Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak TS z akce opět zklamání - žluté a max. oranžové chlévy, kdepak nějaká lasička, to bych musel do zverimexu nebo do zoo, o stromcích ani nemluvě! Všechno do lišty. Kdyby místo TS dali jeden pořádný strom nebo chlév, takhle to lidi akorát štve, když v diskuzi čtou, kolika lidem padly lasičky a podobné vzácnosti, když jiným za celý rok nepadne nic z novinek... Na to, kolik toho hráč musel dodat, nejsou tudíž odměny adekvátní. Vyjma zlatých banánů.
     
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já jsem skutečně skončila devátým úkolem, jak jsem si napánovala. A když tu čtu výsledky z tajemných jsem spokojená. Nějaké banány navíc by být mohly ale zatím mám vše v chrámu otevřené a šlechtěnce raději vyměním za plány na skladiště. Z bedny zatím vypadl hnůj a parfémy ale třeba to někdy bude i to SK.
     
  3. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Splnila jsem 8 úkolů. Při šlechtění se bohužel žádné zázraky nekonaly, takže jsem na akci nakonec použila 13 sněhových a 1061 obyčejných velbloudů. Dál už pokračovat nebudu, i když nějaké hrbáče mám, protože požadavky strmě rostou a odměny, které mě zajímají, jsou příliš podmíněné náhodou. Takže víc zvířátek natož vzácného SK nejsem ochotná investovat.
    Na tajemno v odměnách napěstuju pár tisíc kytek, ale zvířata s dlouhou dobou růstu a SK za naději nedám.
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    za mě velká radost, z TCH na mne vykoukl hroch a lasička,ty sem neměla a na baha ještě jako třešnička na dort růžové pandy....děkuji moc...:D:inlove:
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No tak já děkuju za žluté krávy a oranžovou továrnu na totemy, což mě nenaplnilo tak úplným nadšením. No a velbloudi jednak chcípají vysílením, ubývá jich a navíc sebou praští u každého serailu, což poněkud zdržuje. Takže asi nedoběhnu do cíle.
     
  6. hb56

    hb56 Rádoby autor

    V čem je asi tak chyba? Po několikaletém hraní farmy mě nadšení najednou opustilo. I chuť o ni pečovat. Je to snad záplavou nepotřebných chlévů z TS?, hromaděním nepotřebných "tajemniček" stromů?, ubohými cenami na kole štěstí? Zamýšlím se nad tím, k čemu jsou dobré růžové chlévy a zvířata z nich získaná, k čemu pěstovat kvanta plodů?, a co by mě mělo vést k tomu, aby byl na mé farmě překročen level 100? Ztratila snad hra svěžest, nápaditost a vtipnost? I hraní by mělo mít nějaký cíl. Nemyslím KOUPIT si vítězství, myslím dosáhnout mety, která je nastavena tak, aby mělo smysl k ní směřovat. Bohužel, já ji postrádám...
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Oranžová výrobna vajec :D :D RT děkuji mnohokrát, tu mám jen asi 15x a pouhých 5 vajíčkových stromů, moc jsem po té výrobně toužila, v lvl 90 se hodí, děkuju! :D

    Poslední velbloudy už nedodávám, sice je 10 banánů lákavých, ale mega v protihodnotě už méně. Takže za mne akce hotová ... no a jdeme odtajnit další TS... že by žlutý kurník? :D já se bavím ...
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Levlef to já mám žlutý rodeo ranč, heč xDxD a jsem moc ráda, protože ho nemusím stavět v dílně, 200 prken je v dnešní době moc velká investice. Teda ne že bych ho nějak moc potřebovala, ale co kdyby mi přeskočilo z toho, že mi nepřeskočí v tulidomku :pxD
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak z tajemnic stojí za zmínku jen hroch můj první :pxD
     
  10. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Čarodějko, a až bude OaD, nechtěla bys vyměnit? :D :D Přihodím ještě oranžový kurník, fakt! To je nabídka co se neodmítá, popřemýšlej nad tím :D

    Btw další TS: žlutý sovy. Ty klidně dohodím taky :D
     
  11. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Prosím, malinkami, v příspěvku 419 vpravo dole u velbloudů je co?
    To vypadá jak žlutý upgrade hrochů, ale zatím jsem o něm nic nečetla, uniklo mi to, nebo je to něco jiného?

