Velbloudí hrb (14.12. - 20.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Že já se vždycky na to tajemno tak těšim, lépe řečeno proč podlehnu pocitu, že by se něco mohlo podařit? Jako třeba ta lasice nebo aspoň jelen, když mám sazenic 10 kousků? No a vistárie ze stromů taky nikde, XL i u vzácných považuju za plevel. Celkově teda vcelku naplněné očekávání, protože takhle to prostě bývá vždycky. :oops:

    Chlívy farma: žluté lišky 2x, žluté prase, žlutý orel, žlutý vraní úkryt, oranž včely, oranž pštros, červený pštros, jezevec, pásovec.
    Takže krásná přehlídka zbytečností (hlavně žlutejch) a historie. Bejt ty lišky aspoň oranžový nebo aspoň nebejt dvakrát...

    Stromy farma: Jeřáb břek, slivoň XXL, lokvát XXL, katalpa XXL, oskeruše XL
    Ta katalpa mě dostala, fakt jsem myslel, že už je snad z tajemnic pryč. No nic, v poměru k chlívům dopadly stromy líp.

    Ostrov: anakonda c++ 2x, lenochod c+, oranž velbloud, oranž továrna na koberce


    edit: Jak píše Matlafous, je potřeba hrát jinak. Takže aby si RT nemyslel, že mě bídnejma chlívama rozhodí! Včera jsem si udělal radost v podobě arboreta na ostrov. A zítra sklidím poslední várku béru a splnim si diamantovej úkol v Teambuildingu. A budu mít 2,5 mega BZ, 930 tis krejcarů a novej řádek v nebi!!! Protože já si umim na farmě nadělit lepší odměny, ze kterých mám fakt radost :)
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Matlafousko, já nevím, zase tohle už mi přijde jako konspirační teorie, zkusila jsem dle něčího návodu nekoupit, že pak po pauze bude následovat větší štěstí, ale nee. Furt stejně na nic. Navíc mi přijde logičtější, že jako platícímu by mi měli dát lepší šanci v koupených a horší v získaných, aby mě udrželi. Nevím, kolik je na světě lidí, co když jim nevyjde jeden los, tak koupí příště 10 - asi tolik, kolik je závislých na automatech a to není z obchodního hlediska moc terno. Proto takové praktiky obchodníci nepoužívají. Prootže by přišli o zákazníky.

    Problém je, jak říkával můj tatínek, že jsem ode zdi ke zdi, z extrému do extrému. Nedokážu hrát napůl. Buď všechno, nebo nic. Fakt to mám v hlavě takové, že nedokážu hrát s polovinou karet. Takže mi nevadí myšlenka, že si připlatím, abych měla všechno. Jenže když vidím, že platím a mám míň, než někdo neplatící, ale s lepším číslem náhody, tak se postavím na zadní a vzteknu se. To je prostě povaha, asi už se nezměním, spíš na stáří to je horší a horší >:(. Laskavá babička ze mě určitě nebude xD.

    P.S. A je i pozadí na obrazovku, už to mám stažené :inlove:
     
  3. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Jak krásně a trefně napsané, jako bys mi z duše mluvil... Taky jsem se těšila, že by z toho mohlo aspoň něco být.. třeba jelen
    farma: 2x oranžová sova, oranž. oslíci a včelky a tuším kravín nebo výrobna mléka(už nevím přesně co), červené koně, jezevec, labuť a zbytek už ani nevím co, bo to všechno krom jezevce letělo do lišty
    baha: 2x malá čevená panda, xxl anakonda, tuším xxl papušek (nebo něco v xxl už nevím přesně) a nezklamal žlutý butik
    stromy mám ještě na ploše, ale žádný zázrak nečekám...
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    flexka Vubec bych to nepovazovala za konspiracni teorii, jako za bezny monitoring spotrebitelskeho chovani... Ze moderatori jsou pres technicke odd. schopni zjistit, kolik mas zrovna policek na plose, jake chlivky ti na farme zrovna stoji, kde mas jakou dekorku, zda jsi akci dokoncila nebo nedokoncila (a to i zpetne) atd., to urcite vis... po akci ti skript dokaze vycist, kolik jsi napestovala kytek a podle toho ti vrati BZ.... A stejne tak je o tobe (teto tve farme) znamo, ze jsi ta, ktera bud nic nebo vsechno a za to vsechno ochotne platis a platis, dokud to nemas, at uz z tebe laskava babicka bude nebo nebude ;) Pricitej to klidne sama sobe nebo vlastni smule na spatne cislo, ale me spis logika kaze, ze bych hledala problem jinde (treba i v tom spatnem cisle, ktere ovsem neni spatne jen tak samo sebou) :)
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
  5. -DROBEK.CZ-

