Velká honička (11.7. - 23.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alenal

    alenal Stálice fóra

    Když jsem si koupila bednu logiky, kde ji najdu?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - ahoj, ve spotřebním zboží (levá lišta- bedna - symbol vázičky - spotřební zboží) ;)
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    30/2805 a 5 kusu ve mlyne... netusim zda stiham nebo ne, dal jsem bonus z kalendare ale z kola stesti se nedari...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Logicky, mezi bednami ,-)))
    alenal: a co jsi z ní dostala? Já ji koupit tak na mě vyskočí saze a to bych bouchnul ,-)))).

    Honím se za honičkou a pomalu žádný výsledek.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    39 her/4975 bodů... 127,5 bodu na hru.... To jde
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 6 darovaných her a na vedlejších farmách také jen darované, pak že si nezahraji, bez pěstování ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Mám přání, aby to příště překládal někdo gramotnější a díval se při tom na ty obrázky. Zbytečně mi vypršel čas při hledání poznámek, abych nakonec při rezignovaném použití nápovědy zjistila, že jde o noty.
    Když se při hledání v angličtině upnu na jeden význam homonyma (např. pawn, bat, note...), můžu si za svoje marné hledání sama, ale tady mi na to zadělává překladatel.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já bych jen chtěla připomenout, že je založené vlákno, kde jsou vašimi spoluhráči vloženy screeny některých scén, které už proběhly jak ve starších akcích, tak v této. Ty obrázky jsou i s popisky jednotlivých předmětů, takže se tam můžete mrknout a potrénovat paměť, ať při hledání nepřicházíte o cenné bodíky.
    Téma pro ukázky z minihry: Velká honička - screeny atd.
     
    enkeli a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Plea

    Plea Pilný autor

    Odehráno 60 her a získáno 7751 bodů, což není nejhorší.. Nakonec ta nová scéna mi šla daleko lépe než ty původní.
    Teď už mi to půjde hůře, protože nemám ráda ostrov, nejsem tam nikdy schopna nic najít..
    .evalumar. také mi ta nepřesnost vadila, ale asi na to není toliko času, přeci jen se jde z akce do akce. Mně se spíše stalo, že mi nešlo na notičky kliknout, třeba i 5 či 6, než mi to předmět připsalo.
    Y_n_o: díky, vyzkouším ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/7/19
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no kde bych byla, přece dovolenkuji. Stejně jako RT, který nám dal na 14 dní hezky provázané akce. Ale jak se tak dívám, teď aby se předčasně vraceli z dovolené a víš jak to vypadá... budou naštvaní a čeká nás horký podzim xD

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/7/19
    Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plea, když klikneš na tu spodní prostřední velkou notu, tak se trefíš hned :)
     
    Honzulka05, Plea a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. lipo231

    lipo231 Pisálek fóra

    86/8015 13467 kaliandry
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak jsem odtajnila 5 TS Atacama a byla tam :D. Jedle prehistorická je konenčně na mé farmě :D. Jsem se musela štípnout, abych se ujistila, že nesním 8):D;). Jinak 54/4670. Jedeme dááááááááááááááááál :p:);)xD
     
  14. brony

    brony Pisálek fóra

    tak překlad je hrozný , minule u not a teď je zase lavička lahvička
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    brony - neříkej :D
    lavička.png
     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Ta akce docela jde,ale pěstovat jen na farmě jde pomalu,ale vadí mě,když kliknu na nalezený předmět a ono nic.Musím kliknout několikrát a čas běží.Ještě jsem se chtěla zeptat z čeho vezmu sluchátka.Asi to sem nepatří,ale nevím,kam to napsat,děkuji :eek:)
     
    marian.rom, Honzulka05 a Zoufálkov tohle ocenili.
  17. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Hra se strašně seká, na každý předmět je potřeba kliknout min. 2x než se zobrazí nápověda, trvá to víc jak 2 vteřiny. Pro dnešek jsem dohrála, pač za těchto podmínek je to mrhání detektivníma nástrojema.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    trooperkk - mně to chodí normálně. Možná můžeš mít slabší PC, mizernější připojení a nebo zkus vyčistit PC.
    Vše pro bezproblémový chod hry
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    stibovam - jaká sluchátka ? o_O
    Napadají mě Klapky na uši, což je produkt výrobny Továrna na klapky na uši (postavíš ve městě v dílně. Nutno mít aktivované koaly v opičím chrámu). Příště se ptej v sekci Nápověda - Všeobecné dotazy nebo Dotazy nováčků.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ty problemy s nazvy nemam, jedu jen 10 rozdilu, to jde zvladnou za 95 bodu... dal jsem si bonus z kalendare, ted bezi bonus z kola stesti a tema dotacema + SH jsem na 61 her / 5730 bodu a neco ve mlyne... no ale pak nejspis uz pojedu jen na bezny pocty akcni, tak to se ke stonku uz dostanu... ovsem o rybach ani nemluvit...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Díky moc,jsou to opravdu klapky na uši
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.