    Protože jsem vášnivá sběratelka hrochů, tak musím o každé novince z hroší říše vědět! Kdo mi to vysvětlí?
    Předem díky, jdu leštit ty dřevěné, polodrahokamové, vysát plyšové a nedočkavě čekám, co mi uniklo u těch farmeramových...
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Levlef já toužím po žlutém kurníku xD. Jednu dobu jsem je dostávala celkem pravidelně, ale teď už v TCH žluté obyč chlívky nejsou, tak mám utrum....takže kdybys nějaký měla, vyměním za rodeo ranč moc ráda :pxD
     
  13. milteska

    milteska Expert fóra

    nesmutněte-mi v lvl 104 taky vypadl kurník;) za zmínku by stály akorát oranž.lišky Zvířata mám naštěstí všechny,akorát mi nových stromů chybí kvanta-svět se nezboří,úkol nebude
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdyz uz jste u tech zlutych rancu a oranz. kurniku, tak me napada, ze by vubec nebylo spatny, kdyby se tyhle odpadky daly rozlozit zpet na material - ja bych rada povysila zverinec na posledni upgrade - vrtacek dost, ale cekam, az budu mit nad nutnou dodavku alespon 2 tis. prken a mam jich jen 12965 :sleepy::D
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 máš rozum? Použít prkna ze sekáče na vylepšení velkokapacitních dobytčáků? To je určitě proti předpisům a potom - z těch žlutých chlívků tam může být leccos nebezpečného....čmelíci, červenka, slintavka a kulhavka....:p:D
    To se spíš dočkáme permanent OaD, než možnosti zbourat chlívky xD
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Nemam! Tvrdil to snad nekdo? xD Pche permanent OaD?! Zapomen, zlato! 8) Zadne OaD, zadny espress! Priste budem prebytecne listovky posilat na charitu, protoze to je IN (nebo ze by vyssi danovy ulevy v Reichu?) a problem s tim muze mit jen ten, kdo nadmerne pouziva mozek :p;)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
    kytka50, dana9494 a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    [​IMG]
    Velká spokojenost:inlove:z 10 tajemných na mě vykoukla lasička,co víc si přát?:mad:
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 já se tady snažím mozek vypínat, ale ono to úplně nejde ;). A OaD asi bude, králíčci Hopsálci ze školy po mně hážou licence....


    EDIT: nejsem si jistá, jestli by i modíci viděli OaD na vánoční svátky jako moc prima....co ti udělali :D
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Jooo, takove OaD na vanoce by bylo moc prima, protoze by se dalo spouste lidi udelat pod stromeckem radost tim, cim nam pretekaji listy a jim se nedostava! Jen kalendar porad mlci a mlci... :sleepy: A co se zbyleho tyce: smarja zenska, prestan se snazit nebo zvysis procentualni podil bezmozku z 95 na 96%! :pxD
     
    tydýtková, Sovinka a krakoramaja tohle ocenili.
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Klidný večer všem.
    Z tajemniček nejsem zvlášť unešená, z tolika celkových tajemnic není nic, co bych neměla nebo měla v malém množství. Stromky a Baha jsem už psala, na farmě jsem doodkryla dnes dopoledne a bohužel, fakt nic z toho, co jsem doufala. Žádná vydra, žádná lasička, žádná liška. Žádná růžovka...
    Padlo mi labutí jezero, pásovec 2x, žlutý medvěd 2x, žlutá výrobna lanýžů, oranž. králíci, oranž. sovy, červené kozy a červené ovce.
    Za červené chlívky jsem ráda, i když zrovna tyto už mám růžové, ale červené se mi líbí. Jen příště budu opět doufat, že padne i něco z toho, co potřebuju, ne jen to ostatní. Takhle nakonec dojde na to, že se budu u některé hodné duše hlásit o slíbenou vydru, protože ta lumpice chlupatá vodní se teda sama neobtěžuje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.