Velká honička (23.3. - 29.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek by byl :)
    [​IMG]
    Pravá strana jen na pozici 52 a dál se uvidí, prostě mi to tak rychle nejde :D jsem zmatkař a nepamatuju si kde co leží všechno :D
     
  2. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, ešte 4 hry a ľavá strana hotová. Vpravo som na 85, hrám stodolu na 90s, ostatné dve rozdiely. Veľa akčnej, sadzí a trpezlivosti prajem.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Levá strana ok,ale ta pravá mi de, jak psovi pastva!Snad, ještě těch 200 her, bude stačit na dokončení!:wuerg:[​IMG]
    Musím ale dodat,že mi to ukrutně nebaví!:cry: Jedu momentálně dvě hry na 90sec a tu třetí zatím na 10 předmětů.
    Fakt sem normální![​IMG] :cry:Možná.:wuerg:
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Co je doma, to se počítá [​IMG] :p
    Když už mi to tak jde, tak to dojedu celé. Ale zítra ;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ale houby, neděle byla pracovní, stejně jako čtvrtek, pátek a pondělí. Jen v sobotu jsem si mohla trošku zafarmařit-.-
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/3/23
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ke čtvrté pikolce se asik nepropěstuju, chybí mi včerejší i dnešní odpolední sklizeň i šikovnost při hledání. Co už, co bude, to bude. Zítra jdu do práce jen na krátkou odpolední, tak budu mít víc času a ve středu mám volno. Třeba se stane zázrak a proklikám se tam :)
    Všem, kdo mají hotovo, gratuluju moc a moc :) Těm, co se v potu tváře lopotí na polích, držím pěsti, aby se propracovali ke svému cíli
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tie počty napestovanej akčnej máme takmer identické :D Viacmenej súhlasím s tým, že to je nudné. Ako pestovať takmer 120 000 akčnej na nejaký mizerný 1 SH stromček keď minule ma vyšli 2 florenovníky na 70 000 akčnej tak ako krútim hlavou :music::eek:
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tronaldo55, inflace se projevuje i na farmě 8)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/23
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Levá strana 84, do 90 ji dám samospádem. Vpravo sbírám vše co dá, konec v nedohlednu, ale kdybych sebou mrsknul i obřík by se přiblížil.
    Zdá se mi, že proti minulému hledání předmětů běží časomíra pomaleji, dá se posbírat víc věcí, ale na některý předmět se musí kliknout i 2x než zmizí.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám zatím odehráno 62 hledaček. Včera večer jsem stihla 60, teď jsem dvě zkusila na brigádě na notebooku, ale nejde mi to, tak zase až k večeru doma. Napěstováno mám na dalších min 50 her.
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, včera jsem si vytočila 200% na 12 hodin, tak jsem o dost poskočila a stonek je hotov, teď si to už jen užívám, na pravé straně taky nějaký ten floreník přibyl, tak jsem spokojená.
     
  12. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak už taky hlásím hotovo xDxD.
    [​IMG]
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Uf,hotovo!:wuerg:
    Nejlepší hra:[​IMG]
    Jelikož sem si moc nevěřil,krapet sem to neodhadnul a přepěstoval!:cry:
    [​IMG]
    Až se mi vzpamatuje ruka,potrénuju další scény,napříště.o_O
    Takže zase za rok, nazdar!8)
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám hotovo - (teď nevím, zda to dle příspěvků výše vůbec můžu napsat o_O) levá strana. Nakonec se mi to kapku protáhlo kvůli padátkům. Ke všemu jsem dnes ráno omylem aktivovala všechny Jacky. :cry: Takže nechtěně i pár her navíc. Co se dá dělat. Ale minihra mě baví. Občas jsem měla i předčítače a pak to frčelo jako po másle.
    Na pravou do konce mi chybí hooodně. Ale to je mi jedno.
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, myšák hledač díky pikolce, přinesl na mou farmu historicky první kus Postřikovacího umění. Tak už jen 3 ksxD.
    [​IMG]
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Poprvé jsem tuto akci zvládla celou [​IMG] :music:
     
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ked clovek chodi do prace, akosi nema cas na hru :D :D mam za sebou 38 hier po sebe. trochu mi z toho prepina :p:p:p rano to dufam dokoncim, lebo v praci sa k tomu nedostanem... mam akurat namlete na stonku :)
     
  18. dasla

    dasla Rádoby autor

    Hra je super, mám hledání ráda i když jsem už také trochu pomalejší. Tentokrát jsem se dostala na pravé straně až na 90. Levá strana je dávno hotová. Mohlo to být lepší, ale jsem spokojená a uvidíme příště. Držím palce všem, kteří ještě dokončují hru.
     
  19. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Tak tato hra je zřejmě především pro ty, co sedí 24 h u PC. Já končím na 60 hrách, víc nedám. A ještě k tomu ráno opět nejde přihlásit, pak točící kytička. Odklepla jsem pomocníky na 1 hod, NIC. Tak jsem je odklepla podruhé, NIC. Restart hry (jako obvykle), a ejhle pomocníci 2 hod. Přestává mě to bavit.
     
    PampusikLenusik a burds tohle ocenili.
  20. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak na to že jsem hru zapla po 5ti letech a tuto akci jedu poprvé jsem docela spokojená. Stonek je doma od včerješka. Tím že jsem měla vše z možných bonusů na použití 0ks a jela jsem pouze s dýňovkou,kterou jsem jako jedinou měla v zásobárně a na políčka šla jen voda,tak jsem toho zvládla docela dost. Od začátku jsem jela lupu (najdi 10 obrázků). dnes stihnu jestě jednu sklizeň tesně před koncem akce. [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.