Velká honička (11.7. - 23.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lustr2, Y_n_O - nevíme, akce ještě nezačala. Musíš vydržet ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka a ty čo stále prezliekaš kabát?Však je teplo.Ja vôbec nemám náladu do tej akcie ísť.Už to nie je hra na relax ako bola v začiatkoch.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Četl jsem, odpadl, vzchopil se a učinil rozhodnutí: velká honička je pro vedlejší farmy tabu, tam budu dělat jen ty, co dostaneme. ( I jen základ by byl 3 x 145 her!) Pokud se mi bude chtít dorovnám to do padesátky. Na své farmě se budu honit pouze přiměřeně svému stavu. Z práce teď chodím dost zřízený, a ještě se večer rozčilovat s minihrou? Takže pěstovat ano, to mi půjde, minihry až ve volnu a co udělám, to bude. A rybařinu? Na tu házím velký bobek na všech farmách! Nestojím o to vypěstovat hafo kytek a dostat za to obyčejnou nástrahu, na kterou chytím mřenku nebo pro změnu humra. Zvlášť, když stonek je takový, takový... zbytečný.
    Tak a tentokrát budu velmi, ale velmi vděčný všem, kdož sem nadšeně hodí obrázky s popisky.
    Každou novou scénu jsem si prozatím vždy ohmatával na deset pokusů a jak jsem znal alespoň ze 70 %, tak jsem dával 90 vteřin. Ale těch scén už začíná být opravdu hodně a já tu paměť sice musím trénovat, aby Němec neměl šanci, ale že zrovna vsedě u PC a ne vleže u knížky, to se mi fakt, ale fakt nepáčí.
    Příprava na akci? Majoránka a stromů a chlévů jen nezbytné minimum a na mýtině a divošce lilie. To bude sazí! Jak při vymetání komína v létě...
    Tak brzdím - surfy se budou pěstovat po celé baha, tož to bych mohl něco získat a pak tedy trochu rybařiny bude, ale stejně mi ty bedny pijí krev...
     
    Naposledy upraveno: 11/7/19
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Safra nějak jsem se zapoměla a sklidila hortenzii a vlastně celou farmu vč stonku ach jo.To bude fakt honička:(pokud budu chtít něco získat..
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. vladca

    vladca Stará škola

    212 sadzí z medovej ďateliny a horca :sleepy: (nepadá na rúbanisku) ... na komplet treba 4180.

    takže ak to nebude poriadne padať z akčnej, tak to zajtra rovno zabalím a budem si pestovať margarétku a sedmokrásku

    EDIT:
    po vzore dobena dole, som aj ja pretočil asi 50 listkov + 15PL
    mám asi tri koše mandragóry, pol kilometra drôtu, pár grajciarov a BS/TBS, niekoľko žltých stajní (asi do expresu mi to KŠ dalo),
    2 škatule cukroviniek (asi na vyrovnanie tlaku po točení) a 3 topky na záver za PL ... Olivovník XXL, Dub XXL, Dula XXL (zasadím a zalejem tými fialovými fľaškami čo som vytočil k tomu)


    grrrrr ... doben, doben ... som sa nechal uniesť tvojim úspechom :p
     
    Naposledy upraveno: 11/7/19
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak jdeme na to. ;)
    [​IMG]

    Protáčel jsem obyčejné lístky kvůli růžovkám a napadalo i dost PL,
    takže jsem protočil ještě stovku PL a dostal jsem se na toto číslo.
    Asi obětuji nějaké to SH, ať si ty minihry můžu rozložit,
    jak radila Skali. ;)
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem na mladší zkusmo jukla na minihru, první scéna stodola, druhá pokoj kocoura, tož dobré, třetí scéna nová. Z ikon vyplývá, že stodola zmizí za 24h (teď už méně), zůstane kocour, nová scéna - romantická večeře, a přibude Liliina ložnice. Zřejmě se budou místnosti obnovovat po 24 h, kdy 2 budou známé a třetí nová. Pokud teď odehraji večeři, další hru bych měla mít stodolu. Pak kocoura a opět večeři... Atd, zítra po 14h zmizne stodola a měl by se točit dokola kocour, večeře, ložnice. Atd, po celou akci.
    Doben: gratuluji. Ráno PL nabízely bonusy různé (+ 1 na cokoliv, 100% a 200% - ke sklizni), 8 x za sebou a padlo mi ehm guano, za zelený + 1 výrobny. :p
     
