Večer v autokině (2.6 - 8.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] moze mi niekto toto vysvetlit ? priznam sa , nerozumiem tomu :sleepy:
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Skali dala vysvětlení na předchozí stránce.
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no nevím ještě váhám posbírala jsem co kde šlo mám 653 SK a bez BB se mi do toho nějak nechce
     
    Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prosvihnul jsem informaci o BB nebo ted je to o netrpělivých a bude BB za par dni?
     
    Y_n_O a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Není kam spěchat, BB sice asi nebude, ale zatím si umelu vše potřebné a co kdyby, přece jen, na víkend RT se rozhodlo.......a udělalo nám malou radost.
    Šlechtění bude i tak, během chvíle hotové.
    Mějte se!!

    Tassadar11 - BB je zatím ve hvězdách.
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak hotovo a nech sa vam dari
    [​IMG]

    2x piccolo dalo skreckolabku a nemrtvy poklad..
     
    Naposledy upraveno: 2/6/21
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj liduši.
    Přeji pěkné odpoledne.
    Dlouho jsem nic nepísala, ale byla jsem tu a letmo hodila oko na příspěvky, ale fakt letmo. Nějak nestíhám. Klasika :(
    No a k akci. Do akcí jsem šla. Kolegyně akce - levá, pravá strana hotová, vrchní mám za sebou 4 políčka. To půjde pomalu, ale vytočila jsem si +1/6hod, tak to trochu naskočí.;)
    Tato akce je pro mě docela dost překombinovaná a přiznám se, že se v tom trochu plácám.:( Popcorn, limča, malé, střední, velké menu .... no kdo se v tom má vyznat? U všech třech stojím na dodávce velké menu ... nejsou ingredience xD:sleepy:.

    Přeji pěkný podvečer.

    ezzra - gratuluji ;)
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sašenko, Ty chodíš na odpolední představení pro děti? o_O Já si počkám až na večerní představení pro dospělé ;)

    [​IMG]
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    gordonka zlata , kdeze ,to ja si chcem vecer vychutnat dalsi diel serialu ;)
     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no sodom-gomor s tím mletím:wuerg:
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce pro mne na hlavní farmě skončila, Pepíci posbíraný a končím, na vedlejší potřebuji ještě asi 54 padátek :p
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já jsem opět nepřipravená, večer se mě to nechtělo studovat a ráno se při sekání farmičky nedalo nachystat bahamku s dlouhodobkami, bych měla v práci Áčko :p ale určitě si počkám na víkendové BB a zatím budu sbírat mořskou sůl, v hangárech mám motýlky, protože uletěli k sousedům a mezitím zjistím, jak je to s mletím těch mňamek :D a rychlíkům gratuluji ;)



     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Došla sůl.. neni nachos.. tak že pokračování v promítání zítra.. adios amígos
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    na to, aké negatívne nálady vyvolala táto akcia, je až neuveriteľné, že niektorí sú už za polovicou ba dokonca tesne pred finále :D
    raz darmo ... popis na papieri (teda na monitore) je častokrát zložitejší ako samotná realizácia a keď je už človek v tom,
    tak to ide nejako samo a pekne to odsýpa ...

    ja osobne ešte dnes zoberiem stonku, vpravo a vľavo som z jednej štvrtiny hotový ...
     
  15. mama524

    mama524 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš ještě něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Ty počty mi vyšly (ohledně popcornu, limči a nachos) stejně, myslím, že je to správně nebo 2x špatně?

    Nevím, ale 18x střední menu = 18x nachos (18x sýr) + velké menu = 2x střední menu (2x sýr)= 8x3 (24) velká menu= 2x střední menu = 48x střední menu = 48 nachos (48 sýr). Takže 18 + 48 = 66 sýrů.
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    To mletí nejrůznějších menu je teda blbárna :wuerg:. Jedu to postupně, už jsem ve všech třech dílech u velkých menu, takže doufám, že nepřemelu :D. Našlechtěno už mám.
     
  17. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Popcorn OK, taky mi vyšlo 930. Je to nářez.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kino skončilo, tak bylo potřeba rozbalit bonbónky, hned bych šla na reprízu:)




    [​IMG]

    edit: kocourku, no možná že je Danka stále zalezlá v krytu v Žilině. Zbytečně jsem ji před pár dny vystrašilaxD
     
    Naposledy upraveno: 2/6/21
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Baby vy ste teda rýchliky,ale chýba mi v tej vašej partii DANKA722.Tá sa musela niekde vykoľajiť aj s Y_n_O-čkou.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mi to nedalo, když jsem si pořádně pročetla odměny, Piccolo bedny musím mít, ten Florenovník jednou přece musím získat. 8) Zjistila jsem, že v Ramakrámku jsem ještě SK nekupovala, prošmejdila jsem družstvo, s těžkým srdcem odevzdala nějaké výdobytky z farmy, protočila lístky z dnešních beden a mám 548 ks SK. Tak snad zítra dopadá z beden a kola potřebný zbytek, případně už něco ulovím z vedlejší akce, pravou i levou stranu mám splněnou, takže teď jen zdárně pěstovat ty divné růže... Soli napadalo 306 ks, v pralese jsem nechala stromy, na plantáži zraje pokrácený čajot, ze včerejška jsem tam měla arašídy, takže žádná hitparáda :oops:
     
    Naposledy upraveno: 2/6/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.