Velká honička (15.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Makak-magot,

    těch 100 her, ale potřebuješ na levý sloupec odměn :(
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vypadá to celkem slušně. Floreny, stáj pro poníky, co víc si můžeme přát. Honička to tedy bude, ale to je určitě příprava na vánoce pro nás matky ;)
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Makaku: ještě budeš potřebovat neonová srdce do akce s neonkama a ty budou padat pouze ze stájí
    a výroben. Blázinec na druhou xD

    coneznam: konečně snad budu mít poníka i morče ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak ,tak.100 her odehrát musím!
    A zvěřinu dát takě musím,bo jinak neonovou akci budu sledovat pouze z povzdálí!:eek:o_O
     
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    pro mě tedy dost dobrá akce - 5x UP továrny, 9x Jeníček, 5x Tokio, cca 28000000 BZ a chlíveček pro poníka, řada na stonku - ale makačka /nic není zadarmo/ - chtělo by to nějaký bonus na KŠ - teď jsem měla 100% do stodoly, ale až když jsem měla hotovou kaštanovou řadu - tak už mám asi na čas vybráno
    Bubla321 na nasbíraných 6165 bodů je poník /pravá strana/
    bursuk59 neboj rozmazaný to mají určitě všichni
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Coneznám: no víš, kdysi za boomu mobilních tel se posílala všem ženám před Vánoci sms... "vykašlete se na úklid, uvařte si kávičku, hoďte nohy na stůl... Proč? Ježíšek se narodil ve chlévě, ať se u vás cítí, jako doma" (přesné znění si nepamatuji)... Mimochodem, já cvok v zájmu a nadšení těšení 14 letého a 9 letého syna mám úklid i výzdobu hotovou... :music:

    No akce je na 14 dní, tak snad ji udělám komplet, bedny s FL lákají....
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak konečně trošku fofr..... tedy mrzí mě, že do toho nepřišla ještě děsivka a na Baha-plochy by se taky ještě nějaká akce vešla a neříkejte mi, že by se nevešla..... možná by ubylo i nadávání na to, že je toho strašně moc. Každý by si vybral to, co ho baví a na co by stačil a všechno komplet by pak bylo pro vyznavače adrenalinových sportů a pro ty nejortodoxnější vyznavače pak čas na ukončení akce 24 hodin a měli bychom jasno. xDxDDo akce pochopitelně půjdu.... dlouhé podzimní večery k tomu přímo lákají, výhry vypadají solidně, takže si každý šťoura najde to svoje, co mu chybí anebo po čem jeho srdíčko touží. A proč se to jmenuje "Velká honička"? No, aby si hezčí a dražší polovina lidstva nacvičila fofr na vánoce, no a ta druhá polovička lidstva koneckonců taky. ;)
    Tak ať se daří a dojedeme všichni do vítězného konce. Malá prosbička nakonec... nebyla by ještě nějaká akcička na té zvláštní ploše k té 14-ti denní akci? Víte, ona ta plocha má pomalejší chod a těch 14 dnů mi připadá jako ideální. ;):)xDxD
    A prý k tomu ještě budou nové neonové chlívky a akcička k nim, no prostě super - moc se těším. :) Prostě čágo bélo, šílenci.
     
  8. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, četla jsem vícekrát a vím, že to nebude legrace, ale bonusem je prodloužená doba hry, ale malusem jsou požadavky na rolstliny a padátka. Tak uvidím kam to doklepu, stonek bych chtěla a těch bonusových nad stonkem bych se také nezříkala. Jára
     
