Velká honička (11.7. - 23.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    doben, nie je to málo bodov za hľadanie rozdielov? ja som "stará", ale 60 naučených predmetov mi ide;)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Už jsem z těch kombinací celá zmatená :(, kde získám koboldí poklad?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bajajaja - koboldí poklad získáš v odměnách na základě počtu odehraných miniher

    koboldí poklad.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Skali, moc děkuji za odpověď a za to, jaké máš s námi pevné nervy :inlove::inlove:
     
    maribeja, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bajajaja - nemáš zač. Však mě průběžně zocelujete, tak už něco vydržím :D
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem se nakonec do této akce pustila, když je toho času na ní víc. Ale zatím jsem jela s SH, ještě musím 50 minut vydržet na další sklizeň a pak už jen s vodou a hnojem. Celkem to s SH, nějakým bonusem a zuzanou na políčkách 1*1 přibývalo, takže teď budu zas asi dohánět padátka, který budou pro tuto chvíli nedostatkovým artiklem.
    Povedlo se dát do fronty ve mlýně 41 detektivních nástrojů, 7 už jich je ve stodole (tedy i s dárkem) a ve stodole leží zatím ladem 9.208 kaliandry. Ale teď už to půjde pomaleji ....
    Hlavně zítra musím odehrát ty minihry, nesmím si je nechat nahromadit, protože pak by to bylo k zbláznění .....
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Lyzarka, no super, a dáš nám aj nové obrázky?
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. vladca

    vladca Stará škola

    Zadarmo dostaneme len 24 detektívnych nástrojov, keďže sa pripisujú asi až po 14:00, v posledný deň už nebudú.
    Rátam dobre?
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jako pro kontrolu? Klidně. V noci jsem psala, že mám ve stodole 7 detektivních nástrojů a 41 jsem dala do mlýna do fronty.

    Protože jsem pak sklízela ještě akční a teď ráno ještě z divoký žlutou růži, mohla jsem do fronty do mlýna dát mlít dalších 10 detektivních nástrojů. A ve stodole zbývá 11 700 akční koliandry. A protože jsem včera točila na bahamce do noci kukačky, mám také 101 lup.
    [​IMG]

    Y_n_O bohužel nemám, ještě jsem ty minihry nehrála. Všechny akce plním na poslední chvíli, ale tentokrát bych opravdu ráda to nenechávala na samý závěr, to by ani nešlo.

    Oprava: na divošce kukačky
     
    Naposledy upraveno: 12/7/19
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jsi důkladná v dokazování, ale nové hledací lokace s nápovědou, myslím myslela DANKA, ty nemáš? ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/7/19
    Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Lyzarka, no to sme sa nepochopili, kdeže pre kontrolu, myslela som, že budeš hneď aj hľadať a dáš nám obrázok novej scény;)

    Y_n_O , po zväčšení to vidím dobre (stači kliknúť na obrázok, držať Ctrl a kolečkom potočiť dopredu, ak by niekto nevedel);)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722 už mi to taky dobliklo, to je důsledek těch spousta hodin, co jsem vzhůru s malým mezičasem na zdřímnutí... :D Když začínám zmatkovat, je načase najít postel 8)

    Oceňuji ochotu a snahu autorky, a moc :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 12/7/19
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Janush

    Janush Pisálek fóra

    Ahoj kde prosím najdu ty obrázky? :)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Lyzarka - to sa vari dá? Na bahamce kukačky? :sleepy:;) Ale hlavne gratulujem - k splneniu tejto akcie máš slušne našliapnuté :).
     
    Honzulka05, DANKA722 a Mikeš tohle ocenili.
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jde ta minihra hrát na tabletu? Ví někdo?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Liduško
    jasně že jde, stáhni si aplikaci puffin v obchodě PLAY.

    Jediný malý zádrhel je že zatím neumí česky.
    Nápovědu máš i v technické sekci...
    I když pravda než se ho naučís ovládat může být po téhle akci.
    A to nikterak nemyslí se zaječími úmysli
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jonsdorf, tak já na tom tabletu sklízím a seju jen mi na tom některá ty minihra od vánoc nešla hrát. Musela jsem čekat na PC.
    přes toho " Pufína" to určitě mám to si pamatuji. Ježíšek byl hodný a nainstaloval mi to....ještě než mi to vůbec zabalil.

    takže ovládání, s tím se občas peru.....zbořila jsem chlívky a ručně mi tam nešli dát nové....,ale to je rukama a blbostí....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    15* hledani, ovsem 80-95 bodu je bida, je uplne jedno jaky obrazek se ukaze... ale mozna vynecham ten divci pokoj, tam jsem nenasel obcas ani s minimam bodu...
    Planuju rozpestovat na baha v nove akci a zitra vybrat bonusy z kalendare, melo by to jit, ne?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Lidko já hraji na tabletu , Photon a mám dokonce tablet od jablka nevím jestly můžu napsat firmu. Hra se dá spustit v jakémkoliv jazyce trpaslík , pumprdent farma
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.