Velká honička (24.3 - 30.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Levá strana hotová a co dál uvidím.Nějak mne to nebaví.Tahle hra se hraje skutečně příšerně a není to žádná zábava
     
  2. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak do levé strany mám odehrát ještě 18 mini her tak to asi nestihnu, z PL jsem žádný bonus nezískala a to už jsem protočila xxx lístků. bodlo by mi získat alespon 100 nebo 200%, jinak mám smůlu a to hraji bez přestávek o pravé straně ani nemluvím nebudu se tu opakovat
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zjistila, že neodehraju ani tu levou stranu, páč nemám napěstováno... Njn, buď su v práci, kde nemám přístup nebo doma, kde přístup mám, ale u PC usnu... Čert to vem, stejně není řádek. A Florenovník bych v kouzelných bednách stejnak určitě neměla... 8)
     
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ted ale mě to přestalo bavit protože vidím první piccolo a asi na ní nedojdu potřebovala bych 15 mini her, předtím jsem jí neviděla ted je v dohledu fujfuj:oops:
    no teda ted jsem přepla na najít co nejvíc věcí za 90 vteřin a bylo z toho 14 bodů
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Cíl splněn! 92 her, vpravo 88 získaných cen, akce je pro mě minulost.
    [​IMG]
     
  6. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Do hry jsem šla s nadšením a představou získat pěkné odměny z beden a třeba i florenovník. Ale skutečnost je jiná, protočeno asi 70 PL - a nic, žádný bonus, spotřebováno 6000 SH a o bedně na pravé straně si můžu nechat zdát. Z těch prvních dvou Geniální multitasking, který je o ničem a z druhé bedny Vílí horký pramen - 15x 1 SH, což je jako špatný vtip. Takže poučení: šetřit SH a PL a jít jen do akce, kde budou odměny s velkým O. Zajímalo by mě, jestli na někoho vykoukl florenovník...
     
  7. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Já jsem tak nějak si řekla že se tedy pustím no akce ale jedu co mě to čas dovolí nedávám do toho žádné vylepšení jedu pomalu jistě zatím levá 47/48 pravá 4451 a vůbec mě neštve když nestihnu odměny už není co bývalo akce kolikrát střídá akci někdy i víc zároveň já si vybírám a už všechny nejedu. Hold nemám ani jediný florenovník nevadí. Kolo málokdy se vytočí bonus to bývá zázrak a není pak ani v přehledu jak dlouho bonus trvá ani možnost si zjistit do kdy má být...tak hlavně že mám asi 50 stříháren žlutých xD růžové tam zmizely nebo mizivé procento zisku. Dříve to hold bylo lepší mnohem víc ty opasky se moc moc utahují všude...a řekla bych že lépe už bylo. Janča
    Mám dáno děkuji za radu moc hledala jsem jinde.
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
    raddre a ojfp. tohle ocenili.
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janka79, když si rozklikneš pod časomírou tvůj erb, tak při najetí myší zjistíš jak dlouho bude bonus aktivní. V nastavení musíš mít zapnuté -Ukázat nápovědy-


    upload_2021-3-29_21-39-7.png


    upload_2021-3-29_21-40-32.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    zejdy66 a Skali tohle ocenili.
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak z 3 piccol nakonec pěstitel, pogo show a křeččí past 8). Takže si nemůžu stěžovat, drát do oka by byl úplně jiná liga :D.
     
