Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    málem jsem spadla ze židle, výsledky z tajemných z této akce 3x jelen neměla jsem ani jednoho a vistárie.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj rendhark,

    zcela určitě nemáš aktivovanou sochu Chov velbloudů. Tu najdeš v 7. místnosti Starověkého opičího chrámu. Viz. FAQ
     
  3. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, zatím mám splněno deset kol, zda půjdu dál, záleží na BB. SK zatím je, bloudy chovám ve větším - mám 15 ohrad, červenou, dvě oranž a zbytek jsem koupila žluté, aby se urodili dříve. Tedy, to byla pálka! Ale utěšuji se tím, že je pošlu na výpravu vláčkem. Na jedenáctý a event 12 mám vyšlechtěno, ale nechce se mi plýtvat příliš vysokými. Na začátku jsem jich měla kolem 570. Vyndala jsem oranže hned, jak proběhla zmínka, že by mohla být bloudí akce. Tím děkuji těm, co se tu o ní na fóru zmínili.
    Pro Dobena: stromy - břek, lokvát xl, xxl, jedle xxl, kowhai xxl.
    Stáje: plameňáci 2x, slon zlatý, hůlky oranž, panda oranž. Jedna stáj z úkolu - butik oranž.
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Splnil jsem si mnou dané 3 úkoly a tím je pro moji farmu tato akce uzavřená.
    Odmeny jsou sice zajímavé ale těch velbloudů je potřeba docela dost. A kvůli pár věcem nebudu plýtvat SK, které je problém nasyslit v dostatečných zásobách.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No já jsem docela ráda že velbloudy ještě nemám odemčené. Jsem tu pár dní, ale jedna akce střídá druhou, takže ani nemám čas si pěstovat a odchovat co potřebuju. Takže jsem ráda, že se velbloudí akce nemůžu zúčastnit i kdybych chtěla, zase aspoň nasbírám pár tolik potřebných hvězdiček z družstva. Ani možnost zakoupení balíčku mně nepřesvědčilo ke změně postoje. Tahle hra mně baví hrát, což znamená že si ráda ty věci získám sama, protože v tom je ta strategie. Když to jen koupím za Kč, je to moc jednoduché a nic mně to nenaučilo, takže i když jsem samozřejmě byla v pokušení si ten balíček koupit, odolala jsem. A jsem na sebe hrdá 8). (Chápu že RT z toho radost nemá.)
    Všem kdo ještě šlechtí přeji hodně pěkných přeskoků a dostatek SK. A těm co již dokončili gratuluji.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Výsledek z tajemna (ovšem nejen z této akce):
    (žlutá barva stájí nahrazena šedou kvůli čitelnosti)

    Farmerama

    Stáje: výrobna mléka I 2x, oslí stáj II, medvědi I, výrobna angorské vlny I, liščí nora I, pásovci, orlí hnízdo II, husy II a jeleni (1x)

    Stromy: lokvát XL 3x, lokvát XXL 2x, třešeň XXL, hrušeň XXL, datlovník XXL, mandlovník XXL, slivoň trnitá XL a vistárie !!!

    Bahamarama

    Stáje: opice IV, pandy II, lenochodi C++ 2x, mravenečníci (už osmí)

    Stromy: rolinie

    Takže nejcennější byla
    vistárie, růžové opičky a řekněme rolinie.


    Lepší než drátem do oka, nicméně

    hroši se stále někde rochní a dosud se na mé farmě nevynořili...:p
     
    Naposledy upraveno: 16/12/16
  7. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    posledni darecek za mega nedam,to je moc za 10 bananu,jinak vyborne,chválím a ted mam veget az do vanocni akce,preji pohodičku pa
     
  8. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Krásné dopoledne ,včera dokončeno. Ráno odtajněno, bohužel lasička nikde, zato žlutí medvědi se přemnožli z 10 možných 6 ks.xD
     
  9. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    A strašně moc by mě zajímalo....proč , když se musí šlechtit na BAHA nejde tam to krmivo pořád namlet!!!!

    RT to kdysi shodilo, že se šlechtí jen opice, že to není potřeba ale dávno to jen opice nejsou.....

