Velká honička (15.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Konečne mám hotovo aspon 100 minihier.
    Ďakujem farmárom ktorí mi pomohli zo sadzami-MatysekKamilek,zahradnice4,Jindrasofr,mamcalenca a Jitkasvi.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Ufffff. Tak tak mi to vyšlo. Pokud by to nenapadalo teď, tak bych neměl šanci, protože ve 12 hodin odjíždím do nemocnice.
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Bezejmenný a to už si si nemohol nájsť inú robotu len do nemocnice liezť:D:D?
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    KocúrMuro: A, nový přírůstek do naší závislácké sbírky. To ale musí být *** (milovanej), co? Hoď sem kocoura i s příběhem!xD

    *** odstraněn hanlivý výraz (byť milovaný). Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/11/18
    myš59 tohle ocenil(a).
  5. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Tak už jsem dohrála...celkem 95 her a 6.643 bodů. Do konce mi zbýval jen kousek, ale vše došlo, akční i saze, ale jsem moc ráda, že jsem došla vůbec až sem. Nejdříve to totiž vypadalo, že se nevyhrabu ani ke stonku, takže hry nad stonek jsou pro mě jako třešnička na dortu :) Gratuluji všem, co došli až do cíle :)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-
    Sem ne, když tak do debatního, prosím ;)
    Děkuji
     
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak mi budou chybět pouze 2 hry k dokončení levého sloupečku nějak jsem to špatně propočítala, z pravého sloupečku budu mít aspoň poníka na farmě.. :music:Jinak TOPkařům držím palce...;)
     
  8. agoros

    agoros Perspektivní autor

    vypadlo mi 105 fl.. malo? vela? :D
     
    Honzulka05, zahradnice4 a myš59 tohle ocenili.
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    odehrála jsem 98 her a pravá strana hotová, mám namleto i na 99 ,ale je zbytečně ji hrát, když už nic nedostanu ,no a na poslední hru v levo mi chybí 620 akčních, koš kupovat teda nebudu;) a jdu držet palce naším hráčům v topce
     
  10. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    mě jen 81 Fl. no ale lepší než nadloubat do oka :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jsem ráda,že jsem se dohrabala aspon ke stonku.TS -žádné morčátko,žádný poník,tak nic.Kdo to udělal celé blahopřeji:music:
     
  12. Kenny75

    Kenny75 Pisálek fóra

    Mě se celá akce moc líbila, minihra byla moc zajímavá, byly tam odměny kvůli kterým mělo cenu se snažit, jen tak dál a více takových akcí. Díky za ni a gratuluji těm co udělali aspoň stonek :)
     
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Trošku opožděně se vracím k této akci.
    Musím říci, že mne moc zaujala a byla fajn.
    Příjemnou zábavu.
     
    Apachie1, jindrasofr a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.