Velká honička (21.3. - 27.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne to odsýpa pomaly ako slimákovi.Pokiaľ prídem tak prídem.Koleso mám rozbité žiadny bonus sa nekonal.A čo sa týka tej dekorky v darčekoch ja ju tam mám hoci hrám v klientovi;);).
     
  2. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný den všem i nadcházející víkend. A jelikož tady pročítám příspěvky a vidím, že již má někdo dokonce finito, řekl si ten můj kolega Šimon2017, že si zkusí zajít pro čipmanka, který mu chybí, napěstováno zatím 55.500 akční rostliny (300% bonus do diamantu, 2x 100% vytočeno na KŠ, aktivováno všech 5 Jacků), cílem je napěstovat tak 80.000 a víkend zkusí bez žádného stresu, pomaloučku, "dohonit" čipmanka. Tak mu držím pěsti i všem ostatním.
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, uff, tak jsem to taky dorazila.... konečně.... včera jsem se tomu nemohla naplno věnovat a o víkendu už tuplem nebudu moct.... Protočeno cca 300 zelených a 150 modrých (mohla bych to ještě zkoušet dál, ale přitom jaké odměny se ukazovaly, nemělo cenu rozhazovat zbytečně PL), padly tuším 2 +1, což je vážně zoufalé, KŠ už úplně ztrácí význam, kde je jeho původní glanc a sláva?.... no odpovídat nemusíte, všichni dobře víme :sleepy: S tímto bonusem bych toho moc neuhrála, tak padlo ještě 200% do slotu a 3 Jacky. Když kolo tak zklamalo, tož se mi nechtělo moc přepěstovávat a tak jsem učinila kompromis kombinováním - najdi 10 / 90s, což vyšlo na 135 her.
    [​IMG]

    Gratulka všem, co mají splněno a ostatním hodně štěstí a bystré oko ;)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Krásný den všem. Já zatím takto [​IMG] ;)
    Rozjedu to až o víkendu, kvůli souběžné akci Připrav se recyklovat. Ať to SH neplácám zbytečně :p
     
  5. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    ta chýše kočky Kadabry to je teda Waterloo pro mě, chjo :)
    vůbec mi nejde
     
  6. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Chci se zeptat, když nemůžu najít konkrétní předmět tak s použitím lupy se mi ukáže cokoliv z nabízených hledaných. Je možné, aby lupa ukázala to, co potřebuji? Nebo jí špatně používám? Děkuji když mi někdo odpoví.
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Po půlnoci vyzvednutý stoneček a momentálně stojím na levé straně před Piccolkami .
    Došly saze , jak jinak, že ? ;)
    Naskytla se mi myšlenka , že by jsem si odskočila do Řemeslnické čtvrti ...
    ... jednak by jsem si to tam po xxx době prohlédla a taky tam třeba v pekárně nebo u alchymisty poprosila
    jestli by jsem jim nemohla vymést komín , když se jim z nich tolik kouří .
    Tento bláznivý nápad jsem ihned zavrhla , protože si myslím, že saze z komínů by mi asi mlýn nevzal .:p

    Jinak musím konstatovat , že to hledání mi jde pomaleji, než jsem si myslela .
    Oči , pokud je přilepím blízko monitoru , jakž takž slouží , ale ruka s myší je už nějak "zabrzděná "
    Lépe řečeno převod obrazu do mozkové kůry je ještě dostačující , ale motorická mozková kůra už nějak zaostává:D
    Hold, stárnutí nezastavíš .

    Rychlíkům gratuluji a přeji všem vespolek pohodové , sluníčkové odpoledne .


     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké páteční odpoledne, tak já takto. Dnes ráno KŠ 2x +1 a 1x 100 %. Pustila jsem 4 Jacky a sypalo se to samo. Ještě mám poho pole a pak budu honit padátka neb by byla škoda, aby to systém jen proplatil...
    [​IMG]
     
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky, ano je to tak, jak píšeš.
    Lupa ti ukáže cokoliv z nabízených předmětů... neukáže přesně to, co potřebuješ .
    Nejprve vyhledej ostatní předměty a pak, když už nějaký předmět nemůžeš opravdu najít , použij lupu .
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Ahoj, tak levá strana hotová ;), můj cíl splněn :). Nějaké hry navíc jsou namlety a samozřejmě pěstuju dál .... vím, že na úplný konec nedojdu, ale pokusím se z pravé strany vyždímat co nejvíce odměn ;).
    Všem hotovsonům veliká gratulka a nám, co hrajeme přeji hodně úspěchů ;).
    Pěkné páteční odpoledne všem a ještě hezčí nadcházející víkend.
    Ahoj :);)
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Je to přesně tak, jak píše lacrima, jen doplním, že pokud něco nemůžeš najít, můžeš nastudovat podle screenu od hráčů zde
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Levá strana hotová po pikolku a ještě mám 15 miniher, ale bolí oči :cry: dám pauzu asi do zítřka
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Dnes jsem zvážila pro a proti, prostudovala odměny a inventář, a vytvořila plán A. Plán B je v plánu. 8)