    Pokud to tam ta zvěř potřebuje, logicky bych viděla, že se to tam má dát namlet. Zvířata se už šlechtí 3!!!!

    To jediný mi na tom vadí....už léta.
     
  10. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Všechny zdravím, přeju hezký předvánoční čas.
    Výsledky z tajemna:
    obsidián: medvěd oranžový 2x, chameleon oranžový 2x, orel oranžový 1x, kravín oranžový 2x, pásovec 1x, vydra 1 x
    granát: koberce žluté 2x, plameňák, opice červené, papoušek classic++.
    Stáje sice nebyly žádná hitparáda, ale stromy- škoda mluvit. Ty jsem ze zklamání hned zbourala do lišty aby mi to nebylo líto a ani jsem si to nezapsala.
    Takže tajemno u mně shrnuto: Novinky žádné, (a to za novinky pokládám vše co ještě nemám- bez ohledu na to kdy byly přidány do hry).
    Akci jsem dokončila celou, ale byl to "pláč a skřípění zubů", moje farma není "přeskoková" - jenže velbloudek je tak neodolatelný - a taky KFC......
    Dekorka Pouštní zázrak - sice je na políčko 1x1 a "vyupgradovaná" dává slušné BBZ - ale 40 hodin, ufff.

    Už jsem tu pochvalu za grafiku psala, ale ještě jednou neuškodí, že?
    Všem kdo ještě zabojují při dalším BB (začíná dnes) přeju ať se daří. Já jsem na akci dala vše co šlo - tedy i všechno SK. Tak i přes zakoupený turbomlýn jich mám teď 6 (slovy šest) - tak to asi nechám jako základ na příště..... Jak píše Lida7373 - souhlasím, SK by logicky mělo jít i v bahamovém mlýně - ale je to bláznivá hra, tak co nabrečíme.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/16
  11. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Lído 7373 bylo by to super ale reakce RT by byla stejná jako Pandrholova při zabijačce.
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    pompo68 - jak reagoval Pandrhola při zabijačce? Tuším že to moc pozitivní nebude, ale tak pro zajímavost... :music:
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  13. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    jeste otazecka???kterej velbloud je za milion???kdyz uz tam zadny nemam,tak se mi neukazujou body za vyslechtene velbloudy dekuji
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj 8888milda,
    za milion je "velbloud sultán".
     
  15. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    dekuji
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  16. blond87

    blond87 Pisálek fóra

    tak hotovo ze staji mam 2 lasicky parada,na stromky cekam budou az v 6:)
     
  17. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak z PStájí jsem hooodně překvapenej.:music:;)
    V akci jsem skončil u Neuvěřitelného pouštního velblouda :)
    [​IMG]
    - 2x Výběh pro mravenečníky, 1x Terárium pro anakondy Classic ++, 1x Výběh pro opice II: Oranžový, 1x Továrna na jídelní hůlky I: Žlutý, 1x Továrna na jídelní hůlky II: Oranžová
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj vsem! :) Dopoledne jsem se pro tento rok rozloucila s financnim uradem a MZe (ble, fakt zahul), pri obede se svyma 15ti chlapama (od zitra padla), pred chvili s potomcetem (odjizdi na vikend na lepsi do Brna) a chlap se jeste nekde coura na cestach, takze jsem zustala doma sama se psem, hadem a rybama a drbu se na hlave, jestli odolam a necham akci stat na 11. ukolu... jenze vsichni pritomni mlci a ja uz mela 3 piva, tak co ted? :DxD
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jdem do toho, chybí mi poslední úkol za milion. Půjdu na trh a koupím Sultána u nás za dvanáct mega. Při BB ho nevyšlechtím ani náhodou SK ubylo, jedině vyštrachat nějaký úkol v družstvu ,-)

    Přehodnotil jsem situaci ,-) dodám přes 1500 velbloudů obyč. a je to. Krejcary se budou hodit na nějakého jiného šlechtěnce.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/16
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    matlafousi, nebuď zbabělec - jdi do toho!!!!! určitě pak dostaneš z tajemnic nějakou skvělou jobovku!!! (já měla hned první oranžový kurník)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.