Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Úkol hotov, ale jen velmi nerad jsem přišel o ta zvířátka. Ale banánů je mi stále třeba hodně, tak co už.
    Statistika pro Dobena: stromy:kowhai xl 2x, slivoň xl, slivoň xxl, jabloň xxl. Na poli zůstala jen jabloň.
    Chlévy farma: orli žlutí 2x(neměl), liška oranž 2x(neměl), osli, úl, kurník a kotlárna vše oblečeno do oranž a k tomu vydra a jezevec. Jelen opět zdrhl do Němec a vzal s sebou i tu kunu.
    TCH na baha jsou ještě v liště, ty posadím asi ráno, teď jsou tam melouny. Nu, však není spěch. Pochybuji, že tam na mě čeká 5 hrošíků...
     
  2. dedy55

    dedy55 Pisálek fóra

    Mam ukončene,no stratila sa mi dekoracia Puštny zazrak,upgrade mam,čo s tym-pomôžte-dakujem
     
    hrobinh a danielka0000 tohle ocenili.
  3. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Odtajněno, no, žádná sláva, ale budinž. Za zmínku stojí snad jen jezevec(už 11-tý). Orel, sova a medvěd, vše ve žlutém. Dal bych vše za kunu, ale takto je alespoň další motivace do hry. Jednou přijde, ale pak už z plochy nesleze. Pomsta bude sladká.
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak dva dny jsem se rozmýšlela, zda jít do posledních 2 úkolů - (teda chyběly poslední 3, ten vážně poslední jsem přehlédla), takže dala jsem dva a ten poslední za protihodnotu 1mega zřejmě plnit nebudu. Pořád váhám no.. banány nějak nepotřebuju, co za to stojí je 15 párty lístků ale to bych si musela joooo něco extra vytočit. 1 Sultána v zásobě mám, ale asi půjde na tržiště chlapec.

    Z tajemna vykoukl jeden hroch a pak asi plameňák nebo nějaký z té čtveřice, ze stromů 2xbugenvilea a chlívků na farmě se mě prva zatočila hlava, bo to byla přehlídka oranžových (2x bobři, 1x krávy, 1x koně, 1x včelí úl) a žlutých ( 2x žlutý rybník).. kachny červené a jedna malá lehce přehlídnutelná lasička.. takže spokojenost

    Jo a v týdnu hned z první várky bloudů byl přeskok na pouštního korába ze základu, na posledního už se pak přeskok nekonal a vůbec to šlechtění šlo od 10 k 5, takže jsem skončila s 1ks a balík kupovat nebudu.
    Grafika mě uchvátila akorát není čas špízovat tu karavanu na špacíru, snad se pokochám ještě zítra trochu ;):)
     
  5. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Tak mě TCH z akce překvapily-
    stromy a chlívy na Baha nic moc, jsou v liště
    ale chlívky na farmě:
    lasička, jelen, růžoví pštrosi, oranžové lišky moc potěšily :)
     
  6. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já mám 2 kolečka za sebou a ještě uvidím zda půjdu dál,nemám moc velbloudů ani sk
     
    evainfo a hrobinh tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Krucipüsk, proč tady lovíte kuny, když nám RT přidělil na farmu lasičky? Pak se divíte, že k vám nechtějí ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/12/16
  8. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Tajemné stáje jsem dal až dnes. Já měl takovou radost že se mi to podařilo dokončit že jsem na ně docela zapomněl a jestli se objeví lasička tak se asi no však víte bude to venku a nebude to venku.
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj dedy55, ak si už dávala na plochu Púštny zázrak(základ) a naň upgrad, tak sa nestratila, len ju máš už upgradovanú(vylepšenú). Pre ďalšie upgrady základ nepotrebuješ, skladáš na tú vylepšenú.
     
