Večer v autokině (2.6 - 8.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak to jsi mě potěšila Jaruš, děkuji za skvělé info.. a ještě teda co je ošetřovatel zvířat :D :D :D
    Myslíš to tlačítko s vejcem s čepičkou?
     
    -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
  2. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Zdravím, soli mám jen 723, na pokusné skoro 2tis. a to jsem skončila o 24.hod in později a na obou sázím krátkodobý plevel, abych zaplnila díru ve skladě, z obou piccol mi vypadl Pogo show asi protože už mince jsou mi téměř k ničemu, tu tisícovku, co nanejvýš bych každý měsíc uplatnila, nasbírám hravě
    -Kuteno-, co bych za festfal světla dala, dává totiž velké množství BZ/TBZ(podle umístění) ono takový maga není k zahození
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    14087 - ahojky, vejce s čepičkou - kombajn na mazlíky - ten tyto bonusové dekorky spolehlivě sklidí. Obstarávat chlívky si tam chovatelem klíďo můžeš.;)
     
    -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  4. 14087

    14087 Veterán fóra

    Skali - děkuji ;)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak tedy také hlásím hotovo.
    Ale zbytečně kombinované.
    Stále jsem se nemohla dopočítat.
     
    -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Byť jsem hlásila, že mi chybí stovka soli do konce, tak mi té soli chybělo více. Jednou tolik. Proč? Protože jsem počítala na jednu dodávku velkých meníček. Potřebovala jsem však dvě. Vše popadalo dnes ráno. Teď odpoledne/večer jsem se pustila do mletí. Musím říct, že na závěr jsem se do toho mletí strašně zamotala. Pořád mi něco chybělo. Asi to bude horkem... Každopádně opravdu hotovo a doufám, že takto šílené mletí hooodně dlouho nebude. Jinak by to byla docela zábavná akce. Byť spolu s magnátem vítr ve stodole.
    Z bedýnek Ingridin student (SK se hodí) a Medvědí kámoš.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, konečně hotovo. V sobotu jsem nasyslila všechny odznaky a šlechtěnce, namlela na prostřední část, včera na levou a dnes dokončila pravou. Opravdu mi to šlo jak psovi pastva, tentokrát bych po dvanáctihodinových směnách, kde musím být furt ve střehu jak ten Franta Kocórek a počítat neustále, uvítala bezmyšlenkovité pěstování a centrální tlačítko "dodej," namísto propočítávání, kolik kterých ze šesti potřebných produktů musím ve mlýně nachystat. No, alespoň jsem dokonale provětrala a protřepala zbytky šedé kůry mozkové, co kdyby mi ta potřebná věc namísto postupného odumírání rovnou zakrněla ;) Navíc ještě musím vymyslet, co u Majáku můžu na chvíli zbourat, abych měla kam posadit Florenovníky Čekatele...
    Jo, soli zbylo 304 hromádek...
     
    Naposledy upraveno: 7/6/21
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som skončil! 8) Teraz idem dva týždne pestovať len kukuricu! :p
     
  10. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Tak vám pěkně děkuji. Chtěl jsem doplnit suroviny do hry, ale díky váší šikovnosti jsem se od 13 55 nemohl do hry přihlásit. Mám dotaz proč udáváte časy hry, které nedodržujete. Celý týden plnění a utrácení peněz za SH je v háji. A nějaké odkazování na mou chybu neberu. Přihlásit se nešlo mezi 13 55 a 14 05. Takže vaše chyba žádám náhradu.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    amper11 - zdravím,
    to, že ses nemohl přihlásit do hry je mrzuté, nicméně žádný výpadek hry hlášen nebyl (a ani si nikdo jiný nestěžoval). Důvodů, proč ses nemohl nalogovat, může být povícero, ale globální problém to rozhodně nebyl. Tudíž ti ani nikdo žádnou náhradu nedá.
    Hezké odpoledne
     
  12. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    dobrý den,hra mi v této době také nešla apak mi psal známý a také psal,že mu nešla.zdravím.
     
    amper11 tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDxD:p je to mrzuté, ale už léty prověřená praxe, nenechávat dodání na poslední chvíli.
    Edit: Bububu.
     
    Naposledy upraveno: 8/6/21
    Skali a evainfo tohle ocenili.
  14. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe (multiposting). Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    To je ono vše svedeme na jiné co? Zkrátka provozovatel chybu neuzná ať se děje co se děje. A jestli se budete takto chovat, tak nepočítejte s peněžní podporou.

    U mě chyba nebyla. 13 54 odhlášeno z jedné farmy. A od13 55 do 14 05 jsem se nemohl přihlásit, tudíž mi propadly napěstované plodiny a zbytečně utracené SH. A odpověď z podpory také fascinující nikdo jiný si nestěžoval na fóru jsem zaznamenal neco jiného. A když jsem po dotazu na spokojenost neodpověděl kladně tak jsem dostal odpověď, že to tam nepatří. Tok nač tam ta podpora je.
    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/6/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.