Večer v autokině (2.6 - 8.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Čekám na BB - ostatní produkty potřebné k ukončení akce jsou připraveny a mlýn již jede podle potřeby farmy a ne akce.
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    chybí posledních 7 velkých, předpokládám dnes hotovo, z piccollo medvědí kámoš a květinová melodie
     
    sovicka64, tykadlo a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tedy Jaruško..?
    o_O
    To jsem si tedy nemyslel!
    Ty a Brigitte Bardot?

    Já si také myslím že to do večera zvládnu?
    A to do toho nehodím už ani jeden floren.
    Zvlášť když na kole neštěstí padají samé vzácné blbosti.
    A na to co čekám jsem prodřel už dvě bezocasé myšky s modrým zubem.
    I když něco navíc do stodoly padlo, jenže myšek je škoda.
    :cry:
    Tak tedy hóóódně štěstí všem...
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No ještě 21 Velkých menu?!? o_O

    Ani jednu ještě nemám dotaženou... úplně vlevo mi chybí 5 vlněných prasat 8)

    To je gulage :music:
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Už jen 2 velké menu.Tak snad to dnes dodělám.Chybí sůl
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne chýba 13 ks veľké menu.Chýbajú pajdátka dnes ešte niečo nameliem.Nikam neponáhľam nejako bolo nejako bude trhať sa nebudem a to aj s tou druhou akciou.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Radku - nejsem určitě sama, kdo na BB čeká - to víš, akci chci ukončit a někdy i těch pár obyčejných zvířat co se vrátí není k zahození.
    BB - kterou Ty vzpomínáš, by asi naše šlechtění moc nenadchlo - ona ochránce zvířat a když vidím co někdy z toho získám....
    Krásné slunečné odpoledne přeji.
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ještě udělat 2 Velké menu a akce celá hotová .... vůbec se mi nelíbí.... br. :mad:To mletí, počítání = pro mě neskutečné, nepříjemné. Ale jako pilná farmářka, pustím se do akce, takže i do této.
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak už musí vyhopsat jen 63 mořských solí a komplet budu :D. Těším se, až tahle mlecí ptákovina bude za mnou.
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    To je Jaruško pravda, věřím, však ono BB je už prý asi 280 let nebo tak nějak?
    A prý vypadá jak vymačkaná tuba od zubné kefky...
    xD
    Já šlechtit nebudu, prošlechtil sem před pár dny asi 4000 superkrmča.
    A z nudy postavil chybějící růžovou stříhárnu ovcí co do zbírky scházela.
    A teď tam stojí a "bé, bé, bé"
    Tato akce je taková odpočinková, nenadchne ani neurazí.
    Večer když budu chtít tak jí dodělám, protože hokejku a puk jsem definitivně zavřel do skříně a už je nikdy nevytáhnu...
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja tiez cakam na BB ;):p este mi chybaju dake slachtenky do druzstva tak snad budu dake preskoky ;):music: a potom pojdem aj ja do kina xDxDxD Nech Vam to tiez skace a rychlikom posielam gratulku ;)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Konečně mám ten mlecí blázinec hotový a tím pádem akce hotová
     
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak u mě to asi bude nějaké zakleté,jak kliknu na ikonku autokina,hra zamrzne a nepomůže ani F5.
    Musím zavřít okno a otevřít znovu,zbytek farmy jede normálně,už by to vážně mohl dát někdo pořádně do kupy
     
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sirchose: mám dotaz, když se opět přihlásíš tak se do kina dostaneš? Já ne. Jinak vše běží perfektně :D.
    Edit: berka, namasíruji nohy a jsem tam :D, promítají aspoň něco pořádného? Je to zapeklitá situace, živíte se, popíjíte a já jsem na suchu. Možná to brzdí ta myš s popcornem;)
    Já nešlechtím, nemelu jen zkouším co se dá. Asi přelezu plot abych něco viděl :).
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pitrýsku,v kině mám ještě pár sedaček volných,tak doběhni,do večera je ještě čas ...dostaneš i popcorn,myš s ním neustále otravuje a ani si nevšimla,že už jej sypu do nákladního prostoru svého Pick-upu :D jinak čekám na sůl na posledních 5 menu

    Edit : Pitrýsku,bohužel, Čtyři z tanku a pes dnes nedávají ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Autokino mám už za sebou - jsem moc ráda, že dodávky byly bez problémů. Dokonce jsem si postavila 5 neonových slonů.
    Těch létajících tam bylo dost - asi z nějakých bedýnek - občas jsem ho zahlédla, ale že to dopadne takto - veliké překvapení.
    Tak i u výpliva je hotovo. Dodávky též byly bez překvapení, tady se povedly pouze 2 sloní neonky. Snad příště.
    Přeji pěkný večer a ať se daří přeskoky jak potřebujete!!
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Jde mi to pomalu :( Není čím solit :sleepy::cry:Když nezískám dekorky tak snad se podaří získat v OaD až bude o_O
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Hotovo, ale mordovala jsem se s ní tedy parádně.:eek:
    Pro mě to byla nejhorší akce. To mletí = šílenost.:mad::eek:
    Tuto akci bych přirovnala jako pravý opak Královny , ale té první, té nejlepší. :inlove: Při ní hráč fakt makal, aby urval co nejvíc, při této akci jsem taky makala, ale abych jí měla co nejdříve z krku a nemusela počítat a kombinovat mletí.
    Pěkný večer a hodně štěstí ve hře.;)

    V družstvu jsem si šlechtěním splnila úkol velbloudí průvod a nějaké šlechtěnce naházela do úkolů. tak alespoň z tohoto mám radost. ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no taj pro dnešek musím končit došel sýr vůbec jsem nebyla připravená a nevím jestli stihnu vyrobit tolik sýrů
    musím hodit na lesní mýtinu dílny mám jich 7 tak uvidím co zmáknu vyrobit
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Nedostanu,zatuhne to pokaždé,ale dostal jsem se tam jiným prohlížečem,operou to nejde ale přes Edge to jde normálka
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.