Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak do akce jsem se taky pustila. Zapíchla jsem to po splnění jedenáctky. Dál nejdu. Takové protihodnoty s nejistým výsledkem ?
    Nene, nedám :D Žůžové vembloudy mám, kolčavu taky...tak jde o prd. Navíc na mě plivnul ten poslední velbloud, tak maj po žížalkách. Tak-.-
    Na Baha na mě z kadíbudky vyhupsly žůžové dandy, takže spokojenost veliká :p A z bedny mám 4 parfémy - no, nekupte to xD
     
  2. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Akce hotova, tajemnicky dobre, ale nejvetsi radost z lasicky
     
  3. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak jsem akci dokončil v pátek pozdě večer a pak jsem dával v sobotu tajemno. Inu, zadara dobrý. Tedy - relativně zadarmo.
    Stromy -pomík, kowhai, mandloň, slivoň a javor cukr, vše xxl. Gut.
    Farma TCH: pásovec, bobr oranž, vraní úkryt oranž, pštrosi oranž, labuť, rodeo oranž, medvědín žlutý,osli oranž a nesměl chybět - kurník oranž. Ty žlutí medvědi to trochu kazí, ale zase jsou se základem.
    Baha: panda oranž, třetí hroch, hůlky oranž, bloudi oranž(hned šli na plochu) a žlutý butik. Mno, ten pojede expresem a třeba se zase přinatrefí růžovky, jak minule.
    Akce dobrá, grafika skvělá. Málem bych té potvoře hrbaté uvěřil, že je to dobráček.
     
  4. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    31 mega na kontech nenažraných prodejců šlechtěnců. OK, je načase začít renovovat svoje o třetinu zchudlé krejcarové konto.
     
  5. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Už jsem tu psala, že jsem akci dodělala celou.,Přiznám se, že to bylo pro krásné velbloudí oči. To taky bylo vše, co jsem z akce získala. Mám sice růžové velbloudy, ale už jsem jedny měla. Z tajemniček žádná novinka, lasičce se ke mně nechtělo a asi na farmě nemám vhodné podmínky ani pro hrochy. Růžovky se mi vyhnuly velkým obloukem. Moje farma na tajemnice nemá štěstí, většinou dostávám to, co končí v liště. Novinky, už raději nekupuji, protože bych musela mít bezedné konto na účtě, což nemám. Co dodat, akce sice pěkná, ale na konci velké zklamání. Holt, všichni nemůžeme mít všechno. Těm, co získali novinky, nebo růžovky gratuluji.
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    nechápu nebo jsem blbá,dodělala sem celou akci,farmu aktualizovala a pouštní zázraky jen dva a néé 6 nebo 7 a dává jen 750 bodů??kde jsou??díky už sem je našla....:D:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 18/12/16
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    I já jsem s vynaložením třetiny výše konta akci dokončila, musela jsem koupí šlechtěnců vyvážit nedostatek vlastních velbloudů, zároveň jsem tím trochu ušetřila SK.
    Tajemno budu vyndavat postupně, jak budu ubírat na ploše chlívků ostatních druhů, zatím jsem vyšoupla včerejší kalendářové a na obsidiány jsem zvědavá, netrpělivě vyhlížím vydru, ač mám už řádku nevlastních sourozenců slíbených a čekajících v cizích lištách, tak ta moje vlastní má pořád dveře dokořán (a ona to jistě ví, takže se vesele potuluje dál) a jestli si dovede lasičku, tak ji taky nepoženu žebráckou holí.
    Jsem ráda, že akci mám hotovou, banány se mi budou moc hodit, nemám ještě odemčeno spoustu věcí a každý banán se hodí za všech okolností. :) I já blahopřeju všem, co získali růžovky (nebo červené) nebo novinky, stále doufám, že třeba jedna nová vydřička... počkám si na ni :).
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak velbloudi aktivováni a zbytek už byla otázka hodinky takže hotovo jen poslední ukol jsem zaplácl sultánem za 15 000 000 mega bo jsem neměl štestí na přeskoky :p:p:p:p
     
  9. olivia5311

    olivia5311 Zelenáč fóra

    kde sa da najst bonusovy kod to ze v casti centrala mi nijako nepomohlo?????
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Olivia5311,

    pokud bude nějaký vydaný, tak v Centrále nebo ve FAQ, ale pokud vím tak v současnosti není žádný kód v platnosti.
     
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    kromě posledního úkolu (pro mne nejsou adekvátní odměny tomu co je potřeba) hotovo. Nakonec jsem udělal i ten předposlední a vyplatilo se - z tajemek padla lasička. Zbytek včetně stromů a baha - lišťáci. Doufám, že příště padne něco na farmu a ne jen do lišty. Ať se daří kdo ještě nemá tajemky otevřené. Příští šlechtění asi bude husté - podle Němců by to neměli jen ptáci a savci.
     
  12. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Tak tajemničky potěšili - lasička, liška žlutá a oranžová, 2x vydra a zbytek nic moc.;)
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak moje první nejdrazší akce na farmě za posledních 5 let utratil jsem 7.5 milionu a dosel jsem jen do pulkz nemám sk ani kr
     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já naopak vydělala na šlechtěncích sto milionů.Tak bohatá jsem nikdy nebyla.Ale lasička......ta mě minula.
     
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já jsem toho Sultána raději prodala, aby nedráždil na skladě :D Kr se budou hodit na ty nejvyšší šlechtěnce, na které číhám.. Mimo pouštího korábu, co padl ze základu a šel hned na tržiště, se teď ještě prodal žabí princ, cena už se vyšplhala k téměř 17mega, koupila jsem za 9,3m celkem nedávno.. s SK pořád na nule, snad stihnu nějaké do další akce umlít.
     
  16. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    I já jsem skoro na mizině.Ake pěkná hlavně graficky.Vydala jsem se z Kr konta,SK a bloudů.Už se bojím koupit i vodu o_O
    Výsledek je,že to,co se mi vyklubalo z TCH šlo hned spát do bedny.Lasička je někde v pelíšku a nechce se jí ke mě na farmu.:(
     
  17. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Já mám hotovo, velbloudi ze stodoly se rozutekli všichni, SK je taky sežrané a krejcary taky klesly...ale kam pořád chodit na zlaté banány..
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nojo, ještě vysadit na plochu tajemničky 8) úplně jsem na ně zapomněla...
     
    dana9494 a kytka50 tohle ocenili.
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm,hm, no jo no. Ta baha - tak plameňák, červená pandička a k tomu 3 zlatí sloni. Při OD půjde něco ven...
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, velbloudí náklad Ti přivezl růžové pandy, potom se nediv , že po Tobě plivou, když jim nechceš koupit ten zbytek.Ti mojí se stále točí dokola a stálo je to jen dva hrochyxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.