    Trepifajksl a doben tohle ocenili.
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nějaká finta pls,jak na minihru ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den prajem vsetkym...Chcem sa opytat ci tie 2 minihry co dostavame denne zadarmo ci sa prenasaju aj do dalsich dni,,alebo ich musim minut,,odohrat,, v ten dany den.

    Dakujem Vam za info ..fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 11/7/19
    Skali a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    ezzra: asi zůstanou, bych řekla...
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra - ahoj, ano, pokusy se přenáší do dalšího dne - nemusíš je spotřebovat ten den, kdy je dostaneš :)
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali děkuji,ale ještě musím zkusit jestli tady není špatný internet, ale vzhledem k tomu, že sousedovi to funguje dobře, tak nevím, máme společnou anténu na něj, asi mi tedy opravdu nezbude nic jiného než prozatím skončit, snad časem bude líp.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem odehrála 2 zkušební minihry : stododa + kocour, teď jsem umlela na 3 a spustila minihru, opět přesně toto pořadí, jak píšu: stodola, kocour a nová místnost večeře, pokud by to tak fungovalo, stačilo by opustit hru před neznámou místností a vrátit se zpět (asi stačí přejít z plochy na plochu, víc jsem nedělala), nemuseli bysme se nové místnosti vůbec učit.:p:oops:
     
  14. jarka009988

    jarka009988 Pisálek fóra

    nemam akcni rostlinu ukazuje ze ji mam 15 kousku ale jak chci nasadit neni hru jsem obnovila
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jarka: kde ji chceš zasadit? Jde pouze na hlavní louce na farmě.
     
    modro.ocko22, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tož jsem dal semlít 3 pokusy. Přesný stav sazí dohromady už nedám, ale z majoránky, arboreta , malého zvěřince + stromy na plonk místech padlo 102 sazí a na divošce z lilie,4 chlévů a plonk stromů přes devadesát. Tak až zase takový propadák to nebyl a teď jsem na divošku nasázel šípek pokrácený chemií. Tak ráno, doufám, bouchnou kamna s pořádnou dávkou koptu!
    Hlavní zaseto v počtu 194 políček, bo arboretum a zvěřinec nehodlám stěhovat. Ve zvěřinci jsou rysové a lesíku jedle. Také jejich šišky mi pořád cosi krade ze stodoly...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. jarka009988

    jarka009988 Pisálek fóra

    nemam ji na hlavni louce
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jarka009988 - ahoj, tak zrestartuj hru - nejlépe zavřít celý prohlížeč ! a znovu se přihlaš. Poté na hlavní louce zkontroluj v secí tabulce, zda tam kaliadra bude.

    secí tabulka.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no kde ste, kde sa zašívate? hádam sa už donadávalo, a hrámexD, prídem si z grrilovačky a očakávam hotovú Romantickú večeru na farme a tu nič, naša milá ašada asi dovolenkuje, môžem pomôcť s hľadaním, ale na celú scénu si netrúfam...



    ..a ešte, Skali, gratulujem, fajn, že stále vládzeš odpovedať, ale aspoň na tých starých by si mohla mať aj meter skrátka, šák Ťa zničia a nám budeš chýbať:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 11/7/19
    Honzulka05, -Kuteno- a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Tak akční už bude skoro napěstovaná. Ještě stihnu jednu sklizeň a potom už to dopěstuju bez SH.
    Zatím jsem odehrál jen ty pokusy zdarma a vidím to na hledání rozdílů.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.