Velká honička (11.11. - 17.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    70 hier odohraných, ešte zajtra ráno pozbieram a šup do práce. O odohraní 119 hier môžem do rána len snívať.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    A nedam SH, to zase nejsou tak dobry odmeny... teda jsou, ale kdo vi co bude pristi rok...
    No takze i pres trvale pestovani akcni mam stonek, jsem ve 22. levy sloupec a 78. v pravem...
    Teda to okno, to je napad, kdyby ta sipka byla z druhy strany, tak by to bylo lepsi...
    Jo a zbyva pres 1400 sazi, chjo...
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož, to už by mohlo stačit!
    [​IMG] :)
     
  4. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Levá strana splněná, na pravé straně jsem na odměně 121. Průměr hry jsem měla okolo 130, takže jsem spokojená :) na začátku jsem měla problém s nedostatečným padáním sazí, teď pro změnu chybí kaliandra :D ale kouzelný klóbrc mám, tak si nestěžuju :)
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pravá strana výhra 127, končím. Zarobil jsem nad plán, jsem nadmíru spokojený. Ještě bych něco napěstoval, ale už se mi nechce. Podivuhodno a tajemno zatím bída, ještě něco vysadím na noc. Třeba se to za tmy okotí :p.


    Edit: tak jsem se ještě hecnul a zbylých 8 sazenic hodil na rozpěstování. Do rána bude na 3 hledačky a získám ještě 2 další ceny. SK a ZSH se vždycky hodí...
     
    Naposledy upraveno: 16/11/20
    davidson00 a sovicka64 tohle ocenili.
  6. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak hotovo, obě strany. Celkem investice asi 3000 SK, 300 PL a 500 obyč lístků... nasyslené bedny se hodily :D
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Lava strana hotova,prava 96 rano dam na 97 a pojdem do roboty. Uz mi z toho celkom hrabe :D ale som spokojna aj ked som neziskala klobuk :) Zaciatok bol tazky ,vybrala som si rtrednu cestu a davala som to vecsinou na 95 no ked som po case zase vyskusala 90 tak uz som na nej frcala az do konca v priemere 110 no sklenik mi to trosku pokazil :( Tym co to zmakli posielam gratulku a ty co este makaju tak nech sa dari :)
     
    davidson00, Y_n_O a zelenamys tohle ocenili.
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ráno snad se dohraji ke klobouku, skleník dal zabrat původní obr od Ašada (i tak děkuji za pomoc) mi nešel zobrazit, návod byl (tuším dave??). ale nebyl čas a buňky. Tudíž na cca 6 her jsem to dala kompletně 90 a vše ( + na poslední louži - tu ne a ne najít jsem stihle i vzít lupu a hurá 135 b.
    Jdu spát, on-line výuka mi stojí děsných nervů. Bo můj inteligentní foun dělá fotky v souboru heis a to prostě nikde nefunguje!!! Grrr
     
    sovicka64 a davidson00 tohle ocenili.
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    ahoj tak pěkná akce... časově náročná.. jenže... když já se právě stěhuju :D :D výpadky internetu, návštěva techniků... stále v běhu .... jsem ráda že jsem se dobelhala v tom shonu ke stonku... kdyby jen to bylo o týden později tak ji zfouknu určitě celou... njn.. nedá se svítit... už nemám více sil... ale mrzí mě to no což ;) Ale už konečně bydlím a zítra ráno urá do práce...vytáhla jsem si krátkou sirku a sloužím o svátku
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pavlínko, důležitější je domeček, než malovaný řádeček :) a další malované vymoženosti ;)

