Velká honička (15.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: zkusím tu větu upravit, i když mně tam to slovo sedí. Podle mně je to vyskloňované správně, ale můžu se plést. Kdyby to bylo od slova lup, tak by ta věta zněla: Minimální počet je vázán na aktuální počet lupů (padátko) na herním účtu. :D To by taky mohlo jít o lupy :D tedy o to na co slouží jeden nejmenovaný šampón :D. Hold čeština :(.
    O smyslu použití polemizovat nebudu, pokud jich použiji 5, tak asi získám dost času na dalších 5 předmětů. A nebo když najdu 5 prvních předmětů tak rychle dojedu zbytek minihry.

    Trepifajksl: podle toho co mi bylo řečeno se úplně okamžitě se nespustí, ale prodleva není moc velká a pak měl by tam být nějaký popisek. Rozmazané to nebude, ty screny byly rozmazané pro použití ve FAQ, protože je jejich zveřejnění zakázáno.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jasne :)
    Ja jen ze jsem hledal dve slova a lup uz ne, neuvedomil jsem si ze i to je mozne... taky zpravidla k cemu je padatko je primo u nej, nejdale u mlyna, tam jsem nic nenasel a popis minihry jak vime z minula a predminula se vyjasni az kdyz to vidim... ovsem tady prave je ten casovy limit = nanic... pochopil jsem to tak, ze sice napovedou usetrim pri hledani na prvnich 5 vecech ale dalsich 5 ten limit bohace precerpa, takze je to fuk... nebo mam casovy limit na KAZDOU vec a tedy ziskam maximum bodu z prvnich peti a mininumum z druhych?
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: časový limit je bohužel na všechny položky.
     
    burds tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak točím jak o život na kole neštěstí a z 65 obyč pokusů + 11 PL se nic nezadařilo, škoda mohl být začátek akce veselejší ;);)
     
  5. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ani mne se nezadarilo, jen 200 % BZ na 24 hod. A ted cekam nedockave na startovni care. Taky si myslite, ze to po 14 hod. spadne? :D :D :D
    EDIT - Tak super, nic nespadlo. A minihra je narocna, ale teda pripada mi to super. Prvni hra se tremi napovedami, casovy limit jsem nesplnila, tedy za 55 bodu.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
  6. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    :D:D:D:D tak vyzkoušeny 3 darované pokusy a můžu říct, že jsem slepá jak poleno xD:cry::cry: Tak snad ty věci budou vždy na stejném místě, tak pak budu cvakat po paměti... o_O
    Edit: taky mi dost zabralo čas - jak vypadá zapalovací svíčka?, co je to plácačka? apod... :D
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Baha - kytky
    Farma - zvěř+pár kytek
    30x citron

    [​IMG]

    Ehmm, ale teda hledání předmětů, to pěkně na palici xD 3 pokusy, ani jeden v časovém limitu, protože do toho čumím a říkám si...sakra, jak vypadá lopata xD
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
  8. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak první tři pokusy odehrány. 2x60 bodů a 1x55. Nenašla jsem do časového limitu kladivo -.- ale je to makačka stihnout to do časového limitu. Ty lupy asi budu potřebovat :inlove:
     
  9. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak sběr apod. nebudu hlásit, to ani snad nedělám, navíc jsem farmu chystala až dnes v 10 (ach to SH, s takovou budu brzo na nule). Každopádně jsem zkusila bonusovou hru a to je teda masakr. Ještě, že je na to neomezený čas, pak už jsem to brala jen zkusmo. Cibuli na světle auta jsem fakt neviděla, trojúhelníkové pravítko zašité na těch fáborkách u stropu taky ne a koňská stuha nebo co, to mi fakt nedocházelo, co to je. Tak toto bude velmi náročné, aspoň teda pro mne. Asi by to chtěla hodně lup, ale to taky nevidím :(
    Tak všem přeji lepší postřeh a oči, než mám já xD
     
  10. Horlen

    Horlen Pisálek fóra

    Tak první 3 pokusy vyzkoušené a nic moc. Obrázky jsou neostré a rozmazané, a některé věci nebyli vidět tak, aby byli k poznání.
    Akce se účastnit budu, ale za minihru velké minus, není dopracovaná.
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Myslim, ze bude s pribyvajicimi pokusy jednodussi ziskat nejake body za cas. Veci se nemeni, aspon mi to tak prijde, vyzkousela jsem volne 3 pokusy na 2 jiz opustenych farmach.
    jo jde to cim dal lip, tohle bude malina. Ne jako labyrint. Ale preklady nekterejch veci, to by jeden zaplakal. Kdyz vim, co je to pinzeta, tezko ji budu hledat pod stipacimi klestemi, ze.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ze všech 3 pokusů jsem nemohl najít asi 5 věcí, tak jsem prostě klikal na všechno na co se dalo najet šipkou.
    Pokud nebudu mít lupy (ty ve hře, vlasy už praktcky nemám) tak to asi vzdám. Tohle mě nebaví.
    U všech 3 pokusů "časový bonus" samozřejmě nula.
     
  13. agoros

    agoros Perspektivní autor

    prepáčte ale "dopisnica" to čítam 1x v živote.. hodnú chvíľu mi trvalo, kým som prišiel na to, čo to je.. :/ :D
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k tomu ,že sem měl všady zvěřinu,napadalo pouhých 286 sazí a 142 lup.:)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moje strategie celá Farma zvěř a Baha 2 plochy saguaro a vodopády zvěř mi dala 180 srdíček, 121 lup a 323 sazí. To je asi dobré. Myslím, že srdíčka v pohodě dopadají na vodopádech (tam bylo 57ks), takže budu pěstovat akční na všech plochách Farmy. Snad se podaří i nějaký bonus na kole.
    (Že budou srdíčka padat i na všech plochách na Baha jsem se dozvěděla, až jsem měla vše nachystáno, tak jsem to nechala tak.)
     
    jirinasinova198, maribeja a Apachie1 tohle ocenili.
  16. milteska

    milteska Expert fóra

    tak ty kleště-pinzeta,to byl fakt oříšek............všechny pokusy za 55,líp to asi nesvedu
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to je pěkně vypečená minihra 3x za 55 nic pro slepce palec dolů:oops:
     
  18. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak jsem si vyzkoušel jednu hru z těch darovaných,hledám kladivo a z toho se vyklubala zednická palička se kterou inspektor Mouseau dostal asi přes držku,protože šišlá asi mu vyrazili zuby. No jestli bude nepřesnost v názvech hledaných předmětů tak potěš pánbůh.Jinak také za 55 bodů a použití dvou lup.
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě přijde nejlepší odměna na konci levého sloupce ty 3,72 milionů a na baha je taky dost bodů a k tomu morčátko a poník doufám že se mi bude dařit
     
    Peto121 a burds tohle ocenili.
  20. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Tak mě se minihra líbí, ale hledá se mnou dcera. Teď jsem zvědavá, kolik obrazců se bude opakovat. Je to zase něco, co tu ještě nebylo a zase se bude brblat. Tak přeji všem plno úspěchů.

    ..... tak mám za sebou 5 her a obrazce se opakovaly, tak by to po několika hrách nemuselo být tak hrozné
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.