Velká honička (15.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi dám na jednu plochu zvířata i kvůli souběžné akci, ale netuším která budou nejlepší :p motýl se mi zdá pro začátek moc krátký, tak že by chamík, ale těch je plná stodola, že budu prodávat a bobr je od večera do 14 hod druhý den zas dlouhý, chjooo, co nasadíte farmaříci?
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. doben

    doben Ikona fóra

    llew65 pozitivní je, že minimálně můžeš z každé bedny získat 3 floreny, tudíž minimálně získáš celkem 60 florenů, což je celkem dost na to, že je to odměna v akci. Samozřejmě nepředpokládám, že jich z beden vypadne výrazně více.


    Jinak já jsem dal jako přípravu rostliny. O padátka k neonům by se měli zítra postarat slepice s želváky.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Já dal nakonec všade výrobny kolem 36 hodin.Samozřejmě jsem napřed aktivoval zkracující nebesské řádky!;)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 výrobny se mi zdají docela dlouhé na to, že z pole 2x2 je jen jedno padátko, které vypadne i z něčeho daleko kratšího. Protože mám zasazeno do večera, tak musím počítat něco od 20 večer do 14 zítra
    :p:p
     
    jirinasinova198, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm ,tak to chce vyzkoušet.Stejně tak sem testoval i já, jak to bude vycházet s výrobnama.Původně jsem chtěl dát všude ty nejdelší 48 hodinový,ale vycházelo to po zkrácení na 29 hodin.Určitě bych to zvládnul zkrátit i více( produkty),ale zase bych musel zrušit věnec a velikonoční.:eek:
     
    jirinasinova198, bursuk59 a radyn.m tohle ocenili.
  6. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    těším se na akční hry, jenom se nesmí sekat, neonové výběhy jsou vždy fajn.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Konečně by byla i nějaká motivace, ale řekněte, jak se mám po té šestidenní pauze,
    nicnedělání a lenošení uvést zase do pohybu? Zjišťuji, že mi ta pauza vůbec neprospěla
    a rozjezd zřejmě půjde hodně ztuha.
    :D

    Edit
    No jo, čerte, dobrá rada, ale po kefíru budu kmitat někde úplně jinde
    než na farmě a tam PC nemám. To by spíš bylo na škodu.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mikešku - zkus kefír! Ten tě prožene raz dva.
    Jdu minimálně pro stonek, pokud hodím více kytí, tož i dále. Však všechny odměny bych upotřebil na své farmičce a snad z toho tajemna přivítám jilm a morče - vyhýbají se mi jak moru.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    tak asi to bude chtít změnu strategie.

    Cituji ofi: na základě negativních reakcí vás hráčů, jsme se rozhodli spustit vypadávání Neonového srdce i na plochách: plantáž, deštný prales a křišťálové vodopády.

    PS: pro jistotu to hodím i sem :(
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    fíha, totok asi za 2 dni nedámxD

    ...hnačka, honička, naháňačka sú u nás 3 rozdielne činnosti...;)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Velká honička? Akci bych nazval Super velká honička, velkou mám na farmě každou akci, celý rok ,-))))
    Fííha, dobrá zpráva se srdíčkama. Přípravu jsem ještě nezačal, tak paráda ,-)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Pajdo to je skvělá zpráva.Alespoň pro mne určitě děkuji za ní.
     
  13. AnettNelli

    AnettNelli Pisálek fóra

    delší dobu jsem nehrála, prosím co je chovná ohrada, děkuji
     
    maribeja, Honzulka05 a ELDORADO1970 tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to je stálý domeček na farmě i Baha takový tulidomeček, čili šlechtící. Při akci z něj odletují tašky na střeše a vůbec se zvláštně pohybuje ,-)))))
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Anett - chovná ohrada se dříve dávala na plochu, dnes je to domeček vpravo od mlýna
     
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Na mě je to strašně moc akční kytky i padátek. Sama jsem zvědavá, kam až se dostanu. Přijde mě to jedna velká nuda čtrnáct dní pěstovat tisíce jedné kytky do zblbnutí. Odměny jsou fajn, to mě trochu motivuje. Rozhodla jsem se, že budu hrát bez lup, takže chlívků dám jen pár a po začátku akce zbořím. Všude dám dlouhodobky a srdce ze šlechtící akce mě snad napadají na bahamce. Všem hodně štěstí ve hře.
     
    bursuk59 a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    AnettNelli - chovná ohrada je domek určený ke šlechtění zvířat
    Vše o šlechtění zvířat najdeš ZDE (klikni)
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Na co tedy potřebuji ty Lupy ? v Offi je :Minimální potřeba Dekorace+stonek = 340 ks.

    EDIT: ahoj pajdo,dík...i když...álenechtobejt.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě akce nepříjde jako honička ale spíše pátračka a ke stonku je fakt hroznej jen 5 tisíc ale když jsou tam ty bedny :music:
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Baroland,

    na nic (tedy krom nápovědy ve hře), ale to číslo vyjadřuje kolik by jich bylo potřeba při maximálním počtu využití (5 ks na jednu minihru) při odehrání 68 her. Hmm takže je to vlastně 325 :(.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.