Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina7711

    martina7711 Zelenáč fóra

    kde mozem vidiet,co som ziskala z ohromujuceho pustneho zazraku?
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Martina7711,

    musíš u Dekorací ve spotřebním zboží otevřít Bednu, která se jmenuje Bedna s farmářskými zásobami. V okně se ti následně ukáže co jsi vše získala. Kliknutím otevřeš všechny získané bedny.
    [​IMG]

    Štěby: děkuji, ale prosím pokud neznáš správnou odpověď raději neodpovídej.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    pajda361 - OK, příspěvek jsem smazal. Máš pravdu, jsou tu povolanější a já se jim do toho nebudu plést ;). Spíš jsem ten dotaz špatně pochopil...
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Co maji modici spolecneho s OaD krom dotazu: "Jak to, ze nejde menit? A co jde menit? A proc? A jak? A zac? A nac?" xD
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ehm, tak nějaký výsledeček vyhraných TS do statistiky:

    Farma: Labuť 1x, Jezevec 1x, Sova Žlutá 2x, Vydra 1x, Orlí hnízdo Žluté 1x, Včelý úl Oranžový 1x, Kurník Oranžový 2x a Orlí hnízdo Oranžové 1x.
    Pak ještě nějaké 2TS zapomenuté, asi z Adventního kalendáře: Kivi 1x, Kohout 1x...
    a
    Baha: Pandy červené 1x, Pandy II. Oranž. 1x, Velbloudi II. Oranž 1x, Výrobna koberců Žlutá 1x a Sloni C++ 1x
    a ještě stromy
    Farma: Mandlovník XXL 3x, Kowhai XL 1x a Slivoň trnitá XXL 1x
    a jestli byl 1 TS stromek na Baha, tak ten šel bez zavedení do statistiky přímo do lišty...

    Tedy, že mě ani výsledek TS nepřekvapil... někdo dostává růžové chlívky... a já oranžové SLepice :cry:
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj potřebuji radu, mám vrazit do úkolu sultána a přijít o 300000 protihodnoty-a potom nadávat, že z TCH nic nebylo- nebo jej radši prodat na trhu?:sleepy:
     
    milostivas a k.vitek tohle ocenili.
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ... na mé farmě by se vyplatilo ho prodat, z tajemnic ze hry moc hodnotného nemívám.
    Třeba to je u tebe jinak :)
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 Tezko radit... me tajemno nezajima, takze toho sveho sultana vezmu a nacpu ho do ukolu na plany a rozsirim si radsi zverinec nebo vyrobnu, ktere maji rozhodne trvalejsi hodnotu nez nejaky hroch a lasicka (ti budou za chvili zase jen zbytecne listovky).
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    dasa1143 - sultán má BPH 1 mil, takže na předposlední úkol je to moc tam se vyplatí mumie. Sultán je až na poslední a ten já jsem vynechal. Záleží na tobě jakou strategii hraješ - pokud se snažíš plnit úkoly s tajemnem co nejdříve (jako já) tak bych to asi zkusil -je to čistě o štěstí - mně jedna lasička přiletěla (sice to s ní jde pomalu, ale lepší pomalu než vůbec). Pokud plníš úkoly s tajemnem až když ceny klesnou (třeba rok po zavedení) tak buď dej sultána do úkolu (ať šlechtícího nebo jako protihodnotu pro zvířenec či výrobnu) nebo zkus prodat na trhu, ale tam nyní situace na prodej není zrovna optimální.
     
  10. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Akce mě stála cca 35milionů krejcarů mimo to, co jsem dokázal vyšlechtit. Ale právě jsem se aspoň dověděl, kde jsou schovaný ty různý bedny :)
     
    danielka0000 a milostivas tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky za rady, koupila jsem dvě alpaky, jsem na mizině, co mi vyleze za zvířátko nevím-napíšu zítra- kdyby někdo chtěl na trhu AA sultána, napište holuba:p;)
     
    kytka50, Trepifajksl a milostivas tohle ocenili.
  12. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem neodolala smutným očím velblouda a taky jsem zdárně dokončila úkol....
    Protože je moje pracovní vytížení poslední dobou víc než velké, tak jsem propásla většinu BabyBoomu :(
    Njn, co se dá dělat.... konto vykrvácelo skoro o polovinu, ale na co jinak ho použít.... chleba ani maso za to nekoupím...:p
    z tajemných zatím plameňáci a hroši, takže spokojenost....
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak výběh Granát velké zklamání:
    2x žlutá výroba hůlek (už asi šestá)
    1x mravenečník
    1x oranž. opice
    1x červ. opice.
    Vše do lišty.... Proč mi nikdy nepadne nic
    růžového?

    Edit:
    GordonSarge: Děkuji za info. Když si tady čtu, jak padají růžovky...Jsem smutná.. To je ještě na pár let...
    Ale po tvé odpovědi jsem hned lehce zrůžověla a získala lepší náladu.. Děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  14. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    Zdravím vospolok, tak mne padli opäť ružové pandy, ako tiež naposledy z neviem akej akcie, avšak dúfala som, že mi padne novinka čo sa však nestalo. Mimo iného som mala tiež výbeh pre červené pandy, mravčiar a plameniak. Tiež som akciu nedokončila posledné kolo som vynechala bolo by to pre mňa moc drahé. Z iných výbehov som mala oranžové a žlté líšky, pásavec, jeleň a na ostatné ešte čakám, takže som zvedavá či padne novinka i keď neviem, čo s tým budem robiť, nejak je tých zvierat veľa a využitie je skoro nulové. Asi sa začnem radšej tešiť z ružoviek ako z noviniek. No uvidím.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Apachie1, má vlastní zkušenost je, že růžové začaly padat, až když jsem je nepotřebovala, protože jsem je už z vlastních zdrojů měla, ale třeba něco růžového vymyslíme:)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/16
    matlafous123 a Apachie1 tohle ocenili.
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.