Večer v autokině (2.6 - 8.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No to postupny prihazovani do mlyna co se dalo a odpocitavani jsem zvladnul bez chybičky, dokonce i slechteni po 44 kusech stacilo jen dvakrát a v pohode splneno, jen stále nezapomínat na mlyn... stonek je, no mam radeji ty 40 hodinovy at je rezerva vic nez jen hodina na dva dny...
     
    Madulka_cz a -Jara05- tohle ocenili.
  2. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Díky za info...;)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    blumenman - ahoj, není zač :)
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    Už to bude pomalu ale jistě ;)aj krejcárky se dali slušně zarobitxD
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Tak ja mam uz tiez hotovo a ani to nebolelo xDxDxD Z Picola nevyskocil florenak no som spokojna lebo som ziskala kyticu kvetov a JACKA ;):p:D
    No teraz sa musim povenovat vedlajsej farme :oops:xD U mna uz je pohoda iba druhu akciu musim dopestovat ;):)
     
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo dvacet 8). A bič a pryč xD.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo nemám, ale mám stonek, podhrabal jsem se :D. Už jen pár "operací" a bude hotovo, melu postupně, ale tady pořád xD.
     
  8. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Velká gratulace všem, co dosáhli cíle..:)..škoda, že nejde SK občas koupit, nestačím mlít pro zvířátka, která potřebuji do úkolů v družstvu :-(
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už mi treba len 5 ks veľké menu .Stonku som si nechal na koniec ak by sa mi ju náhodou nepodarilo získať tak ma to nebude mrzieť.Nebudem kupovať morskú soľ za floreny tie šetrím na lepšie veci.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem nakonec v akci pokračovala a to mletí je děsnej opruz :p, to zas milé RT něco vymyslelo, na to musela být velká hlava. Proč si takto zaneřádit mlýn to fakt netuším. Počítání neskutečné, jak se to násobí a musí se začít od konce, nejde to od začátku. Piccolo už je na ploše v počtu 3, nějaké jsem někde získala
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Že jo!
    Trochu to připomíná úryvek z jedné excelentní pohádky:
    "Proč nemelete !"
    "Meleme-meleme!"
    Já přátelé ještě nemám akci hotovou, je to doufám jasné proč? !
    Včera bylo venku tak krásně, modře, až tedy pak večer bylo azzurro, tak jsem se byl po utkání vyplakat v kostele a prstem pohrozil směrem někam k Vatikánu...
     
    Naposledy upraveno: 5/6/21
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    HOTOVO
    [​IMG]
    Tak všichni pěkně na startovní čáře, ale kde je ten Myšák s popcornem :p
    Nejdříve tu běhal jako pomatený a teď nic :music:
    Aha už mi to došlo. Je přeci víkend a to má volno xD
     
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo ,no nějak jsem se někde přepočítala,asi se budu muset přihlásit na online doučování xD a chybělo mi jedno velké menu,to poslední meníčko mi trvalo dýl než celá akce :( tohle chybělo zas tohle a pak zase tohlexD.

    Z beden opět Ferdův deštník a věčný lov pokladů ( 10 florenů ) no mohlo být i hůř.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/21
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Někdo má již hotovo, někdo se teprve rozjíždí. A to jsem já. Počkala jsem si na BB. Chyběl mi nějaký sýr. Když jsem na trhu utratila pár kulaťoučkých miliónů (to musí být echt sýr, když stojí přes půl mega jeden kousek), tak jsem se pustila do šlechtění (stále probíhá). Melu dobroty do kina (osobně jsem se bez popcornu, nachos apod. v kině obešla, ale já jsem stará konzerva). Prosím mletí příště ještě složitěji. Budu mlet postupně. Co se dá dělat. Alespoň mi popadá sůl a nebudu muset vysoušet moře. I tuto akci mám v plánu splnit komplet...
     
  15. dencice

    dencice Stálice fóra

    Tak ještě 10 velkých menu a bude hotovo, zatím to jde dobře, času je ještě dost, sůl je nad zlato, tak to platí i teď, všem gratulace, co mají hotovo, snad se dohrabu i já úspěšně, fajn hru:);)
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    Štika, byla jsem na tom nemlich tak, po ranní sklizni mi taktéž chyběla sůl na poslení kus vekého menu, prakticky jsem musela umlít jedno nachos a byla bych hotová, nejprve jsem si chtěla koupit sůl, pak zvítězila má spořivá část a když šetřit, tak pořádně, pralesu jsem vrátila jeho původní podobu a na plantáži jsem pěstovala krátkodobé co chybělo po průvanu z akce, sice to trvalo dlouho, ale dopadalo a zároveň už mám plodiny skoro v normálu, ráno jsem si vzpoměla, že bych do stonku mohla uložit i poslední dekorku. Mám tedy hotovo, ale podobné akci se v budoucnu vyhnu

    [​IMG]
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak picolo opět zklamalo květinová melodie und pěstitel copak oni neví co chci?:cry::oops::oops::oops::oops::oops:
     
  18. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovoooo !!! Už mně to počítání lezlo ,jak se říká "krkem " .
     
    sovicka64, Madulka_cz a burds tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak bedny nic moc, ani jsem to neměla dodělávat, opět mě to přesvědčilo, že bedny Piccolo za to nestojí :p
    Plácni červa, lov pokladů a tečk. deštník
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.