    Já musím neusnout, po příchodu z práce jsem na vehiklu vytočila +1 na pole a koupila v sezoně taky to plus jedna. První sklizeň se povedla, teď jen nezaspat ty dvě další s bonusem xD. Do konce levé řady mám patnáct her a ač se pomalu odepisují předměty u hledání (dopoledne jsem klikala za plný počet, teď se to seká, tak mi jeden nebo dva chybí), snad ten klobouk ulovím. A když ne, chleba stejně levnější nebude a další změny k lepšímu v dohledné době nelze očekávat ani tady, protože na UNITY je farma polotovar 8)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vpravo stojím před odměnou 148, do výměny scény už jsem víc nestihla. Došly detektivní nástroje, tak budu muset procvičit stodolu. Většinou se mi dařilo vše za 135 bodů.
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ynuš, tak určitě.
    ani jsem nestihla odpovědět na poštu, snad se k tomu dnes dostanu. Můj den by potřeboval 72 hodin. Právě potahuji mé staré židle a dělám z nich nové :)))
    Abych nebyla OT: ještě jednu otočku určitě stihnu :))) a vydoluji alespoň sezónní body... ty jsem taky nedávala :D :D
     
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    stonek mám a jsem moc ráda ,poněvadž jsem vše hledala sama. Hraji 90 s a musím se pochválit i nový skleník jsem dávala naplno.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak odehraných 120 her, skleník stále nic moc, většinou mám 54 až 60 předmětů, nejde mi odkliknout louže, ta mi brzdí dost hru a i se to dost seká... což je blbý. Ostatní scény i s tím sekáním dávám za plný a většinou 5 - 10 s zbyde... štve to, klobouk by byl už včera...
    Tak teď až sklidím akční ho snad konečně doklikám. Padlo na to cca 1000 vrtulek, SH též tisíc... (padlo 2 x 100% , 3 x + 1 a + 1 ze sezóny)... aspoň tak, jinak bych tak daleko nebyla.
     
    evainfo, sovicka64 a raddre tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Stonku mám a jsem rád klobouk je v nedohlednu bo můj průměr je 87,866666666666xD
     
    evainfo, fany2020 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    tak konečně doděláno, nepočítala jsem s tím, že zvládnu i tu pravou stranu, bylo to dost náročné, jak na suroviny, tak na čas a hbitost. Dnes se to strašně sekalo, párkrát mi to hodilo o kus zpět, takže na nějakých 130-135 jsem raději zapomněla a přešla posledních 10 pokusů na 10 předmětů s jistými 95 body:D, ale příště si podobnou akci odpustím i za cenu stonku

    [​IMG]
     
    evainfo, zelenamys a ezzra tohle ocenili.
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Také hlásím hotovo - skoro za pět minut dvanáct. Využila jsem několikrát ke sklizni Jacka, zcela mimořádně, ale odměny za to stály. Jack jinak byl v tom novém baha parku už několik týdnů bez hnutí. Taky jsem jednou aktivovala bonus 100 procent do stodoly a 100 procent rostlinných výnosů. Bez bonusů to rozhodně nešlo dokončit. Akci chválím, jen odehrát těch více než 200 her bylo hodně únavných, ale znovu, odměny za to stály.
     
    evainfo, raddre a GordonSargent tohle ocenili.
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, jsem na tom podobně jako petaM2001, klobouk je pro mně nedosažitelný, alespoň mám stonek a nějaké ty floreny jsem taky chytla, a za to jsem ráda, až tahle hra bude zase příště, tak na tom budu zas stejně, neumím hledat, a hlavně taky hledám moc pomalu.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, ani jsem nemusela dodělávat akční. Po těch 135 bodech to přece jen postupije rychleji. Na začátku jsem si vytočila 100%, tak jsem jela několik sklizní s SH, abych měla základ. Včera ještě přibylo +1 na 6 hodin a pomohlo s dopěstováním. Jinak jen MJS, voda a hnůj. Je pravda, že jsem teď doma a jedu bez prostojů a většinou se vzbudím i v noci, tak to taky využívám na sklizeň. Lupy jsem použila, jen když jsem začínala skleník, tak mi jich hromada zbylo.
    Zítra zase nanovo.

    [​IMG]
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Odehráno 102 her. Skleník a stodola mi kapku snížily skóre a hlavně sebevědomí. :p Nevadí, i tak jsem spokojená. Těm, kteří úspěšně dokončili gratuluji. Obdivuji taky schopnost odehrát hry za vyšší skóre. Na to jsem levá - tam, kde jiní dávají 130 bodů, já dala, no, raději asi ani psát nebudu. :oops:;)
     
    evainfo, raddre a ezzra tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.