Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, SK je přes 2000 kss, bloudů jen stádečko o 1000 hlavách, šlechtěnců pomálu ... ale je to akce a už dlouho jdu do každé ... spolehnu se na to, že při BB se vrátí dost základních zvířat ... odměny už neřeším, ale chci další zářez na pažbu v podobě splněné akce xD
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Než celá tahle "neskutečná" akce začne, tak z odměn zbyde stěží půlka .... o_OxD

    Nejdu do toho, mám jen 400 hrbáčů, prošlechtím to a prodám. Zvířata nechovám, poslední u mě byl jelen, kterýho mi casey otrávil .... takže chlívy nebo výrobny mě nezajímají.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj laumars,

    bohužel v tomto případě hnojivo nedostaneš.
     
    petaM2001, milostivas a STYBI tohle ocenili.
  4. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    pajda361 - príspevok 96, máš aj pre mňa odpoveď?:)
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dana9494: nevím jak by jsi si představovala takové zabezpečení, upřímně řečeno já si to představit prostě nedokážu, ZB je jednou ZB a co s ním udělám je moje věc.
     
    petaM2001, milostivas a STYBI tohle ocenili.
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    pajda361 - sám si si odpovedal, presne o tom som písala. Aj ja chcem, a myslím, že nie len ja, chcem tých 75 banánov a chcem ich použiť podľa mojich predstáv, t.j. "co s ním udělám je moje věc".
    Edit
    Ešte to spresním - podmienky by mali byť rovnaké pre všetkých, toto sa nedá klasifikovať ako "pozitívna diskriminácia".
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dana9494: upřímně řečeno, 600 Fl za 75 ZB, no nevím, já bych to asi nedal.
     
  8. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Vzhledem k tomu, že mám věčný nedostatek ZB, je pro mě akce docela zajímavá a motivační. I ta růžovka se mi líbí.
    Takže mám v plánu se do akce pustit a sama jsem zvědavá, kam až se dostatnu. Kéž by až na konec :music:
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pajdo, předpokládám to samé jako s hnojem i v případě vypadnutí volného zatočení, že - nad limit propadne :(
    Asi si pošlechtím pro sebe a bude....uvidíme....nějak mě to neoslovilo a nadšení se nedostavilo (a asi nedostaví)
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Skalara.v: ano i u volného zatočení dojde k propadnutí. Tady asi budeme reportovat žádost o zrušení limitu.
     
  11. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    No je pravda, že pro mně je tam také plno zbytečných stájí a výroben - stejně skončí v liště - snad krom růžových bloudů a červené výrobny, všeho ostatního mám v liště dost, ale zatím jsem vždy akce dělala a růžové bloudy nemám a jinak se k nim asi nedostanu, než přes to smetí do lišty, zatím mám obsazeno 80 tulidomků a uvidím zítra, jak dál zda to zpeněžím nebo použiji do akce
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    pajda361 - mnoho hráčov to dá, a tým skončí, pretože rodičia to ďalej platiť nebudú, resp. v nižších leveloch hráči zarábajúci zistia, že to nemalo efekt. Tie florény treba totiž kúpiť. Fakt je ten, že by to malo byť prístupné pre všetkých, či to kúpiš alebo nie, Tvoja vec, resp. každého hráča. Kúpila som florény, a iste nie som jediná, neviem, či by som kúpila krabicu kúpila alebo nie, je na premýšľanie ešte dosť času. Určite akciu robiť budem, kam sa dostanem ... to bude okamžité rozhodnutie. Tie banány ma však zarazili. Neber to osobne, Ty nie si tvorcom ani tým RT top manažerom, pomáhaš hráčom a za to Ti patrí veľké ĎAKUJEME!
    EDIT
    Balík istoty pri podivuhodných výbehoch 630 fl. a predsa sa kupujú.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/16
  13. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zklamaly mě odměny, žádné BZ, jen TBZ :cry: potřebuju do 99tky :inlove: nějakých pár milionů
    No jinak velbloudů mám něco přes 1.200, něco už je ve šlechtírně, ale SK jen 111ks
    Banánů mám dost, v chrámu vše odemčeno, kromě těch dvou "zákazníků", ty nepotřebuju
    Růžovku mám taky, chybí mě v odměnách růžová výrobna na koberce, tak jsem se práskla přes kapsu a koupila jednoho přízraka za přijatelnou cenu, snad ze šlechtění padne ten druhý :D
    Takže uvidím v průběhu, kam to dotáhnu.. lákají mě TS s lasičkou ale to je taková odměna neodměna - pač si myslím, že zrovna mě zase nepadne. Takže bude záležet na výsledcích BB a mojí povolnosti :-D
    Good luck všem, kdo se do toho pouští

    a dana9494 souhlasím s tebou, nabídka měla být pro všechny hráče bez rozdílu, já bych za to 600fl nedala, jak jsem zmínila, mám odemčeno vše ale někdo by byl třeba ochotný investovat (má bloudy ale nemá něco jinýho) .. v pár posledních akcích bylo zřejmé, že RT jsou rovné podmínky uplně u pr.. kdesi daleko
     