    -DROBEK.CZ- Zelenáč fóra

    HRA S VELBLOUDY JEN PRO PRACHATÉ A TY CO JSOU TU DÉLE. Co uděláte pro ty co začínají nebo co nemají velbloudy ,ještě nedosáhli na to , opravdu už by bylo načase aby vývojáři vyvinuli něco kde mají šanci všichni, co takhle si vzít příklad v hře Seafight jedna firma rozdílné pojetí , ale větší šance pro všechny a to zde postrádám . Mohlo by mi to být jedno mám 80 lvl velbloudy mám ,ale nikdy jsem nemyslel na sebe a mé začátky co však s těmi roky vám zůstalo je že tu nejsou šance pro všechny. A je to hra o penězích co je dobré na tom koupit si to jsem nepochopil soutěžím abych uspěl ne si to koupím a pak machruju na foru co to dalo práce myslím , že jsem tu ještě nepsal ale s touto předvánoční akcí jste mi zvedli mandle
     
    VivianLive a .macca. tohle ocenili.
  6. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    mám odtajnené, na farme tak nejak bežne [​IMG]
    jeleň a lasica stále chýba
    zato na bahame potešili ťavy v ružovom[​IMG] :D, ešte som mala 2x anakondy++, a a a niečo nezaujímavé,
    na hrochy si ešte počkám8)
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sakra o víkendu bejby bům č.2 a už chybí jen 5 ZB že bych akci také zvládl?nu což uvidíme:p
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra


    No a prd viď .... a pak na to ještě koukáš jak ten jelen xDxD

    Tajemno odkrývám cca jednou za tři měsíce, až se to vždycky trochu nashromáždí. Sice to pak naházím rovnou všechno do lišty, protože je to v podstatě prošlý, ale zase mám více napětí při odkrývání, než s pár kousky hned po akci :)
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bbowling: jak jsem dnes koukal, tak jsi na D 11 odhaloval tajemno pod koly nějakého kamionu a to tak úspěšně, že kolona stála od JZD až do vzdálenosti 8mi kilometrů.
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    No a jakou by měli začátečníci motivaci k tomu, aby postupovali v levelech, když by se mohli všeho účastnit a vše získat hned? Myslím si, že někteří absolutně nemají páru o tom, jak by měla hra vypadat.

    Jinak díky všem co tu napsali výsledky odtajňování.
     
  11. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak z tajemna nic, jen na baha hrosi
    ale vydelala jsem na velbloudech tolik milionu, ze jsem si mohla koupit 2 netopyry rockery a postavila jsem si ruzovy chlivek, takze za me spokojenost
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ani mi to nepřipomínej. Minulý týden jsem si koupil Lamborghini i s tažným zařízením, abych mohl jezdit pro cement. No a když jsem jel s plným vozíkem zpátky tak mně v 325 km/hod ulítlo kolo u vozíku a vlítlo do protisměru .... trefilo kamion, který je na kaši, ale naštěstí nepraskl ani jeden pytel cementu ;)
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pro začátečníky: Lidičky, nic si z toho nedělejte, že nemáte hotovo... Já také zatím jen chovám velbloudy, kteří bohužel rostou pomalu :) A s těmi 399 kousky, které jsem vyšlechtila moc úkolů neudělám...
    Tolik jsem si přála růžovou stáj, protože růžovky se mi zdařile vyhýbají, ale smůla..
    Včera mne potěšil můj milý soused, který mne jimi obdaruje při OaD.. A z té nabídky mám snad ještě větší radost, protože na farmě existují dobří a hodní farmáři!!!!
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Sklizeň tajemna - nejsem omráčen, ale ani extrémně zklamán:

    stromy - 2x slivoň trnitá XL, 2x bugenvilea :), oskeruše XXL
    baha - hrošíci :inlove:, lenochod c+, červení bloudi, oranž pandy, oranž butik
    farma - to je ten správný hnuuus: 2x žlutá kozí mlékárna, žlutá kotlárna, žlutí medvědi, oranž chameleon, vydra, žlutá angorská vlna, oranž koně, oranž prachové peří, a cena útěchy - jelen.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
  15. Frantanec

    Frantanec Perspektivní autor

    kde najdu tu krabici se zlatyma bananama?
     