    Plán je tedy takový, že do akce určit jdu. Po stonek to není velký problém, takže zatím mám cíl tam. A při těch 43 hrách se již dostatečně průkazně ustálí bodový průměr na hru, takže budu moci lépe spočítat kolik her by mi ještě od toho stonku asi chybělo. Spočítám akční a padátka a znovu zvážím své možnosti. Trochu doufám, že mi třeba kolo mezi tím přihraje nějaký pěkný bonusek (nebo dva?) a bude rozhodnuto hned. Ale zatím je skoupé a nevstřícné, bonusy navýšení se neukazují vůbec, a když už je v odměnách něco k světu, dostanu leda drátem nebo mandragorou do oka.

    Zvažování, jestli akci dělat nebo nedělat, jsem brala opravdu poctivě. Vypsala jsem a sečetla pro mě zajímavé odměny abych viděla návratnost vkladů. Dám to sem, třeba je i někdo další ještě na vážkách. Mě ty odměny přesvědčily, že dokončit akci celou smysl má. Aspoň teda pro mě, chápu že každý má nedostatek v jiné oblasti, jen já ve všech. xD

    Počty nemusí být přesné, ale řádově snad sedí.

    SK 179x
    rama mince 303x
    párty lístek 15x
    zelené kapky 440x
    vrtule 212x
    bedna s bonusem 7x
    floreny 72x
    pikolky 4x
    tajemné stromy 15x
    tajemné stáje 5x
    bonus +1 z chlévů 1x
    čipmank, neonový výběh mýval, postřikovací umění, bedna s neonovými výběhy,....
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak akce se mi líbí. Vytočila jsem si 100%/24, aktivovala 1x jack a 2x sezónní žeton. Stonek mám, to byla moje priorita. Dělám 10 rozdílů.
    levá strana - 54
    pravá strana - 68

    Napěstováno mám 7 769 ks akční a padátek 20. Za hodinu opět sbírám akční. Zítra se k PC dostanu ráno a potom až večer. Tak to jistí dlouhodobky a padátka dopadají.
    Hotovsonům gratuluji, a nám přeji rychlé hledání a přesnou ruku.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Heuréká! Konečně jsem před 15 min. rozpěstovala 8) to nevypadá z mé strany, že by mi reálný život dával prostor na hledací akci.
    A první sklizeň bude až ráno. Teď jdu spát.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, z toho si nic nedělej, taky jsem si to představovala jinak. Dnes jsem měla mít volno, měla jsem odpolední. Zítra noční dvanáctka bez přístupu, neděle volná, od pondělí do středy noční... Já se fakt asi vyspím až v hrobě xD
    Zatím připraveno pouhých 18 miniher, tu darovanou jsem odehrála, zisk nic moc, 120 bodů. Ale já si počkám na scény, které si pamatuju a snad to zvládnu :)
     
  17. WildJets

    WildJets Pilný autor

    Tak mám napěstováno 66k rostlin a odpoledne se vrhnu na padátka, během neděle bych ráda odehrála. Snad to půjde a dokončím vše :D
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já lezu opět jako šnek, teprve mám 15 her a1540 bodů, vypadá to, že máme na hru více bodů, jsem za to ráda, být to těch 70, tak jsem ještě daleko vzadu s cenami, snad udělám alespoň ten stonek, tu dekoraci na lepší zisk nemám žádnou, tak není co řešit( u mně).
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný dník s velkou honičkou :) jsem se tedy do toho brzičko ráno pustila, protočila asi 430 lístků [​IMG] :D a s tím jsem si udělala taky trochu zásob laskavce na Topku, jedna plocha ještě zaseto [​IMG] ostatní ve svém režimu. No já si moc nevěřím, že to udělám na nejvyšší body, nové screeny jsem ještě nekoukla, tak raději víc xD teď je problém, kdy to odehraju, vůbec se mi do toho nechce, ale snad to i s nedělí dám a bude to fakt honička :sleepy: :p

     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásnou sluníčkovou sobotu, napěstováno mám zatím na 70 her. Počkám až mi doběhne bonus a zasadím laskavec na padátka.
    Musím se přiznat, že už mě svrbí ruce. Ale musím být trpělivá. Počkám na vycházky a vyrazím na procházku, aspon posílím plíce.
    Mějte se pěkně. A těm co mají už hotovo velká gratulace. Ostatním bystré oko. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.