Velká honička (11.11. - 17.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    sopti...mě to ukazuje,že mi chybí Souboj s listím
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mersi7 - ahoj, Souboj s listím jsme dostali už za 16 odehraných miniher, takže bys tuto dekoraci měla mít (další byla ještě v bonusové části). Nedala jsi tu dekorku někam na plochu (třeba k majáku) nebo do jiné řady na stonku ? Ještě pohledej a pokud nenajdeš, požádej herní podporu o pomoc :)
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  3. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Skali.....dobře děkuju..mě to bylo divný...měla jsem pocit,že jsem jí dostala,ale když jsem šla do stonku tak mám všechny jen tuhle ne...ještě se podívám :)

    Skali..Já jí opravdu dala k Majáku,ale tím,že byla malá tak jsem jí přehlídla...no tak to jsem ráda a velká omluva za zmatky :D
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/11/20
    Skali tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mersi7 - tak to jsem ráda, že ta potvůrka zatoulaná našla :)
    Ještě tě poprosím - nepiš víc příspěvků pod sebe. Pokud chceš ještě něco dopsat, použij možnost "upravit".

    upravit mersi7.png

    Děkuji a dobrou noc
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.