Velká honička (15.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mně se to líbí ... sice vidím kulový a civím do toho jak husa do flašky, ale baví mě to. Nejspíš to bude všechno jen za 55 bodů,
    ale ty nejsou důležitý.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Tak 60 jsem měla jen jednou.Jinak limit nestíhám.Ono jak má člověk najít stranový klíč když jsem ani netušila jak tahle zvláštní věc kterou jsem nikdy neměla v ruce vypadá
     
  3. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    začala jsem hledat a po 7 jsem použila 3x lupu a dosáhla jsem na +8
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
  4. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Burds, jó to kdyby tam nakreslili jinou věc, co držíváš v ruce častěji, to by byla paráda co? To by jsi našla hned že? :)
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Lupy na nic nepotřebuji protože i s nima i bez nich to mám za 55:p;)
    VESELÁ.99 neuváděj nepravdivé informace:(
    na mouchy je lepačka a na koberce je prakl:D
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    No Beznosko to je jasné že to bych našla hned ale stranový klíč ? A na co se to vůbec používá ? Stranový klíč jsem slyšela poprvé na farmeramě.
     
  7. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Hledání předmětů je super, jen by to chtělo přesnější překlad (např. hledám pinzetu a mají to být kleště, nejsem si jistá, jestli místo parková lavička není parkovací lavička, ale je možné, že jsem to špatně přečetla). Docela oříšek byla i past na duchy, ale to spíš z toho důvodu, že nikdo neví, jak vypadá.
     
  8. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Burds klasický montážní klíč určitě to má manžel někde ve vercajku,prostě se s tím povolují šrouby nebo matice. Jó určitě tady bude takových oříšků více viz výše dopisnice - obyčejný korenspondenní lístek.(Starší znají)
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Beznosko děkuji.Já jsem vdova a manžel byl vědecký pracovník .Ubezpečuju tě že to neměl ale syn určitě tuhle zvláštnost má.No vidíš dopisnice mi problém nedělala.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to není nic jednoduchého to rychle najít, první tři obrázky trošku potrénuji na vedlejších farmách, ale kdoví kolik jich bude a pak to bude oříšek. Nu nic, kdyžtak budem pěstovat do alelůja a snad nějaké lupy napadají a zjednodušíme si to :D
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    U mě 3x55...., limit 25s = u mě tedy vtip této akce o_O Kdyby to bylo spíš 2,5 min, neřeknu, ale za tak krátký čas předměty v limitu fakt nenajdu. U mě byl oříšek najít bramboru, která byla v jablkách. A automat na žvýkačky a klepačka, tak ty mě zase pobavily, tedy jejich názvy.:D
    Všem přeji úspěšné hledání ;);)
     
  12. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    I já jsem pohořela. Všechny darované hry za 55 xD Chtěla bych vidět někoho, kdo to dá třeba za 20 vteřin. Nemožné. Ale nevadí. Mě to tedy hodně baví a budu si hrát, co to půjde ;) Jak tady už pár farmářů psalo, některé názvy věcí jsou hodně nepřesné. Hledala jsem kuchyňskou naběračku a vyklubala se z ní taková dřevěná lopatička třeba na mouku nebo sůl
     
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Může mně někdo vysvětlit jak se pinzetou utahují šrouby?Až do dneška jsem myslela,že pinzeta slouží na vytrhávání obočí a ejhle omyl, k tomu slouží stranový klíč.To je zase nějaké nové nařízení z EU?
     
  14. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    jeste ze to neni na cas to bych mel prd ale uz mam lupu tak by to melo byt lepsi xD
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ježíšku, děkuji vám všem za postřehy, alespoň člověk bude vědět, co tím básník praví. Ta past na duchy mi taky dostala, a žampion mi musela najít lupa, tss. Na mé farmě 2 x 60 s 3 lupami a 1 x 55 se všemi lupami, ale bez úspěchu - to bych jich musel použít na ten dvorek asi 10. Růže v keři , a bič (připadal mi jako provaz) na boudě vepředu.
    Jinak vypadlo 370 sazí, 61 lup a 114 srdcí. Na K 279/84/183 a na E 282/87/130. Tam už jsem věděl, že se bude rejžovat i na baha. Tak jsem tam narval koberce a tuleně. Na mé bylo saguaro a něco málo delších chlévů, co se dá dělat. Hodím žluté chamíky na noc, je jich nějaká spotřeba v té akci.
    A jak to tak vypadá, tak já slepýš, budu muset vypěstovat na toho poníka těch 80000 kytek. Jako kdybych už nebyl trestán tím, že hůř vidím...
    Jo a ty překlady? Co chcete od Francouze - můžeme být rádi, že to není inspektor ze země Středu. Schválně kdo ví, která to je?
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    jak tady čtu tak to hledání předmětu je pěkná sranda.Škoda že si moc nepohledám.Nejsem ochotný přestavovat farmu a pěstovat tolik akčních květin.Škoda že není možnost koupit 12h kombajn přes sms za 100čk :).
     
    myš59, Helena1313 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ještě jsem neměla odvahu začít, taky moc dobře nevidím. Hlásná trouba nabízela, že založí vlákno se screenama, nechce se někdo podělit, stačilo by seznam věcí a jak vypadají, pak už by se hledaly líp.
     
    jirinasinova198 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Prvé tri hry hotové, sebavedomie i ego pod bodom mrazu - každé hľadanie bola hotová telenovela, ale nevzdávam to ... aj ten labyrint najprv vyzeral, že to bude tvrdý oriešok a napokon som sa pri tom dobre zabavila, tak snáď sa to zopakuje. Lupy si zatiaľ odkladám, míňať ich začnem až to bude mať význam, kým pri každej položke pátram čo to vlastne hľadám tak tých 55 bodov musí stačiť. Šľachtenie odkladám na zajtrajší večer, bez BB nebudem míňať SK, potom to už bude otázka chvíľky. Zatiaľ sa pomedzi chlieviky trochu dopestuje akčná kvetena (u nás je to šokujúci názov - Továreň na pudrenky).
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem na hlavní farmě odehrála 3 hry (teď už 4) a za 55... hledat rajče v bedně s jablky, svíčku v okně, balík sena ta plotem, jutový pytel atd... no bingo.... Na mladší klika jak hrom, téměř (kromě 3) totožné požadavky v jednom obrázku, takže něco okolo 70 bodů... pokus se budou požadavky opakovat, za chvilku to budeme mít v malíčku :)
     
  20. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Z darované trojice 60 - 60 - 55 :oops:. Nabouchal jsem tam lupy a stejně jsem do obrazovky civěl jako husa do flašky :D. Ale té lípy se nevzdám! Teda, co to plácám - morčete a poníka se nevzdám 8):p. Ale jak tak čtu, co kdo hledá, já tam většinu uvedeného neměl, hledal jsem jiné předměty. Přeci nemá každý něco jiného, ne? :sleepy::oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.