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    no potěš koště,minihra se seká,časomíra jede jak namydlenej blesk,ale klik myší a naskočení dalšího obrázku trvá neskutečně dlouho.
    kdysi to byla zábava,ted je to vopruz.mívala jsem plný počet bodů a ještě kolikrát i 18 sekund před vypršením limitu,nyní nejlepší body 128.A milý RT netvrdte mi že mám starý PC a že je chyba na mé straně.PC mám herní a nový a nabušený vším možným.
    Ještě že mám nasysleno mraky kuponu na kombajn,jak dojdou zakonzervuji i farmu.Kdysi jsem kombaj kupovala,sem tam pustila kačku i za tajemno,ale od prosince jste ode mně nedostali ani kačku a tak to i zustane.jeětě že to zítra končí,a pro příště,si dám raději tupou pěstovačku a pouze dodávačku.
    haf domluvila sem
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pepino, snad mňau, od štěkání jsem tady já ;) nedokončím ani vlevo ani vpravo a ani uprostřed :) bez bonusů se to nedá, ale končit úplně nebudu.
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Abych se moc nezadýchala,běžela jsem svým volným tempem,jedna Pikolka už sedí na ploše,dvě budou k mání zítra ;)
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásné šedivé úterý,hraji 90 s a průměr mám 104.Vzhledem k tomu jak se hra opravdu seká,někdy člověk musí na předmět kliknout víckrát tak asi dobrej průměr.Ještě využiju bonus za denní přihlášení a jsem celkem ráda že je hra u konce.A to sem se vážně na akci těšila.Tak snad někdy příště bude hra hratelnější.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odohraných mám 90 hier moc ma to nebavilo.Som zvedavý čo sa mi vykľuje s tých 3 piccolo debničiek.Už sa mi vykľulo s tých debien:Trhač trávy,tanec listov a čarovný strom.
     
    Naposledy upraveno: 30/3/21
  15. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte.Tak ja mám odohraných 85 hier vľavo.Piccolo dební mám už 11 v lište [​IMG]. Neviem kedy sa rozhodnem ich posadiť. Nemám šťastie v týchto debnách, tak si dávam načas. Súťaž o ničom.Sedieť za PC celé dni,tak to určite nebudem. Tiež som poľavil. Súťaže sú čím ďalej náročnejšie na trávenie času za PC. Už mi začala reálna záhrada tak Farmerama bude len zbežne.Prajem krásny deň.
     
  16. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ahoj, to je tedy pěkně vypečená hra, o seká ani nemluvě. Na jedné celé ploše hořec, vypadlo 38 sazí. Na druhé ploše půl stromy, půl hořec, vypadlo 8 sazí. Ještě se pořád hrabu na levé straně. Pěkně jsou padátka utažená. Jsem zvědavá, jestli aspoň tu jednu stranu dojedu. Opravdu už mě farma začíná nebavit. Za tu honičku to nestojí.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    To jak padátka někomu padají a jiný má problémy mě štve. Za celou akci jsem JC použila pouze na sklizeň hortenzie, potom už ne a padátek mám stále dost. Je to i díky hodným sousedům, od kterých dostávám každý den 10 - 14 ks. Nástrojů jsem zatím umlela 105 a nic jiného než akční nedávám.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  18. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Zajímavé, jak je to nastavené. Teď jsem sklízela z celého pole seno a asi pět stromů a vypadlo mi 8 sazí. Zajímavý systém. Začíná to být, aspoň pro mě nehratelné. Hlavně, že kupuji prémium, kapky a občas tajemnice a víc peněz nehodlám. Je to cílené na koše a to mě nebaví. Že je to hra hlavně pro děti to asi nikoho netrápí. Hezký den přeji.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kolo nepomohlo, takze jsem i pro 4 sklizne za 24 hodin stále ještě nedosahl ani posledního upgrade dekorky... ale to bude, bonus z rana +1 je pekny posun, nicmene jsem udiven, jak je tahle akce natesno pro hrace co ma prilezitost sklizet, ale nemá kliku na kole...
    Nevadi, bedny ozelim...
     
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak končím takhle nevadí mi že jsem nedošel nakonec úplně jen kdybych ty minihry dával na 100 už od začátku tak bych to měl hotové celé ale nevadí :D

    Her - 238
    Průměr na hru -
    107,8
    Kaliandra -
    110.675
    Saze -
    7.881

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.