Velká honička (23.3. - 29.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Obrstromek XXL je doma, mám radost, že jsem to zvládla na 207 her. Celé se to dalo zvládnout na 204 , ale někdy jsem to nedala na těch 135 bodů. Zbyly 4 detektivní nástroje (rezerva 7detektivních nástrojů) a 15 ks kytek, tak to bylo tip ťop:D
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    205 hledání, 27641 bodů vpravo, průměr 134,83
    Kupodivu jsem se příliš nenervoval (kdysi to bylo horší). Ale náročné to bylo, to zas jo.

    Ale bez tréninku bych to nedal, to na vysvětlenou toho průměru... ;)
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, levou stranu jsem udělala ještě v pátek, pravou mám jen 18820,ale po počátečných 70 bodů jsem se vypracovala na průměr 90 bodů, takže pro mně celkem úspěch, piccolky mám všechny, ta poslední dvě ještě zrají, ale jinak jsem získala Jacka, klobouk, postřikovací, takže také spokojenost. Na pokusné jsem dnes úspěšně dodělala levou stranu, pravou pouze 8960 i když tady bych ten strom potřebovala, ale do ní nevrážím žádný peníz a vrážet nemíním, takže se musím spokojit s tím co uhraju
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

  5. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    Tak jsem se po dlouhé době nechala nachytat s košema, chyběli mě 2 detektivní nástroje do konce na picolky, tak jsem si koupila speciální koš, který tu je nabízený ale místo toho jsem dostala malý koš detektiva, kde jsem mohla udělat jen 1 nástroj, takže do konce mě chybí 1nástroj, proč byl v nabídce speciální koš který vlastně není :oops::sleepy::(:wuerg:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nakonec končím vpravo na odměně 135. Za ten čas, který jsem na hru měla je to výborné.
     
    kutilka70, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Mimoriadne náročná akcia pre mňa, ale podarilo sa mi dobojovať až k SH stromu, ale bez upgradu. Veľmi potešili florény, ktorých spolu bolo 250 vrátane klobúka.
     
  8. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky,také mám levou stranu hotovou,pravou nestíhám,z pikolek mám radost,florenový strom a postřikovací umění,dává dost BZ a proč mít 4ks? Má to nějaký jiný význam? Děkuji za odpověď
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem to dnes dodělal- levou stranu. Pravá je někde na 85 odměně. Mám na každé farmě 81 pokusů, jen E má 82. Pro moje oči stačilo.
    Už se celkem těším na další akci:)
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Bessinka, Speciální koš bylo možné zakoupit do 26.3. Je to uvedeno i ve FAQ k akci.
    upload_2023-3-29_14-6-6.png


    marketka47, 4 kusy Postřikovací umění je minimum k dosáhnutí k okamžité sklizní chlévů (samozřejmě nevypotřebované s pluskem). Mrkni >>ZDE<< je to tam dobře popsáno. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Dave Lister-ježíši děkuji za podrobné rozepsání,nevěděla jsem,Takže jestli dobře chápu,řádek mám,ale když jde použít jen 15,tak bych musela mít je všechny najednou,protože z Piccolky když je otevřu nejdou smazat,píše to,že se z plochy ztratí,nebo je neotvírat,ale to kombajn je otevře,nebo tomu asi špatně rozumím
     
    -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47, ano je potřeba mít 4 kusy této dekorace a aktivovat je najednou. Pokud máš dekoraci na ploše a chceš počkat až budeš mít 4kusy, tak dekoraci nesmíš sklidit ani zbourat, přišla by jsi tím o náplně. Klasický kombajn dekoraci nesklidí, pouze ten na mazlíky nebo ji sklidíš ručně. Pak už je tedy na tobě zda chceš vyčkat nebo dekoraci sklízet. Raději bych počkal, protože okamžitá sklizeň je super věc :) i třeba na BZ/TBZ, protože okamžitým sklízením chlévů získáš více bodů zkušeností než kdyby jsi dekoraci využila hned jen kvůli bodům.


    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    preto to väčšina hráčov dáva piccolá len na jednú plochu. takmer všetci to robia na okrasnu zahradu. a čo sa týka okamžitého chovu priprav si tisíce krmiva a rovno na všetky zvieratá a odporúčam to robiť zarovno s akciou recyklomat nech môžeš mať desaťtisíce farmáskych mincí a keď si aktivuješ tie postriekovacie umenia naraz tak si aktivuj rovno aj pestitelov čo dávajú +1 zo zisku stájí aj neonovu kuklu jak máš a do slotov si daj všetky bonusy čo to len ide.

    napr. toľkoto ak budeš mať aspoň od každého kusu zvieraťa tak môžeš byť vkľude. https://ctrlv.sk/bNrm
     
    Naposledy upraveno: 29/3/23
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    tronaldo55-xDxDxDděkuji také za podrobně rozepsaný návodxD:D:p:p
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.