  16. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ahoj dobene - bohužel jsem měla v liště víc stájí z nějakých jiných akcí, takže netuším, které byly z této, nicméně to můžeš zprůměrovat:

    farma: oranžové sovy, oranžové husy, žlutý medvěd (to byly chlívky s jelenem) a pak žluté sovy, oranž kurník, žlutá výrobna vajec, ta nesmí nikdy chybět, to bych nespala, pásovec, žluté lišky, vydra, oranžoví osli, medvědi a bobři a jedna LASIČKA
    asi si štěstěna čte nářky na fóru a jak vidí, že přestřelila, tak se snaží

    Baha bohužel všechno s hrochem v erbu, takže netuším, co bylo fčil: žluté koberce 2x, papoušci c++, lenochod c++ 2x, slon c++ 2x, anakonda c++, mravenečník, 3x plameňák, 2x panda červená (firefox), oranžové opice, oranžoví bloudi, oranžové koberce, oranžové pandy a 2x HROŠI

    takže děkuji všem, kterým bylo mě líto a zapříčinili tento vynikající výsledek, kolektivní vysílání emocí prostě funguje

    edit: no musí se pohnojit a zalít a pak rostou xD
    jo tentokrát jsem spokojená, čekala jsem víc žlutých, doufám, že ta žloutenka už z mojí farmy mizí natrvalo a nahradí ji v budoucnu červenka, či růžovka :p
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    flexka No prosim, a pak ze nerostou! ;) Preju ti to, moc!
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bbowling: nemáš lítat tak nízko.

    Frantanec: pokud nemáš aktivovaný chov velbloudů, tak na novinkách. Pokud máš chov aktivovaný, tak se ti nabídka nezobrazí.
     
    bbowling a petaM2001 tohle ocenili.
  19. doben

    doben Ikona fóra

    flexko i tak jde vidět, že počet oranžových a žlutých stájí není v porovnání s ostatními věcmi z TCH tak vysoký. U mě se objevila na farmě jen 1 žlutá výrobna jinak vše z TCH, u ostatních co tu napsali ten počet většinou nepřekračuje 3 kusy což je jen 30%. Na baha je situace jiná, protože tam je méně stájí a zároveň méně stájí v TCH takže to nelze porovnávat s farmou.
     
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Koukám, že bude BB i o víkendu, jak jsem předpokládala, tak uvidíme, o víkendu nejsme doma, zítra poslední předvánoční finiš, to nebudu mít náladu, možná v neděli odpoledne kouknu, kolik bloudů dorostlo a jestli to na něco stačí. Já jsem takhle spokojená, nepotřebuju to dohrát do konce, ale jestli šance třeba na další stupínek té dekorky bude, tak ji ležet nenechám, když už jsem proti plánu to šlechtění velbloudů odemkla.

    Letmo jsem projela diskuzi a dočetla jsem se, že se akční balíčky mění? Já mám stále jeden stejný akční balíček v nabídce, nenabídlo mi to žádný jiný, a protože jsem ho nekoupila, tak se obávám, že tam bude, dokud ho nekoupím a pak možná to nabídne cosi jiné. A já ho nechci, nelíbí se mi, že po mně chce systém balíček za 129Kč, když mnoha dalším nabídne možnost si koupit něco za 25 (a některým zase i dražší, já vím, každopádně já bych investovala menší koruny docela s chutí a hra takto o ně přijde a já o benefit taky). Ale jestli je možné, že časem se ke mně dostane i jiný balíček, no tak vyčkám. Zatím změna žádná, někdo jiný možná už má nabídek víc, zrovna v těch balíčcích mi to teda nepřipadá příjemné. Ale nadělám s tím taky houby.

    Zato ta grafika velbloudů je krásná. Souhlasím se všemi, které to pozitivně nabilo, mně se to taky moc líbí a jak ten bloudeček mrká dlouhýma řasama a žvejká, člověk má potřebu ho nakrmit, motivuje to mnohem víc než ty odměny (protože na ty nejvyšší asi nedosáhnu a ty nižší zase tak extra nejsou), tohle se moc povedlo.:inlove:
     
    dana9494, petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.