    Naposledy upraveno: 13/12/16
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pajdo - zrušení limitu u zatočení na KŠ je opravdu zapotřebí, bo neustále hlídat už jen kvůli lístkům ze stonku, kolik mám projetých pokusů, je na palici :eek: Pak ještě lístky z denních dárků (tam to aspoň upozorní, že se nevejdou do limitu) a teď k tomu nově z dekorky o_O Kolikrát musím točit, i když jsou na kole samé hověziny, ale potřebuju uvolnit místo...Zrušení limitu by bylo moc fajn :D
    Kéž by RT dal a prosby byly vyslyšeny :inlove:
     
  15. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, ve stodole 1112 velbloudů, SK 442, takže jdu do toho a uvidím, kam to zvládnu. Zítra máme vánoční večírek, to toho moc nestihnu, snad bude BB i o víkendu, aby byly i nějaké přeskoky ;)
     
  16. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    souhlasím se skalárou,zrušit limit na dárky z kola,ráda bych točila jen když je tam SK....říkám si vždycky,byly lístky včera,nebo ne,radši sjedu na sedm i když tam nic není...nevíte někdo,prosím,co jsou ty lístky za řádek,přidám si to k děsivce a šlechtění do oblíbených,moc děkuji,dobrou noc.Už jsem to našla!!Byla jsem jen líná:D:D:D.Abych nebyla mimo,mám rozjetých 100 tulidomků,ještě asi 500nasysleného SK a 1000bloudů,uvidíme zítra.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/16
  17. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Zdraví všechny;)......tak to je opravdu dárek k JežíškovixDxD ,,,,, i když dodání velbloudu v takové hodnotě je mazec. Ale jdu do toho střemhlav a děj se co děj, tentokrát už budu muset koupit i SK :(............Tak všem fajn šlechtění a ať se daří splnit všem úkolxDxDxD
     
    petaM2001, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  18. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :inlove:žeby první růžověnka u mě na Baha?? :p ...jako by někdo vyslyšel mé prosby xD..a není to tak dávno..
     
  19. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně odměny, zvlášť v posledních úlohách, také nepřipadají odpovídající (i když určitě pro někoho můžou být bezva), takže jsem prozatím rozhodnutá plnit do devátého úkolu pouze základními zvířaty a SK schovat na další šlechtící akci. Na devět úkolů mám základních zvířat dost a zbyde ještě pár set na prodej. Stačí mi se zúčastnit, nemusím vyhrát - tedy splnit akci celou.
     
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Oceňuji. Jsem občas m a jg o r (sprosté slovo) a propadnu pokušení, jsem odolná vůči tajemným stájím ale stromky ještě někdy, jednou 3 řádky kde byla kupka hnoje ale banány bych to také nedala. Tomuhle říkám diskuze, zeptám se na názor a dostanu odpověď. Líbí se mi to a kéž by to tak pokračovalo dál. Uznejte, farmaří nás hodně ale kuřat moc není, ani kalendář je neláká. Vážím si názoru modíka že by za to ty prachy nedal, ani já bych je za banoše nedala, raději pomocníky na 2 měsíci. Palec nahoru, jo a dejte do reportu že Pučmeloun tam chce tenhle smajlík prosím vás. S lístkama souhlasím a souhlasím i s tím že pro někoho je akce zajímavá, nemají stromy atd. Mám 3 žůžové pandy a jedny ťavy a stejně jsem u červených, jedu na krásu. Kterési šlechtění jsem se zmohla na první výrobnu růžové barvy ano první v takovém levlu a válí se v liště. Bylo to stylem nakup 16 drahých a došlechti, konto se prohlo ale jinak ho asi neutratím. Mám v domku pár koček a uvidíme co bude, snad bych mohla dát žůžovou kočku chlívek ať je změna a když to nevyjde tak při každém šlechtění pomalu ale jistě. Za kravku bylo dost 60SK, 900 SH a 650tisíc BBZ to se mi vyplatilo, kupovala jsem na trhu a dojela si to sama. Možná bych mohla udělat opice tam to není tak strašné a nejlepší by bylo kdybych se mohla do úkolu umístit sama, byla bych za 3 šimpanzy nebo 1 vřešťana :). Asi zvládnu postupně i toho posledního pštrosa, úkol polévka s přáteli, když si pohraju s kontem tak to dám a neprodělám moc SK. Něco každopádně udělám, jsou tam i ty zatrolený banány. Na kontě skoro 450 mega, co s tím. Do reálu to asi nepřevedu a tak si budu hrát. Ať to skáče všem a nejsou utažený kohoutky do mínusu, mě nepřijde ani fér když za 4 dost drahý dostanu 1 výš a zbytek zpět do základu ale to už tak nebolí jako kdybych kupovala pytel krmení. Sousedíci prominou, jeden asi pošle hodně a já mu pošlu něco od alchymisty jako nulovou kompenzaci. Hezké ráno a hodně ťav přesně do počtu hodnot, jdu po opicích už jsem se rozhodla. Martina

    Kdyby náhodou ty odměny za krávu neseděly tak se omlouvám ale co chtít od baby po ránu, že :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.