Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jsem v jisté části těla bo nemám ativované velbloudy ZB jen 7 takže sbohem a šáteček a reál prachy dávám jen za combajn-škoda -velbloudů a SK mám dosti no nic budu tiše závidět:oops:
     
  2. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Tak nemám aktivované lenochody, anakondy, velbloudi a už vůbec ne chov velbloudů :( takže tato akce se mě vůbec netýká.:sleepy:
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já mám velbloudy aktivované(mám je vyšlechtěné do osmičky) a nabídku na nákup ZB mám zobrazenou.Podle zásob ve stodole obyč. velbloudi mně stačí na úkol 1-7 a na šlechtění mi zbude asi 200.
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Na trhu AA - velbloud za 20.109,43
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    No nic, akce prodělečná co se týká efektu. Investuji SK, pochybuji že něco odchytnu na trhu když budu doma. Tajemno záhadno někdy stojí za a teď si to dorýmujte. Chlívek růžový mám, výrobnu na koberce nemám ani na ploše. Za párty lístky si můžu ale nemusím vytočit nic. Nadělila jsem si TS za reálek a tím to hasne. SK by bylo ale na tohle je škoda, dekorací co kysnou v liště na další ostrov takže mám pokoj. Mám výhodu obr stromů tím se pro mě odměny zmenšují. Kupony oželím a budu si hrát, stejně mě čekají mé milované noční, takže na řadu přijdou pohopole a je to. A nebo tam pro změnu jednou narvu všechny dekorky, schválně kolik mi v liště leží BBZ. O banány nestojím, jestli plánují něco nového tak něco málo mám a na zbytek si prostě počkám. Už ani stromky nemám všechny a KFC to nebolí. Hodně přeskoků kdo do toho jde, ty ceny jsou a nejsou jak se to vezme.
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Dodat jen 1139 sněhových velbloudů a je hotovo? Tak to už mi jich chybí jen 1136...o_O
    Ale pořád to vypadá líp, než když se napíše dodej 6133 základních bloudů :cry:.
     
  7. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    je to super určite niečo spravím čo sa podarí
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak u té protihodnoty malinko ustřelily ne ?
    Do akce možná půjdu, ale neskáču z teho nadšením.
    Ňáký hrbáče mám, takže pár úkolů je jasně doma ale ten zbytek ..... Při mém šlechtitelském štěstí, v podstatě nemám jak splnit.
     
  9. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Už po celom pralese mi pobehujú ťavy, aby som rozšírila svoje 330 ks stádo. Na trhu sú tie potvory po 25000 / ks .
    Musím to premyslieť tak , aby som tú úlohu zvládla s tým čo mám. Odmeny má lákajú, ale z tej akcie mi je poriadne horúco. V predvianočnom čase som čakala niečo zasnežené mrznúce, z púštnych tiav ma oblieva pot. :D:p
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já jsem do vlaku pořád cpala velbloudy a koberce, a oni mi stále jezdili zpět, tak nevím, jestli to pro mně má vůbec cenu plnit akci, když jsou odměny zase chlívky a výrobny, ostatní ceny by celkem ušly, ale asi si alespoň nějaké velbloudy vyšlechtím.
     
  11. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak jak je to s tím superkrmivem? Taky jsem dopočítala jen 75 a ve výpočtu co získáme je těch 145. Do akce jdu, nějaké mám, něco došlechtím, snad mi to vyjde.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já hledám oboje, protože jsem povaha hloubaváxDxD
     
  13. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tak jsem já trubka zjistila, že nemám aktivované šlechtění velbloudů.xD
    Ještě že mám nějaké banány na otevření šlechtění. Zítra bych se asi moc divila.
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Může, prosím, někdo z modíků kouknout na krok 9? Získáme 70 SH nebo 70 SK? Pak by ty součty v cenách neseděly a bylo by to 75 SK, 110 SH. Díky.

    Edit: tak jste byli rychlejší. Díky :D.
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tak je to 75 SK a 110 SH, pokud tedy neproběhla už asi 7 oprava, která to zase úplně změní.
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já velbloudy aktivovala až před asi 2 týdny, takže odchováno zatím mám málo a šlechtění nemám odmčené. Jsem zvědavá, jestli se mi ukáže nabídka na koupi banánů, ale jen ze zvědavosti, já banány odložené mám a tolik florenů si raději schovám na recept na MJS a na výprodej strašáků, až se jednou objeví. Akci zatím vstřebávám, ve stodole mám přes usilovné chování jen 222 velbloudů a moc si neumím představit, na co s tím dosáhnu. Chlívky jedou na skoro celé plantáži, ale dorůstají ti hrbatci pomalu. Chtěla jsem se kouknout na šlechtěnce a nedošlo mi, že nemám odemčené šlechtění a nic nevidím právě kvůli tomu - no nic no, jsem přetažená a roztržitá díky tomu. A tohle je tedy ta akce, ve které velbloudí karavana putuje od vesnice k vesnici? Jsem si to představovala úplně jinak. Na mě jsou to poměrně vysoké požadované vstupy, tak jsem zvědavá, co z toho vyškrabu.
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Trh AN je nejaky zamrzly, hrbaci jen za 17 000 a nikdo nekupuje, 170 nabidek
    a ja bych tak chtela prodavat, kupujteeeeeeeeeee veeeeeeeeeelbloudy
     
  18. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky velbloudů moc nemám,kolem 400 kusů.No uvidím co bude ze šlechtění,třeba se někam dostanu.
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Šlechtění mě nebaví a akce dělám pouze v případě, že z nich získám něco nového nebo řádek do nebe. Tady, krom červených koberců, nezískám nového nic. Mám nachovaných 1200 velbloudů, mám 930 SK a dokonce i připravených 119 ZB na aktivaci šlechtění. Zatím je to u mě 60 : 40, že akci dělat nebudu. Nejspíš koupím těch 75 banánů, přeci jen je to úspora 15 levlů. Možná za 20 to šlechtění otevřu, ale to bude asi tak vše.
    Prodávat zatím nebudu, počkám, kam se cena vyšplhá. Žabí akci jsem udělala komplet 2x dokola a ještě prodávala žáby za 60 tis. Uvidím, co s trhem udělá 3. až 4. den akce.
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uvidím co dám, možná koupím SK... s BB jsem počítala, vybrala jsem dvě sochy, velbloudy k šlechtění + SK a ještě něco /si nepamatuji.../ a tu s tím tuším 7velbloudem. Nějaké vyšlechtěné mám.... tak snad. Cenu na trhu netuším. Navíc ani nevím jaký mám :(. Růžovou stáj nemám na baha žádnou, takže by se hodila, červené mám 2... kdyby někdo chtěl při OaD daruji. Růžovky se mi hodně namnožily z vlaku. No a záhadný výběhy na lasičku, třeba tam ta potvora bude - ještě ji nemám, teď se mi povedlo získat hrocha, tak je jediná. Stromy tedy ještě z kalendáře na ploše nemám, může tam být teď ten nový... Měla jsem to hodit včera, vyjímečně se mi dařilo, kalendář dal kupon na 48h, kolo štěstí 2x nabídku kupon 12h, zatočím a mám je oba... ještě by mohli dát do obyč kola kupony na 1 a 3 hodiny :) ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.