  9. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hele Druide moc do toho nešťourej,aby jsme se na Vánoční svátky dostali vůbec k rozbalení dárků .xD
    Hmmmmm ..... tak se to RT už dozvěděl....přiznejte se kdo to prásknul.....:p ,že jsem se ptala kdy budeme mít napěstovat akční nad 30 000, ale tohlo je teda síla.
    Tak nevím jestli se do toho pustím 14 dní je sice pěkný ale v tom mám pět dní co se nedostanu ke hře,proto nemám ráda tyhle dlouhodobé úkoly. Něco na zítra připravím a uvidím,jen nevím co :(jestli chlívky na neonky ,nebo dlouhodobky na padátka,nebo všeho trošku najednou,někdy se mě při úkolech zdá ,že bych potřebovala přidat další tři plochy.Ale láká mě to ...ach jo...xD
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Je to dlouhé akčnění a na první pohled i jednoduché. Třeba se pletu a pak bych mohl z toho spletení uplést nějaký svetřík nebo čipicu.
    Uvidíme jaké tempo nasadí padátka. Podle toho budu plnit.
    U minihry se nedokážu zorientovat, protože takhle napsné to vypadá zas jak popis jaderného reaktoru.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) akce těžká, odměny se mi líbí a ještě to prostuduji večer, až se vrátím. Jen není jasné kdy začnu rozpěstovávat, protože zítra mám odpolední a přijdu pozdě, pozítří zase brzo ranní xD :cry: ... snad to v práci trochu půjde .. achjo
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po přečtení obou FAQ jsem se rozhodla dát na celou Farmu chlívky, aby napadalo co nejvíc srdíček a po začátku akce už nechám jen velkokapaciťáky a všude budu pěstovat akční. Na Baha budou na obou plochách dlouhodobky, u vodopádů mám stabilně zvěř. Snad se obě akce srovnaj.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, pokud budu pěstovat akční pouze na hlavní, tak bych na ten počet potřebovala čas až do vánoc, jinak ty bedny s floreny by se hodily že?.
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak ráda bych pěstovala tisíce rostlinek:pjen prostě nemám čas,tak to už bude 2 akce co vynechám,mě to tak mrzíxD
     
  15. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Při těch propočtech a určování strategie nezapomeňte na lupy co dostaneme jako odměny ;)
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Velká honička ... není to v překladu pro slovenské hráče Velká hnačka?? :p Co nahoním, to nahoním, ale je toho tedy skutečně hodně.
     
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ja tedy pojedu trochu jinou strategii nez ašada01, prestoze na prvni pohled to vypadá jako dobry napad a jsem sama zvedava, kdo bude mit do zacatku lepsi vstup. Myslim, ze bude treba obe akce zacit a jet spolecne a uprednostnit jen jednu se nemusi vyplatit, pro ty, kdo chteji splnit pokud mozno obe. Totiz nemyslim si, ze by stacilo nasbirat srdicka jen z jednoho sberu cele farmy plus pak jen z velkoskladist. Mytinu tedy necham zazverenou, mam tam 3 zverince a 1 vyrobnu plus mix chlivku a zvířat. Vsude jinde bude ctyrlistek na pidipolich. Pokud budou padat malo srdicka ze zviratek, jsem rozhodnuta na noc zkusit dat na hlavni a divosku motyli domky. Uz nekolikrat se mi osvědčily a jsou na noc idealni, plus mi z nich snad vypadnou i nejake ty saze. Akcni budu zatim pestovat jen pres den a jen na dvou plochách, preci jen je na pestovani mnohem vic casu. Az dokoncim neonky, budu pestovat akcni i castecne na mytine, bude-li treba. Pokud by to dobre padalo, budu davat akcni i pres noc, ale trochu se ale bojim, ze o padatka na motyliho mazlika to bude velky boj. A ja ho chci! A tuhle akci chci taky komplet :). To bude honicka do slova a do pismene, uz dlouho jsem se takto na akci netesila.
     
  18. llew65

    llew65 Vážený autor

    O
    Zůstává otázka, kolik florenů v té jedné bedně bude. Jestli to funguje jako v mých bednách s hvězdičkami nebo s farmářskými mincemi, že mi z deseti beden vypadne 11 hvězdiček nebo 11 mincí, tak se nevyplatí se za nimi honit...
     
  19. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Zase žádný odpočinek. Vzhledem k tomu, že jedu na dovču (Maďarsko - termály) tak jen co stihnu a pak opravdu pauza.:cry:
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    protože mi až po příspěvku Bezejmeného došlo, že není zveřejněno vše co původně bylo připraveno a jelikož úplně chybí připravená animace minihry, byl popis akce doplněn o pár vět.
    Bohužel mám bylo ze strany RT skoro na poslední chvíli zakázáno zveřejnit obvyklé screny ze hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.