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak nakonec vše ok dekorace už je tam s velikou pomocí a díky radám ;)vůbec mě to nedošlo že je to takto ...:)Jinak jsem nakonec udělala krom poslední štace vše sice banány i párty lístky by se hodily moc moc. Ale mám i tak velkou radost že růžovky konečně nějaké mám a to na baha, za mě hurá jupí krom opiček se doteď nevyklubaly. Takže už jsem se dočkala. Cíl splněn zbylo mě kolem 50 základních, 2x sněhový a 3x trimedár jinak nic stáje na plac a jde se dohánět velbloudíky. :music:Dám vědět co se zítra vyklube:pJanča
     
  11. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Trochu adrenalinová akcička,
    nicméně dotažená do zdárného cíle.
    Velbloudi jsou taky rádi, že mají cestu za sebou.
    Tentokrát se mi líbila i grafika u šlechtící akce.
    Příjemnou hru a zábavu všem.
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    ahoj kde mam najít tu dekoraci mam jen uprgrate na toho velblouda nechci to plnit všechno.Tu základni nikde nemám
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Nevím, jestli se mi to nakonec podaří, ale rozhodla jsem se zkusit dojet akci celou.
    V prvním kole mi vyskočil jeden sultán ze základu, šetřím ho, kdyby náhodou došlo k poslednímu úkolu. Momentálně jsem lehčí o 11 mega a nemám prakticky žádné bloudy, poslední posazení v počtu 15 kabinetků by měli vyhodit nějaké echt kvalitní potomstvo, protože jinak těch 738 tis. požadovaných neseskládám. Další krejcary už se mi vydávat nechce, konto je nějaké teď chudé, mohl by se mi nějaký šlechtěnec taky narodit, ne jen samí pouštníci. Poslední dvě šlechtění už byla se slabým výsledkem, nic hodnotnějšího a já bohužel nemám moc vlastních bloudů, zatím jich mám zapracováno ze základu odhadem 500, v této chvíli stav 0 základních.
    Ta akce je tak pěkná graficky a vlivem toho, že jsem některé předchozí šlechtící nedělala celé, kvůli náročnosti na SK, takže momentálně mám SK ještě dost, že se vynasnažím to nakonec dotáhnout. Šlechtěnci mi nezůstanou žádní a nic jiného tentokrát nešlechtím ani zkusmo, ale bylo by fajn mít konečně některou šlechtící akci celou.

    Z tajemna na Baha žádný zázrak, zejména ne hrošík, chjo. 2x mravenečník, 1x plameňák, oranž. velbloudi a žlutá výrobna koberců...
     
  14. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    ;)bré ranko...idu se pochlubit...[​IMG]
    :inlove::inlove::inlove:růůůůž bobříci:inlove: jen tak dál :D (tudle růžovku jsem ještě neměla:pradost veliká)
    ....a oranž medíci se dycinky hodí:music:...ty veveruchy mám už sto let ;)
    brá a kce brá xDbodíky pro RT ;)
    PS: jo...a na Bahamku se mě ani neptejteo_OxD ..zas nic...ještě že v akci byli růž bloudi:p
     
  15. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    akce se mi moc líbila a hlavně grafika,chválím :) z tajemna jsem neměla nic čím bych se mohla pochlubit,vše šlo do lišty :( možná příště bude lépe a z tajemniček na mě vykoukne jelen a nebo hroch :)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem rada, ze jsem tuto akci na 11. ukolu zapichla a pro posledni upgrad dekorky nesla (ruz.bloudy mam, po lasicce neprahnu, banany dobry, ale zatim je neni za co utratit)... no proste po 40 hod. ziskat ohromujicich 25 ks hnoje (ktere zmizi v nenavratnu), 1 ponozku a 3300 TBZ... uz to je takovy terno, ze vic bych psychicky nezvladla! xD
     
  17. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak bohužel se nic moc neurodilo: labutě, 2x sova žlutá i oranž. pásovec 2x, kravín oranž. Ale naštěstí aspoň jeleny 2hý v pořadí super:inlove: a ještě liška žlutá jinak zkrátka lišta. Na baha jsem měla 5 kousků tygr, 2x červená panda, jinak lišta nic ani červené vylepšení ke mě to prostě nejde a nejde pořád se toulají červení a růžový ne a ne zakopnout a spadnout ke mě... :pxDJanča
     
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, akce dokončena. Odměny byly skvělé, hlavně ty banány se hodily.
     
  19. [Jared]

    [Jared] Pisálek fóra

    Ahoj,mám plnit úkol hodnotu 500000 ,dal jsem poslední bloudy do domečku a končím,samá genetika,škoda sk a kupovat za draho další zvířata už se mi nechce, i když akci nesplním tak ji hodnotím kladně ,hlavně grafiku.
     
  20. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    akce vyborná,plná adrenalinu,nakonec jsem prodala naky zvirectvo a vydelala 11 mega na sultana,,,,toz se nenecham zahanbit no a ne?vsen preji zdarny konec,,,a jde to i bez sk
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.