Velká honička (21.3. - 27.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]


    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Tak hurá do hledání skrytých předmětů...
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož hledání nemám ráda, možná zkusím po řádek :) ale ještě nevím jistě, možná si dám pauzu
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Upozorňuji, že v této akci je možné získat dekoraci Postřikovací umění (+), což je díky svému efektu jedna z nejlepších dekorací ve hře. Podrobnosti o jejím využití najdete zde. ;)
     
  4. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Dám základ a dál se uvidí. I tak to bude 20640 kaliandry a 1376 sazí. Samo jen na těch 43 her. A pokud dostaneme jeden pokus od systému, tak to bude 20160 kytí a 1333 sazí. Hledání na čas moc nemiluji, tak pojedu jen po desíti.
     
  5. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Jasne, ze idem plnit. Milujem tuto akciu, aj ked ma hry unavuju. Vsimli ste si, ze tentokrat bude potrebnych menej hier, zе body z 1 hry su zvysene? Bohuzial zajtra poobeda nebudem mat moznost zacat, budem daleko od pocitaca, a mobil na farmu nepouzivam. Predpokladam ale, ze v piatok sa budem moct farme dlho a predlho venovat.
    Pekny den!
     
    Naposledy upraveno: 20/3/24
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný sluníčkový den vespolek, tak zase ta honička, chudinky moje očička :cry::D Ale není zbytí, odměny jsou lákavé.... Oceňuji dobu zrání stonku, to už tady dlouho nebylo....

    A teď kolik toho budeme potřebovat.... takže na stonek:

    Kaliandra - 20.160
    Saze - 1.344


    na celou levou stranu:

    Kaliandra - 29.760
    Saze - 1.984


    Tak zítra včas na start a hodně štěstí všem;)
     
  7. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Moc se těším. Je to moje nejoblíbenější, i když některé obrázky jsou špatně viditelné a mrňavé. Pěknou hro všem.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Postřikovací umění (+) mám pouze 4ks, tak si zkusím zajít pro to páté :p

    Edit: Pro informaci: hraji najdi 10rozdílů. Je to rychlé a vyhovuje mi to :music:
    Jsem si to trochu sečetla a v mém podání tak cca 150her ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/3/24
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak jo, RT je názoru, že když je jaro tu, tak máme běhat. Já tedy půjdu zrychleným krokem, protože běhání nemám ráda. Navíc můj věk, váha... Škoda mluvit a psát. :pKaždopádně jako vždy po stonek je cíl, značka ideál bude celá levá strana. Pravou neřeším. Dostávám infarkt, jen když na to pomyslím. :wuerg:Tuto akci mám ráda, i když s hledáním předmětů někdy bojuji. Jsou obrázky, které mi jdou a které vůbec. Jsem zvědavá, na KŠ, zda pustí chlup v podobě bonusu(ů) nebo bude škrt. 8)
    Zítra na značkách. Já budu mít opožděný start. Nedostanu nějaký extra bonus? :pxD
    dinoalesi díky za výpočet.
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Kdo by si chtěl oživit scény už teď, vytáhla jsem je z archívu zde

    Minulou honičku jsem potřebovala 210 her, ale letos došlo k výrazným změnám, jak už upozorňovala BigClik a nejen v počtu za jednu minihru, ale i celkově je potřeba splnit za méně bodů.... což je zajímavý jev, čekám v tom ještě nějaký háček xD
    Inu nechám se překvapit, na kolik her mi to vyjde tentokrát :music:

    Pro porovnání :

    loni [​IMG] letos [​IMG]
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Múže i sem někdo napsat,jakej je maximální počet bodú za jednu minihru.Nějak srozumitelně,i pro mně!:cry:
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Potěšilo mě, že není nová scéna. Všechny mimo Borstyho továrny mám celkem nacvičené, tak to snad půjde v pohodě.
    Hraji 90s. Tam bývalo max 135 bodů, teď mi podle tabulky vyšlo 158 bodů (33+60+65). Doufám, že se nemýlím.
    U najdi 10 a najdi rozdíl mi vyšlo max 128 bodů (33+60+35).
    Pokusím se to udělat za 125 her, tj. 60.000 kaliandry a 4.000 sazí.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/24
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak na honičku už se moc těším, také je to jedna z mých oblíbených akcí ;). Cílem je samozřejmě řádek na stonku a dodělání celé levé strany ;). Na pravé straně udělám co nejvíce, co bude v mých silách, tam uvidím, jak dopadnu :).
    Každopádně odměny se mi moc líbí, ostatně jako vždy, nepohrdnu žádnou, mám radost i z těch pro někoho nepotřebných ;)
    Takže zítra se budu těšit na startu a snad se i KŠ slituje a nadělí nějaký ten bonus :p.
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů a ať vás hra baví ;).

    Samozřejmě jako obvykle velké díky dinoalesi za výpočty a připomenutí archívu ;):)

    Přeji hezkou slunnou středu :)
     
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Takhle to bývalo
    [​IMG]
    a takhle to je letos
    [​IMG]
    Body se navýšily za spuštění minihry.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/24
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, pokud budeš stíhat časy a nalezneš všechny předměty, tak maximálně takto.

    Najdi 10 předmětů 33 (zahájení hry) + 60 (body za nalezené předměty) + 35 (body za čas)
    Najdi všechny předměty 33 + 60 + 65
    Najdi 10 rozdílů 33 + 60 + 35


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, do akce jdu, ale s tím, že udělám jen po stonek, do konce této hry jsem se nikdy nedostala, s mým průměrem 80-85 bodů za najdi 10 předmětů, to jaksi nestihnu, přeji všem hodně zdaru při hledání věcí.
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, v prní řadě děkuji dinoalesi za výpočty, připomenutí scén atd, pro mně neocenitelná pomoc, budu hrát jen "Najdi 10 předmětů",
    tam budu mít jistotu alespoň plnění na 90%, jen u pekárny a romantické večeře to zkusím s 90sek, ty mi šly automaticky, no uvidím, jak mi to půjde letos, mám obavy, že z bídou stihnu stonek.
    Všem přeji štěstí na bonusy, dosažení co nejlepších výsledků a radost ze hry
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Pravou stranu jsem ještě nikdy nedodělala ale jdu do toho.Stonek jsem vždycky stihla tak snad tentokrát také.Jsem slepá jak patrona tak tato hra pro mne moc není.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě podumám ,jestli potřebuji 11tý postřikovač.Jinak,prioritou je získat Čipmánka!8)
    Jinak je dobrý na hledání nastavit zvětšení tak na 125%! Hledá se to podstatně lépe!:)
     
  20. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Do akce jdu, Postřikovací umění chci, mám jen jedno. Nemám ale moc kapek, tak se bude muset posnažit kolo. Kapky ušetřím jen na padátka a ne na rychlení rostlin. O víkendu by měl výjimečně být čas ťukat :) hraju vždy 90 s a najdi vše.