Velká honička (15.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak toto je dost hustý :))
    nedá se svítit hodlám se s tím poprat, lupy rozhodně budou dobré na první minihry, než se zorientujeme a popř. pomoc při rychlosti a nejvyššího možného obodování za hru, když se někde zasekneme...
    akční je dosti a každé zdržení je další akční navíc.
    Odměny jsou více než-li lákavé. Novinku v odměnách, upnutí továrny.. a mnoho dalšího a navíc je to výzva :)))
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, ale z 15 vyskytu slova Lupa se na ve FAQ nedoctu, k cemu je... opet jen diskuze je zakladem pro ziskani informaci...
    A nazor na minihry se od te minule vubec nezmenil...
    Ani na soubeh akci, ktere se blokuji na stejne plose (zvirata do slechteni)...
     
  3. bloboj

    bloboj Pisálek fóra

    Já se jdu taky poprat, protože to bude boj úplně beznadějný, budu se muset prát o to více, asi ze mně bude lítat peří. Chtělo bych doklopýtat k tý první dekoraci, neboť v mým parku se budha sám bojí a říkal, že nějaká ta společnost by mu udělala jen dobře, že prý si nerad povídá sám se sebou. Tak mi držte palce, pojím všechny ty marmelády, co jste mne poslali ( děkuji vám všem) a půjdu do toho.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Honzulko, ve stonku není 5 tis BZ ale 5000 x level BZ, což je skvělé, tak není tak hrozný nééé :):p;)
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    evoku děkuji za opravu asi jsem něco přehlédl
     
    kiki2305 a evoku57 tohle ocenili.
  6. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Kaštanovou akci jsem vynechala, neony mě nezajímají, maximálně dodám, co napadá samo bez investic. Zato tady jsou odměny rozhodně motivační (morče, poník, upgrady továrny, floreny, ...). Zdá se, že mi cca týdenní pauza v akcích prospěla a do této půjdu s chutí. Chlívky vynechám, protože neony cíleně dělat nebudu a doufám, že lupy nebudou potřeba. I ta minihra podle popisu vypadá zajímavě. Sice asi skoro 14 dní točení stejné kytky bude zdlouhavé, ale na něco přece nadávat musíme.:D
     
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    bér,stromy a výrobny snad toho napadá hafo do začátku;)
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Celkom dosť tam toho je,ale odmeny sú konečne lákavé a je to na 12 dní,tak skúsim,kam až dojdem.Nech Vám to padá!!!
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    odměny dobré - BZ z řádku, floreny, ale nepočítám v to morče a poníka. Např. pro poníka je třeba 177 miniher (pokud se vše najde v nejkratším časovém limitu) což je 123900 akční a 8850 padátek - to jsem zvědavý kdo toto dá bez nákupu za reál.
     
    tydýtková, Peto121 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bropyk,

    kde jsi se dopočítal 177 miniher? Mně to vychází 6 165/55 = 112,09 her, tedy na 113 her a to krát 700 = 79 100 což též není pěkné číslo, ale je to o hodně méně než 123 900.

    Edit:
    počítáno na hry bez bonusu za čas. Tedy na více jak nejdelší časový limit.
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    bropyk - nekde jsi neco prehlidl, za jednu hru muzes dostat az 80 bodu, pokud se nepletu. 5 za vstup do hry, 5 za kazdy nalezeny poklad = 50, a bonusove body, max je 25. Takze 50 + 5 + 25 = 80 bodu za hru. Pokud se ti to podari pokazde, na ponika teoreticky staci 78 her. Realita asi bude jinde, ze bych za hru dostala maximum pokazde, s tim vuuubec nepocitam. Ale i tak, urcite nebude treba 120 tisic akcni.
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, pokusím se udělat co stihnu, chtěl bych vše :). Vůbec netuším jak mi půjde minihra, snad to nebude tak otravné jako labyrint. Pokud všechna ta padátka budou vyskakovat i při šlechtění, aby to nevyšouplo z tabulky ty zlatý holky a kluky co vyšlechtím :p .



    Hezkou hru ...
     
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    to jsem za dobrého vola. Čuměl jsem na tabulku s odměnami několikrát (5+5+25), nějak mi nedošlo, že správně je 5+5*10+25. Takže sorry. snad půjde hledat rychle.
     
  14. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Hledačky mne baví a je tam Tokio (stále ještě marně vyhlížím morčátka), takže do toho jdu a budu se velmi snažit.
     
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Keď že v sobotu a nedeľu sa sem dostanem len raz za deň musím túto úlohu oželieť. Nasadím dlhodobky aspoň tak doplním zásoby do stodoly.
     
  16. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Jsem dříč na živé zahrádce ;), tak snad se poperu i s touto virtuální. Od rozdělané práce prostě neodcházím a nerada se vzdávám, tak jen doufám, že se proti mé velké snaze nepostaví technika nebo nějaká vyšší moc :D:D:D
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    evalumar - odměnou je i morče, tak nemusíš čekat na štěstíčko ;)
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Tassadar11,

    opravdu ve FAQ tato informace není?

    Mně z toho tedy vyplývá, že lupa je padátko, které potřebuji proto abych mohl použít nápovědu v minihře.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    pajda361 : hmmm, ovsem lupa a lupy jsem nasel, lup je kradez... misto popisu na 4 radkach ma byt "Lupy potrebujete na napovedu se symbolem lupy" a je to... no hlavne ze se nasla tajenka v tom dlouhym popisu... takze celkem nanic, stejne jich 10nenajdu v casovym limitu, takze nema smysl je pouzivat...
     
    malanek70 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pajdo, mám dotaz - minihra se spustí okamžitě po zmáčknutí . nebo je tam ještě jedno spuštění? Abychom se stačili na ten obrázek vůbec podívat a vidět, kde co lítá! Fakt nevím, jak bych stíhal najít 10 předmětů bez důkladné rekognoskace terénu... no asi mizerně a přes limit. Ty časy, kdy jsem hrával Kimovu hru už jsou dávno, dávno pryč - teď už mám postřeh daleko slabší.:sleepy:
    Tudíž chci vědět, jestli tu kuchyň a další budeme mít před spuštěním pořád rozmazané:sleepy:? Nerad bych v tomto případě(kdy jsou konečně dobré odměny) házel vidle do stodoly s řevem, že pojedu do Hamburku a vlastnoručně tu havěť z BP uškrtím:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.