár cibulí a najednou jsem dokoupila nejenom za krejcary i 3OO cibulí za 9OO florenů.Netravalo to ani 2 vteřiny. Všechno má svoje xD
     
    Naposledy upraveno: 30/3/21
    Pitrýsek47, DANKA722 a kája53 tohle ocenili.
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    Gordonko, já si nestěžuji na kvalitu svého HW ani na rychlost a kvalitu připojení, to mám vše v cajku,
    mě hrozně štve, že RT místo řešení problémů sází na kvantitu s tím, že více a více těžkých akcí donutí nás - závisláky
    pustit další a další chlup. A před stížnostmi strká hlavu do písku. Tato akce byla jasně špatně připravená, viz spousty
    problémů s odklikáváním hledaných předmětů a nikde slovo omluvy ze strany RT.
    Jedeme dál, hlavně kupujte, kupujte, kupujte etc. Farmaření zdar! kája53
     
    zdarsky79 a GordonSargent tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    V tom případě hrajeme každy jinou hru. Jinak si to nedokáži vysvětlit. Do hry dávám premium, mám tam turbomlýn a díky pařezům dostatek SH, z beden dost lísků, i když občas nějaké koupím, tak zase mám pomocníky z kola na měsíce dopředu. Takže o nějakém útoku na peněženku nemůže být u mě nějaká řeč. Ale asi jsem výjimka. Rovněž nelze srovnávat náročnost akcí. Některé v minulosti byly daleko těžší. Proto se tu řešila lehčí a náročná varianta akce. A jak to dopadlo? Ti kteří měli na to, aby v pohodě udělali základní část, tak stejně chtěli i tu bonusovou.;)
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  19. kája53

    kája53 Expert fóra

    Já také kdeco nekupuji, ale představ si tu parádu, kdyby RT tu energii věnovanou vymýšlení většiny prodejních miniakcí
    zaměřil na bezproblémový chod hry samotné. Pokud funguje zpětná vazba, informací mají dost a dost.
    Pokud ti funguje vše jak má, gratuluji.
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak dneska jsem sklidila piccolo mám
    postřikovač umění+tečkovaný dešník+pogo show
     
    kutilka70 a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.